SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

powalona rodzinka :/

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2505

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 231 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4760
Hejka!
Muszę się podzielic moją sutuacją.
Jaką mam ******lniętą rodzinę chyba nikt nie uwierzy.
Ale od początku, zaczeło się przed wakacjami, od kilku lat byłem wyzywany od pączkojada, grubasa, tłusciocha itd.
W te wakacje postanowiłem to zmienic, wiadomo dietka, areoby 3-4 razy w tygodniu dwa razy dziennie skakanczeka po poł godziny, rano przed sniadankiem i wieczorem 1,5h po kolcji.
Zacząłem chudnąc, i tu zaczęło się pierwsze ******lenie, czyli mój dziadek.
Ch** zawsze uważał że jak ktoś traci na wadze to oznaka choroby i niedostatku, on sam ma z 135kg i brzuch jak opona od ciągnika, i że kto gruby to bogaty i ma dostatek :/
Później babka że za szybko chudnę...ojciec i matka.
Wczoraj, tj 15 minął miesiąc jak głubie bęben.
Wogóle nie wiem jak tu wytrzymac, wszyscy na mnie bluznią że jestem po***any, głupie*****e, matka się do mnie nie odzywa, ojciec dże jape matka też, mówią że spotkamy się w szpitalu, opowiadają rodzinie sąsiadą jak ito ja głupie jestem.
Nic ****a nie dają argumenty, pokazywanie tego forum, gadnie że nasmiewali się ze mni i że na wf ruszalem sie jak tłusta klucha.
Ale ni*****a nie poddam się i osiągnę wymarzoną sylwetke, choc nie dłużo zostało do konca wakcji, to też nie dużo mi zostało do schudnięcia, maks2kg, a schudłem już dobre kilka, czyli wychodzi po 1kg na tydzien a to da się zrobic.
Dopiero dzisiaj zacząłem HIT wyłączając aeroby, bieganie w samo południe w full słneczku nie było dobrym pomysłem i mi się troszkę przymdlało, dopiero było pierniczenia.
Ludzie, co tu robic, ale ja się nie poddam i schudnę, schudnę i osiagnę swoją wymarzoną sylwetke, a jestm na bardzo dobrej drodze.
Jeszcze trochę i 18 nastka, zobaczą dziady jak bede ich odwiedzac takiego wała :-]
Wyjade za kasą i tyle mnie zobaczą.
Za te wszystkie męki.
Pewnie uznacie że przeadzam, nie nawet teraz kiedy to pisze stara dyszy mi nad głową że mnie ******lnęło do reszty.
To że onie są grubasy to nie znaczy że ja też...
PS; to nie żadna prowokacja tylko banda matołów...moja rodzina.
CH*** IM W D**
Zdrówka
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3447 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55097
no i co ?? po co nam to mówisz ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1702
Współczuje ci, jak bym miał taką rodzinkie to bym sobie wszystkich poustawiał Dasz rade, niech ******lą co chcą, a ty rób wszystko, żeby się do nich w przyszłości nie upodobnić.
Co za rodzice, żeby własne dziecko tak poniżać.
Głupota totalna

http://www.efektus.ok1.pl - Siłownia Toruń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
Mam podobnie, tylko tyle ze ja chudy jestem bo nie waze 120kg i nie mam brzucha jak opona. Tzn tylko babka mi tak gada. To ja jej mowie ze to ze ktos nie ma brzucha nie oznacza ze jest chudy. Moj brat ostanio dostal troche sadla - tyle ze ja juz bym koszulki przy kims nie zdjal, to babka gada ze Karolek sie TROSZKE poprawil ale i tak chudy . No i pretensje ze tlustego nie chce jesc itp hehe. Olewam to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 231 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4760
dzięki za choc trochę wsparcia, nie mam zamiaru się ich słuchac i dopne swego.
A kidy już schudne przyjdzie czas na pakowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 443 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17350
Przecież nadwaga prowadzi bardziej do wileu chorób itd. Że gruby wcale nieoznacza bogaty teraz najbogatsi ludzie świta bardzo się odchudzają bo mają na to pieniądze popatrzmy np na billa gatesa.

Fotki mojej siłki: http://www.sfd.pl/temat291494/#post5 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12475
******lenie, czyli mój dziadek.
Ch** zawsze uważał że jak


u mnie za same nazywanie dziadka*****em i rodzine po***ami bys mial kopa w dupe
do rodziny sie powinno odnosic z szacunkiem kmieciu

"Jeśli chcesz być najlepszym, musisz zrobić coś, czego nikt inny jeszcze nie zrobił"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1977 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27200
rob swoje im w koncu przejdzie. Podobnie bylo w moim przypadku z wegetarianizmem Tylko zal mi Twoich rodzicow,ze nie zauwazyli,ze prawdziwym problemem byla nadwaga,a nie doszukuja sie teraz Bog wie czego, zlego w tym ,ze chcesz sie odchudzac.To nadwaga powoduje choroby,ona jest zagrozeniem dla zdrowia...przeciez powinno im zalezec na Twoim zdrowiu... powinni Cie wspierac...Jesli w zdrowy sposob podchodzisz do odchudzania to o co chodzi? Powinni wrecz byc zadowoleni...ale coz,rodzicow sie nie wybiera:-]...wierze w Ciebie i wiem,ze bez nich tez dasz sobie rade.Powodzenia

www.pajacyk.pl
-----------------------------



----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 835 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7989
Ja też kiedyś miałem nieprzyjemną sytuacje, ale nie dotyczyła ona tego samego problemu. Mój problem polegał na tym, że moja rodzina uważała moją diete za absurdalną. Według nich chleb razowy powoduje choroby w przeciwieństwie do białego, wg nich po oliwie z oliwek można umrzeć, według nich bez margaryny nie da sie żyć.
Od jakiegoś czasu jest inaczej- w TV obejrzeli pare programów i sie potwierdziło, że to jednak ja miałem racje.

Niestety tak to jest, że ludzie starszej daty uważają, że młodzież musi być 100 razy głupsza i że na niczym sie nie zna. Starsi ludzie ślepo wierzą tylko lekarzom, dietetykom itp.


A to, że babcia i dziadek mówią, że wyglądasz na chudego to normalka, oni zawsze tak mówią.

Zmieniony przez - nicknuckle w dniu 2006-08-16 23:00:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2279
moja rodzinka jest wporzadku ale mama mnie czasami denerwuje swoim gadaniem ze od silki to sie strasznie zmienilem... tzn. spuchlem na gebie, pewniejszy siebie sie zrobiem przez co i wredniejszy... itp. a jak zaczelem kupowac odzywki to mylila je ze sterydami i mi zabraniala brac... raz to nawet mnie do szpitala zaprowadzila zeby pokazac jak wygladaja ludzie po sterydach co na zdrowiu sie im odbilo :P... no ale wkoncu mamy sa kochane i dbaja o zdrowie swoich dzieci :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1128 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9709
masz problem
olać to i tyle bedziesz rozpaczał hehhe przestań
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czestopliwosc.. tvn

Następny temat

Waga mięśni.

Wiecej