SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

potrzebna szybka pomoc

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1012

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6661
tydzień przed świętami miałem turniej i grałem na wysokim poziomie teraz przez święta odpoczynek dziś pierwszy trening i klapa grałem bardzo cienko. jaby palce nie moje. jestem wystawiającym. co robic bo niedługo znów musze byc w doskonałej formie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 697
nie bój sie tez gram w siate i tez mialem odpoczynek przez te swieta! I jak miałem trening w poniedziałek to nie było opcji walnac mocnej sciny i wogole prawie nic mi nieszlo ogołem siatka wygladała mi na jakas wyską jak by miala z 300cm!A juz dzis jak grałem w siate mialem lepsze wyczucie w uderzeniu nadgarstek spowrotem działał sprawnie!! Wiec ty chyba tez wroócisz szybko do formy zobaczysz na nastepny treningu;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6661
murze zadbać o palce czyli ściana i do boju. zobaczymy co bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34592 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434064
Ja również się z podobnym problemem spotkałem, bowiem ostatni raz grałem bodajże 15.12. no i wczoraj też pierwsze akcje nie wychodziły zbyt efektownie, ale z czasem wszystko wraca do normy.

Ciekawa sprawa, bo u mojego brata zaobserwowałem, że jemu chyba ta przerwa wyszła na dobre i na takiej świeżości wydaje się grać lepiej niż w grudniu

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 697
wiesz u mnie na trenigu trener kaze nam robic np pomki na palcach ale nie jakies mega powtorzenia;] mozesz tez trzymac sie na palcach na wyprostowanych rekach(czyli robisz cos w tym stylu jak przy pompkach tylko nie gdy jestes na dole tylko na górze i tak trzymasz sie nad ziemia z 2 min i tak kilka razy ja po tych ćwiczeniach odbijam lepiej!Pilka jakos dziwnie mi wchodzi doskonale moze to tylko moj zryty beret tak sadzi ale to moje wrazenia;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 697
No np u mnie jest tak ze jak chce byc w swietnej formie to musze niekiedy odpoczac od tych treningów a niekiedy zeby w tej formie byc musze poprostu grac zalezy jaki mam czas raz jest tak raz tak;];p Akurat ta przerwa wyszła mi na niekorzysc;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 284
Daruss, wahania które podałeś zależą tylko od Ciebie i jesteś w stanie je kontrolować... jeżeli po krótkim (3-4dniowym) odpoczynku od treningu, albo po treningu regeneracyjnym następuję wzrost formy, tzn. że byłeś przetrenowany, a po odpoczynku następuje gwałtowny wzrost formy, taką formę przygotowań stosuję się do kilkudniowych turniejów, szczyt formy w tym wypadku można stosować raczej kilka razy w roku (2-3) w jak najdłuższych odstępach, kiedy forma spada podczas odpoczynku, to znaczy że trenowałeś stopniowo, aby forma małymi kroczkami pięła się w górę, w ten sposób zespół przygotowuje się do długich i wyczerpujących całosezonowych lig...
Twoje wahania formy więc wcale nie zależą od tego "jaki masz czas" tylko od formy przygotowań :P

Siatkówka, piłka ręczna - chętnie służę dobrą radą w kwestii treningu :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Eliminacje do ME kadetów w Rewalu, czyli trochę o przyszłości kadry :)

Następny temat

Sporty Extremalne - doradzcie cos plz :)

WHEY premium