Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Co prawda to prawda, dużo egoistów mamy w polskiej lidze

Asysta Gutiego - palce lizac, widac że nie jest pie*dolonym sępem

Szkoda sytuacji Raula z pierwszej połowy i dwóch okazji Kaki z drugiej połowy, no ale wynik 3:1 i tak jest całkiem przyjemny

Dobrze że Real w końcu odczarowuje Riazor i wywozi stamtąd cenne 3pkt

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2010-02-01 03:02:20

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Szacuny 21 Napisanych postów 5684 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48576
Dopiero dzisiaj obejrzałem sobie asystę Gutiego i muszę przyznać,że asysta świetna-bardzo sprytne zagranie
...
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Real Madrid - Espanyol Barcelona 3:0
1:0 Ramos 5'
2:0 Kaka 30'
3:0 Higuain 90'+3

Cieszy zwycięstwo po bardzo ładnym meczu. Ramos jest w wysokiej formie, co potwierdza bramka. Dobrze, że wrócił już Higuain i od razu po powrocie strzelił bramkę

HALA MADRID !!!

...
łatwa wygrana, Espanyol grał bardzo słabo
liczy się trafienie Kaki może wreszcie odblokuje się i zacznie grać
a co do Higuaina to już przyzwyczaił nas do bramek, obecnie zdecydowanie najlepszy napastnik Realu
...
Słyszałem pogłoski o poważnej kontuzji Kaki. Czy to prawda?
...
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
tak Kaka ma przepuklinę pachwinową ,ale da się z tym grać

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Ma specjalne zestawy cwiczeń, które musi wykonywac przed rozpoczęciem treningu i po jego zakończeniu, rygor treningowy pozwoli Mu na dalszą grę na wysokim (mam nadzieję) poziomie

Cieszy mnie postawa Raula z wczorajszego spotkania

...
Szacuny 14 Napisanych postów 5382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29608
Real Madryt C.F. i Racing Santander osiągnęły porozumienie w sprawie transferu Sergio Canalesa Madrazo. Umowa, którą 18-letni zawodnik zwiąże się z Realem Madryt na najbliższe sześć sezonów, zacznie obowiązywać od 1 lipca 2010 roku. Kwota transferu ma wynieść 5 mln euro.
żródło:realmadrid.pl

Mecz charytatywny dla Haiti: Przyjaciele Zidane'a vs Benfica Lizbona