SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

potrzebna kurtka skórzana

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3647

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 311 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2803
cześć. sorry za off top i nie będę miał żalu jak mnie ktoś zbanuje ;) ale tutaj postanowiłem zacząć ten temat, bo w to miejsce zagląda najwięcej największych skur...nów. chcę sobie kupić kurtkę skórzaną - brąz ciemny albo czarną - biodrówkę ze stójką pod szyją - jesień-zima ale za hooya nie mogę nigdzie dostać. wszędzie za małe mają. wszystko produkują na gejmenów. potrzebuję na prawdę dość sporego kawała skóry żeby się nim obłożyć i mi nie było ciasno. ktoś pomoże? oczywiście design też ważny, bo palta nie szukam. jakieś propozycje konkretnych marek, sklepów... dzięki z góry za pomoc i wyrozumiałość.

"...zbierasz to, co zasiałeś..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12918
w bdg wiem ze szyja na zamowienie koszta kolo 700-800zl zalezy od chlopa, kolezka bral teraz ja tez zakupuje, na gieldzie maja swoj stragan:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Taką miałem gruba skóre do bioder, raczej na jesien od biedy w zime (bo bez docieplenia) w barkach ok, w pasie troche luzna.. niemniej najlepiej chyba coś do bioder, bo jak marynarkowa to w barkach dopasujesz ale w pasie bedzie worek..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


przód
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Szyj na zamówienie profilowaną, nie bierz kwadraciaka jak wyżej.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 311 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2803
krzykacz zgadzam się z Tobą. w kwadraciku to będzie wyglądało jakbym w janosiku grał hehehehehe. pelerynka z tego by byla ;)
coś takiego chciałem kupić ale tylko L-ki zostały największe:
http://www.jeansandcasual.com/mod/77/t/pP/cPath/123_144/pID/13263 

"...zbierasz to, co zasiałeś..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odradzam tą firmę jesli chodzi o skórę. Plastikowa XL jest na mnie przymaława a mam 134 w barkach, kolega chyba ma wiecej.. wiec nie wiem jakby się wpasował w L..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14911
jak dobrze patrze jest rozmiarowka do wyboru (pod cena) najwieksza XXL. troche wiesniacka;) jak dla mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 273 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11193
z ktorego regionu polski jestes? pytam,bo to istotne.w wielkopolsce jest naprawde dobra pracownia szycia odziezy ze skory tam napewno ci zaproponuja za***isty wzor kurteczki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 895 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4985
Ta z linka to lipa. Podejdz do ochnika zobacz. Ja kupilem tam z 3 kurtki. Brazowa mam taka do po pas ale bardziej marynarkowata tylko ze krotka. Ale podejdz sobie i maja duzy wybor. Aczkolwiek kwestia gostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 311 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2803
guma75: gdzie dokładnie w WLKP jest ta pracownia?
mythman: te z ochnika zbyt eleganckie. coś sportowego potrzebuję.

"...zbierasz to, co zasiałeś..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile mg prol?

Następny temat

hcg po cyklu ?? podczas odbloku

WHEY premium