SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

powiadomienia e-mail - problem ???

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4005

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522665
witam szanowną władzę

tak jak w temacie - dzis po raz 1 zauważylem, ze na mój mail (servis: interia.pl) nie przychodzą powiadomienia o SOGach i odpowidziach w danym temacie, w ktorym sie wypowiadam... czy to problem ze strony sfd czy interii ???

jest to dla mnie troche denerwujące - tymbardziej, ze mam wlączone na forum wszystkie powiadomienia

a moze wiecie co moze byc tego przyczyna ???

czytam poprzednie posty w tym dziale, na temat powiadomień i jakoś wszystkim cudownie sie naddało - nic z tego nie wynika

chyba nie bede musial za kazdym razem gdy sie wypowiem na forum klikać na: "[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]" - dotychczas nie musialem tego robic

z powazaniem - ASNF

Zmieniony przez - ASNF w dniu 2008-07-09 21:11:50
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Dokładnie, co jest. Mi żadne powidomi nie chodzą?
O co chodzi? Zostanie to naprawione?
Mam poczte z www.poczta.wp.pl 

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522665
jest juz wszystko tak jak nalezy - na przylosc bede juz wiedzial, bo 1 raz mi sie zdazylo

dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Mi też wszystko podochodziło 23 wiadomości

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
jabi
z ciekawosci spytam
czemu niektore wyrazy piszesz od duzej litery ??

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 826 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33987
witam tez mam problem lub nie dowiedze na temat prywatnych wiadomości tzn wysłąłem dwa razy pw do uzytkowników i wiem ze oni mi odpisali a ja nigdzie nie moge znalesc treści tych wiadomosci czy ktos mi moze powiedziec oco kaman ??

Zmieniony przez - Ronney88 w dniu 2008-07-30 20:43:43

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
wiadomosci prywatne na tym forum sa wysylane bezposrednio na maila ktory podales przy rejestracji

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 826 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33987
oki rozumiem ale własnie nic mi na tego maila nie przychodzi a PW zostaly wysłane nie wiecie czemu tak jest ??

mam konto e mail na tlenie

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
czasami pada serwer od poczty
ale wtedy tez nie przychodza powiadomienia o nowych wypowiedziach/tematach

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
EDIT: juz nie wazne

Zmieniony przez - Marcin_VB w dniu 2008-08-03 22:00:05

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Emotka

Następny temat

prolem z avkiem

WHEY premium