SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

powiększone migdałki i trochę ropy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8909

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, wczoraj zaczęło mnie bardzo bardzo lekko boleć gardło, dotykając migdałki na szyi są one powiększone i twarde, na jednym migdałku który zawsze jest powiększony mam kawalątek ropy.. zawsze w tym samym miejscu mi się pojawia jak mam problem z gardłem.. tak to czuję się dobrze, żadnej gorączki ani nic... czy da radę wyleczyć to domowymi sposobami? czy raczej to jakaś angina i potrzebny antybiotyk ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Znowu powiększone migdałki, cały czas czerwone ten ciągle powiększony jest jeszcze trochę większy, dziury się trochę powiększyły i teraz widzę ,że tego drugiego zaczyna coś ruszać i też się powoli powiększa czopów coraz wiecej...Chyba jedyna metoda na pozbycie się tego to usunięcie migdałków....

Zmieniony przez - Cortezjusz w dniu 2014-01-05 22:50:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27
Można próbować domowymi sposobami, ale ja radziłabym pójść do lekarza, jak cię zbada to przepisze leki i problem szybciej ustąpi.

Treningi narciarskie o różnym stopniu trudności i wyjazdy na narty: http://www.grupaszafranski.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzisiaj na noc zrobie kuracje sobie, jak rano bedzie duzo gorzej to ide do lekarza.. chociaz nie lubie antybiotykami sie ladowac.. ostatnio musialem 3 rozne antybiotyki po sobie brac bo zaden nie dzialal...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Czy to Ty niedawno też pisałeś o swoich problemach z migdałkami/chorobą..? Czy mylę osoby...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No jakiś czas temu pisałem... około miesiąc temu.. może trochę krócej . Idę do lekarza jutro żeby mnie zbadał dokładniej... bo jak się okaże ,że migdałki to wywalenia to bez sensu ładować cały czas antybiotyki... A no i w lutym miałem ASO 400 bodajże.. gdybym jutro poszedł na badanie krwi to normalne wyniki by były? czy przez to gardło mogłyby kłamać?


Zmieniony przez - Cortezjusz w dniu 2013-09-19 18:57:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Byłeś u laryngologa, miałeś robione badania o których pewnie pisałem..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Byłem u laryngologa i kobitka powiedziała ,że jeżeli nie mam angin ropnych z gorączkami to nie trzeba nic z nimi robić... a gorączkę nie pamiętam kiedy ostatino miałem... zawsze jak coś z gardłem to zaczerwienione bolące gardełko, na tym jednym który zawsze jest powiększony (odkąd pamiętam) pojawia się coś białego tak jak by "kamyk" bo chyba jest to twarde, nie wygląda na żadną maź bo kiedyś chyba patyczkiem próbowałem to zdjąć i się nie dało.. i praktycznie zawsze w tym samym miejscu w dziurce takiej .to nic innego mi nie dolega..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Wybierz się do innego laryngologa. Powracające infekcje kwalifikują do indywidualnego podejście, badań, diagnozy i leczenia jakiegoś. Przecież to nienormalne, że co 3-4tyg ma infekcję.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zaraz wstawię fotkę jak wygląda gardło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na foto zaznaczyłem miejsce gdzie zawsze się to białe pojawia przy takiej "ostrzejszej" infekcji. Tak na prawdę żadna nie jest ostra bo nie przechodzę ich strasznie.. nie mam tak ,że nie mogę przełknąć śliny czy coś no ale są zbyt często..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Dość mocno czerwono w Twojej jamie ustnej albo tak zdjęcie zrobione... To białe to może być również tzw masa gnilna lub serowata, czyli resztki gnijącego pokarmu który "zakotwiczył" w krypcie migdałka. Ile masz dziur na migdałkach..?

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zasiedziałem się

Następny temat

Bark Przeskakuje/strzela

WHEY premium