SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

potrzebna lekka pomoc

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1107

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 63
Witam wszystkich! Dzięki wielkie z góry tym którzy odpowiedzą na posta. A więc potrzeba mi lekka pomoc jeśli chodzi o rodzaj treningu, dobór odżywki, czy diety gdyż jestem w tym nie ogarnięty. Podam kilka informacji, które mogą być potrzebne 21 lat, 188 cm wzrostu waga ok 82 kg ogólnie szczupły jestem z lekkim brzuchem. Poprosiłbym o o wypowiedzi na ten temat. Dziękuję z góry wszystkim
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 63
zapomniałem dodać jeszcze, ze ogólnie codziennie chodzę na basen, a sprzęt , który mogę wykorzystać do ćwiczenia to ławka i hantle. dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak chcesz cwiczyc: na mase/redukcje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 63
Tak naprawdę to nie wiem co będzie dla mnie w mojej sytuacji lepsze, na ogólnie na rękach, na klacie jestem chudy, brzuszek tylko odstaje bardziej. Chciałbym jakoś wyglądać poprostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1294 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7910
wg mnie act byłoby ok. Jak jesteś początkującym to tłuszczyk się spali, trochę mięśnia urośnie i przygotujesz sie do większego wysiłku

Nie wiesz kim być? Bądź sobą!

http://s18.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=35968 - kliknij a uszczęśliwisz biednego maczko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2797
Odpowiednia dieta, do tego jakieś 6-8 tygodniu ATC, aby przygotować się do większego wysiłku, no i aeroby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 63
Dzięki wielkie za pomoc. Jakby mógł mieć jeszcze jedno pytanie. Czy ktoś pomógł by mi i podpowiedział jak ułożyć plan act bo niestety mam dostęp tylko do ławki i hantli no i basen. Dzięki z góry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1294 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7910
trening w domowych warunkach, tam jest wszystko ;)

Nie wiesz kim być? Bądź sobą!

http://s18.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=35968 - kliknij a uszczęśliwisz biednego maczko

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny

Następny temat

185cm i 68kg

WHEY premium