SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

potrzebuje szybko pomoc.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1184

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13850
Własnie Kupiłem sobie 3 kg Megabol Qutro pro i glutamine treca. Do tego chce dokupic crea mass hiteca poniewaz jest teraz ona za 60 zł. Zalezy mi na masie i jak najmniej tłuszczu. Co o tym myslicie??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak masz predyspozycje do otłuszczania się, to zamiast gainer kup białko !!



D>T>K>K>W>A - the best!!

Pozdrawiam!
>>>>> soldiier <<<<<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
zestaw nawet dobry - pokaż swoją dietę.. soldier a gdzie ty tu gainera widzisz?.





Doradca w suplementacji

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=90018  -->> składy wszystkich znanych gainerów sprawdź!

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
- no właśnie gdzie ja tu widze gainera?? , Czarnuchok!!to chyba przez to że za długo siedze na komie , chyba idę coś zjeść !



D>T>K>K>W>A - the best!!

Pozdrawiam!
>>>>> soldiier <<<<<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
"jak masz predyspozycje do otłuszczania się, to zamiast gainer kup białko !! "

nie skomentuje tego





Doradca w suplementacji

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=90018  -->> składy wszystkich znanych gainerów sprawdź!

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 492 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2248
Co do megabola to nie wiem czy najlepiej postapiles, moze to i tanie jest, ale uwazaj na zaparcia i na jelitowe sprawy. Duzo osob skarzy sie na ten preparat. Glutamine odstaw, chyba ze masz kase.
Kup sobie bialko: HI TEC Protein 90 , INKOSPOR Active Pro 80 albo EXTENSOR WPI 95 kazde z nich jest bardzo dobre. Kup sobie do tego ew. karnityne. I diete sobie zmien pod rzezbe.

Stay Negative.

*Zycie jest jak weglowodany zlozone i aminokwasy rozgalezione*
Stay Negative.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czarnuchok! -nie komentuj lepiej każdemu może zdażyć się pomyłka nawet mi , bo ja wiem bardzo dobrze co to jest Megabol
Qutro pro

p.s nie naśmiewaj się ze mnie






D>T>K>K>W>A - the best!!

Pozdrawiam!
>>>>> soldiier <<<<<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13850
Shiryou zalezy mi na masie a nie na rzezbie rozumiesz??Dlatego kupiłem glutamine białko i do tego chce ckupic crea mass.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 492 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2248
moja wina z ta rzezba sie rabnalem.

Stay Negative.

*Zycie jest jak weglowodany zlozone i aminokwasy rozgalezione*
Stay Negative.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czarnuchok! wiesz jaki był twój pierwszy post założony !! podpowiem ci brzmiał tytuł tak "Mega Mass 4000 - co to jest?? " hehe też bez komentarza

- ale i tak cię lubie https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img] bo teraz ekspert - widać że sfd pozwoliło ci zdobyć dużą wiedze i teraz pomagasz innym bo teraz ekspert - widać że sfd pozwoliło ci zdobyć dużą wiedze i teraz pomagasz innym bo teraz ekspert - widać że sfd pozwoliło ci zdobyć dużą wiedze i teraz pomagasz innym [img]../../buziaki/31.gif" alt="" /> pozDro

-prośba !! prosze o nie
dawanie mi sogów bo mam je serdecznie w du.pie !

D>T>K>K>W>A - the best!!
Pozdrawiam!
>>>>> soldiier <<<<<<
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co wybrac do oslany miesni???

Następny temat

Co wziąć...??

WHEY premium