SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

potrzebuję informacji-,,czy brał ktoś sterydy po Izoteku?"

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6917

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam

zbieram informacje od osób biorących sterydy po kuracji
Izotekiem



odpowiedzcie tylko na te pytanka


-pierwszy cykl po kuracji izotekiem zrobiłem po czasie :
1.na cyklu trądzik wraca : tak/nie/minimalnie
2.po cyklu wszystko wraca do normy : tak/nie wróciło! /wraca ale potrzeba czasu
3.podczas odbloku : pogarsza się/polepsza/( inna odpowiedz )
4.( nieobowiązkowe )najbardziej wysyfia mnie po :
5.( nieobowiązkowe )najmniej wysyfia mnie :


możecie też napisać coś od siebie , wszystkie cenne uwagi mile widziane


proszę o udzielanie się w temacie osoby które stosowały
izotek lub mają znajomych co brali ten lek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 733
Witajcie, Izotek biorę od 20 grudnia dawke 60 mg przy 80 kg wagi... wszystko jest spoko standardowe skutki uboczne suche usta strupy w nosie łuszczenie sie naskórka... nic pozatym, chodze na siłownie 5x w tygodniu po około 1,5 do 2h i wszystko jest jak trzeba nic nie bili nic nie strzela... Mam takie pytanie do osób doświadczonych którzy uczestniczyli w czymś takim....

Od Lutego mam w planie zrobic cykl
1-10 deca 200mg/tydzien
1-12 test cyp lub enen 200mg/tydzien
Odblok HCG+Clomid

I Panowie czy ktos podczas kuracji stosował np testosteron dece czy inne podobne środki? Czy izotek poradzi sobie z tym wszystkim i nie dostane wysypu po tym cyklu jak i na cyklu ?? Prosze o jakes cenne rady porzielenie sie doswiadczeniem ponewaz to bardzo wazna dla mnie sprawa oczywiscie za pomoc z gory dziękuje i SOGI beda napewno. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 256 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16389
- po roku
1. minimalnie
2. jest ale minimalny
3. cały czas tak samo
4. alko i dragach ;]

Po kuracji Izotekiem czasem jakieś pojedyńcze wyskakiwały, ale się nimi w ogole nie przejmowalem. Przed cyklem SAA minimalnie stan sie pogorszyl ale i tak bylo duzo lepiej niz przed Izo. Na cyklu i po cyklu pojedyncze wyskakuja.
Jest dobrze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 862 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48674
Powiem od siebie teraz lece izo 60mg ed .
ale dążę do tego ze jak bylem na 40 ed to sobie przykułem propka 100mg/ed 8 tygodni elegancko zero saidów.
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 89 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1694
Jak ktoś się się obawia że po kuracji izotekiem syfy mu wrócą,to niech zrobi tak ,ze po wybraniu dawki 120 mg/kg , będzie brał co 3 dni 20 mg chodzi o to że to ma około doby okres półtrwania więc piewszego dnia mammy 20mg izo w organizmie, drugiego 10 , trzeciego 5mg ,małe dawki izo 5- 10 mg dzialaja przeciwłojotokowo, sprawdzony sposób na syfki lepsze to niz maści itp. koszt łatwo obliczyc izo -90 pln na 3 miechy ,a sposób sprawdzony , na cyklu czasem cos wyskoczy, ale widać że schodzi po pewnym czasie, tak miesiąc po odbloku już cera jest gładka jak pupa niemowlęcia, a skutki uboczne zadnych nie ma opcji odczuć , może jedynie to że po pewnym czasie po przyjęciu izo mamy chwilowe uderzenie ciepła .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2588 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23191
jestem obecnie na cyklu, jednoczesnie zaczalem kuracje roaccutane (to samo co izotek) (koncowka 4 tyg) i tradzik sie polepszyl :) zobaczymy jak dalej. biore 2 x 20mg dziennie

ps jak narazie oprucz suchych ust - zero saidow

Zmieniony przez - sapphireex w dniu 2008-12-23 11:32:42

http://www.sfd.pl/SAPPHIREEX-t807051.html zdiecia strona: 1,4,6,7,9,10,11,12,13,14,15,18,21,21,25

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 256 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16389
Nie wiem czy wiecie, ale skuteczne leczenie polega na tym, aby przyjąć wymaganą dawkę w jak najkrótszym czasie. Wówczas jest mniejsze ryzyko nawrotu choroby.
Mało kto o tym wie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki chłopaki ;) może jeszcze ktoś włączy się do dyskusji

LoKiToX co było pierwszym sterydem po izo ?? prop , meta ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 256 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16389
Prop solo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po cyklu mam rozumieć że wszystko wróciło do takiego stanu jaki był po leczeniem IZO ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 256 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16389
Tak, ale z malutkim pogorszeniem...
Za niedługo zacznę brać Saw Palmetto i na pewno znowu będzie wszystko OK :)
Mocno nie wysyfia na i po cyklu, ale trzeba brać pod uwagę, że coś tam może wyskoczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 558
Lokitox , mi moja dermatolog powiedziala , ze jest na odwrot . Podobno skuteczniejsze jest , jak rozkladasz izo na dluzszy okres czasu :P

Jestem 2 miesiace po kuracji i chce przykuc dece + vino i strasznie sie dygam ze mi znowu powyskakuja . Na pozbycie sie pryszczy wydalem ok 3 tys , takze gdybym mial nawrot to bylby slaby interes : D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Discovery - TERAZ!

Następny temat

Problem na cyklu.

WHEY premium