SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

potrzebuje treningu na mase

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1120

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1161 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21670
siema mam 17 lat na silowni cwicze ok 7 miesiecy , potrzebuje jakiegos dobrego planu na mase ostatnie kilka tyg cwiczylem tak :
Pon ; klatka tric
wt ; plecy bic
sr ; wolne
czw ; barki nogi
pt ; kaptury przedramie

Od zadawania pokut zawsze ktoś się znajdzie lecz nie ma kto rozgrzeszać dając druga szanse.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 500
Zrub sobie jakis i daj do oceny, wtedy napewno ktos ci go poprawi. Do pomocy zkozystaj z [http://www.kulturystyka.pl/atlas/] 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1161 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21670
a i moge chodzic na silownie tylko w pon wt czw pt
a plan taki :
Klatka; plaska , skoks , rozpietki
Bic; modlitewnik , uginanie ramion ze sztanga , uginanie ramion w siadzie
Tric; francuzkie w lezeniu [sztanga] , prostowanie ramiona z hantla , pompki "tylne" albo plaska waskim uchwytem
Plecy ; podciaganie na drazku nachytem , wioslowanie [sztanga] , podciaganie sztangi w opadzie , przyciaganie link siedzac (cos tu trzeba wywalic)
Barki ; unoszenie handtli naprzemian , sztanga do klatki ,podciaganie sztangi po tulowiu
nogi; prostowanie nog , wypychanie ciezaru , przysiad , nogi do zewnatrz Łydki ;wspiecia ze sztanga , wspaiecia ze sztanga siedziac odwrotne spiecia

tam gdzie podalem 4 cw to trzeba cos wywalic , albo cos zmienic i jak moze mi ktos napisac ile serii i powt. bo ja sie zabardzo niewiem :] i czy dobre dobralem cwiczenia pozdro ;p

Od zadawania pokut zawsze ktoś się znajdzie lecz nie ma kto rozgrzeszać dając druga szanse.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak lepiej trening rąk

Następny temat

Plan Do Oceny !!!

WHEY premium