SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

potrzebna pomoc w dokonaniu wyboru

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 649

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1007
Witam, ostatnio wróciłem na siłkę po 4 miesięcznej przerwie. Ćwiczę od 10 tygodni planem FBW. Na początku efekty były bardzo dobre. Od dwóch tygodni brak postępu. Myślę nad zmianą treningu. Nie wiem jednak na jaki plan się przerzucić. Liczę na Waszą pomoc. Pozdrawiam, Marcin

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Waga: 64

Wzrost: 174

Cel treningowy: masa

Staż treningowy na słowni: 3 lata temu zacząłem ale mam 4 miesięczne przerwy w zimie

Uprawiane inne sporty: narciarstwo

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full

Dieta: jest

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: carbo, białko
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2026 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18838
moze powineneś dorzucić kcal w diecie?

A jak chcesz nowy trening to split moze byc.

Poczytaj, i ułóż sobie trening na podstawie tego arta, potem daj tutaj do sprawdzenia.

https://www.sfd.pl/[art]_Split_-_partia_2x/tydzien._Dla_początkujących_i_nie_tylko...-t414311.html 

Nawet najtwardsi mają chwile kiedy potrzebują klęknąć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 2282 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62056
Nie musisz zmieniać treningu.Wystarczy zmiana ilości powtórzeń w serii,zamiana ćwiczeń,kolejność trenowanych grup mięśnowych itp.Wachlarz zmian jest dość duży.Mięśnie trzeba zaskakiwać różnymi bodźcami,które zmieniamy co 4-8 tygodni.Pozdrawiam.

rower1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12276
albo po prostu musisz zrobic sobie roztrenowanie;)

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na dół klatki

Wiecej