SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

potreningu.pl Nie Dziala Dziennik

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5835

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 579
Witajcie
Od samego rana nie mogę wejść w moj dziennik. Po kliknięniu na Dzienniki badz Mój profil wyskakuje stronka z informacją że żadana strona nie została znaleziona. Dodam ze próbowalem korzystać z innej przeglądarki/komputera czyszczenie przeglądarki również nie pomogło. Próbowałem sie skontaktować z działem pomocy potreningu.pl jednak odpowiedzi do teraz nie otrzymalem....
Macie podobne problemu? czy tylko u mnie cos szwankuje?
Dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4551 Napisanych postów 48991 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522464
ja widzę u Ciebie i pomiary i jadłospis

screen na dowód







Zmieniony przez - ASNF w dniu 2015-01-27 19:23:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 579
wszytsko działalo cacy od czasu rejestracji do dzisiaj, od samego rana nie mogłem wejsc w moj profil badz dziennik zywieniowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4551 Napisanych postów 48991 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522464
na jakiego maila pisałeś? i o której godzinie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 579
z jakiego dnia jest ten screen? ostatnie wpisy miałem wczoraj w nocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5242 Napisanych postów 19352 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336194
W sumie teraz próbowałem i też nic nie widzę....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5242 Napisanych postów 19352 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336194
ok...już widzę wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 579
ASNF
na jakiego maila pisałeś? i o której godzinie?

tuż po sniadaniu, kiedy to nie moglem wejść w dziennik. Jeśli dobrze pamietam to było to mak do 10-11. Odnośnie maila nie wiem jaki byl, poprostu gdzieś na stronce znalazlem opcje kontaktu i wysłalem zgłoszenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5242 Napisanych postów 19352 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336194
a próbowałeś kliknąć w rubrykę z odpowiednim dniem....?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4551 Napisanych postów 48991 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522464
w jakiś losowy dzień kliknąłem - nie pamiętam jaki, ale wczorajszy wpis też jest widoczny

skoro próbowałeś już na innym kompie i przeglądarce to nie bardzo wiem dlaczego Ty nie widzisz, a my tak

pisz na: [email protected]

spróbuj jeszcze czy wchodząc w ten link nic Ci się nie wyświetli: http://potreningu.pl/profile/pawel.4#/date/2015-01-18

Zmieniony przez - ASNF w dniu 2015-01-27 19:27:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 579
dziwna sprawa, caly dzień nie mogłem wejść w dziennik żywieniowy bo wyskakiwal komunikat że żądana strona nie istnieje. Nawet przed napisaniem posta próbowalem i ciągle było to samo... odziwo po napisaniu posta znowu moge wejść w moj dziennik. A tak na przyszłość to ktoś wie o co chodziło?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PoTreningu.pl>Dziennik>HELP

Następny temat

Unban - Banan

Wiecej