SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

powiększenie mięśni brzucha

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8685

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 193
Witam. Mięśnie brzucha mam wyrzeźbione ale mało "wystają", chodźby się chowały... wydaje mi się że dlatego bo są za małe...
jak można zwiększyć powierzchnię?

mięśnie brzucha widoczne podobnie jak tutaj na pierwszym zdjęciu od lewej.
https://www.sfd.pl/SAIB_-_początek_zabawy_z_suplami..._fotki_str:_1,_3,_7_/_9_11,_12_/_15_NOWE!_-t306664.html

czytałem o tym że powinno się robić mniej serii na brzuch ale z obciążeniem. obciążenie pomogło by?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 602 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2370
Hej, staraj się edytować posty.

Niestety wg. mnie jest chudo i słabo, ale nic dziwnego jak tylko brzuch ćwiczyłeś :) ja zam mam 182 i ważę 82kg i też uważam, że jest chudo. To zależy kto jaki typ sylwetki preferuje lub ewentualnie pod jakie dyscypliny sportowe ćwiczy.

Ćwicząc tylko brzuch możesz się narazić na wady postawy kręgosłupa, dlatego warto z brzuchem ćwiczyć też plecy, a już wogóle super by było jakbyś ćwiczył całe ciało i zdrowo się odżywiał (5-6 posiłków dziennie). Jesteś młody i jako tako, źle nie wyglądasz (czyt. zwyczajnie), widać, że jesteś typem ektomorfika. Polecam Ci trening Act Mawasiego dla początkujących, jest gdzieś w tym dziale chyba w podwieszonych. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1524
abs II
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 193
ale jest pewien problem, ponieważ nie posiadam drążka,
mam hantle i mógłbym obciążyć brzuch tak na 7kg...

ale muszę wiedzieć na pewno że to pomoże a nie stracę to co już uzyskałem...

staram sie zastąpić chleb zwykły chlebem żytnim razowym i unikam ziemniaków... powiedzmy że mam taką dietę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1524
To nie jest dieta
Kup drazek.
Ale w sumie jesli masz cos masy, to rob a6w. Wtedy wyrzezbisz.

Zmieniony przez - Diya w dniu 2009-05-19 21:27:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Problem jest w tym ze bez drazka ciezko jest robic dolne partie. Ludzie po a6w najczesciej maja tylko 4 pak. Mozesz probowac unoszenie wyprostowanych nog w lezeniu.

A najlepiej to wstaw fotki.
i popraw diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 193
Dzisiaj mój brzuch wygląda tak:

napinka;
http://img390.imageshack.us/i/dsc00071f.jpg/

bez napinki;
http://img390.imageshack.us/i/dsc00072p.jpg/

i dalej mi to nie wystarcza ponieważ chciałbym mieć mięśnie widoczne ale bez napinki... jc robię a6w 3x20
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 193
Może mi ktoś odpowiedzieć co powinienem robić żeby powiększyć mięśnie brzucha i czy mogą być większe?
mi się wydaje że mogą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16088
Na zbudowanie miesni brzucha jest wlasnie ABS II pierwszy poziom nie wymaga drazka, a poza tym to nie jest to droga rzecz. A jak juz zbudujesz to np a6w zeby je wyrzezbic...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 193
Czyli wypadało by żebym od dzisiaj robił abs2 + np 1 seria a6w x20?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16088
Nie wiem czy łączenie tych treningow to dobry pomysł... Jak bedziesz chcial budowac miesnie i jednoczesnie je rzezbic to w efekcie chyba za wiele nie osiagniesz, najpierw zrob abs II a jak dojdziesz do wniosku ze miesnie urosły to bierz sie za rzezbe.

Zmieniony przez - Ra-v9 w dniu 2009-06-06 11:31:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 602 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2370
Nie łącz obu treningów, zrób sobie ABS II, pomaga w zbudowaniu masy mięśni brzucha, rób go do tąd aż będziesz zadowolony z masy, później A6W coby wyrzeźbić. A najlepsze na brzuch są podobno martwe ciągi, ale ty nie masz takiego obciążenia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mięśnie i siła

Następny temat

Trenin obwodowy-kolejność

WHEY premium