04.12 Oestersund bieg indywidualny
06.12 Oestersund sprint
07.12 Oestersund bieg pościgowy
12.12 Hochfilzen sprint
13.12 Hochfilzen bieg pościgowy
14.12 Hochfilzen sztafeta
18.12 Pokljuka bieg indywidualny
20.12 Pokljuka sprint
21.12 Pokljuka sztafeta
07.01 Oberhof sztafeta
09.01 Oberhof sprint
11.01 Oberhof bieg masowy
14.01 Ruhpolding sztafeta
16.01 Ruhpolding sprint
18.01 Ruhpolding bieg pościgowy
22.01 Anterselva sprint
24.01 Anterselva bieg pościgowy
25.01 Anterselva bieg masowy
14.02 Pyeong Chang sprint
15.02 Pyeong Chang bieg pościgowy
18.02 Pyeong Chang bieg indywidualny
19.02 Pyeong Chang sztafeta mieszana
21.02 Pyeong Chang bieg masowy
22.02 Pyeong Chang sztafeta
11.03 Vancouver bieg indywidualny
13.03 Vancouver sprint
14.03 Vancouver sztafeta
19.03 Trondheim sprint
21.03 Trondheim bieg pościgowy
22.03 Trondheim bieg masowy
27.03 Chanty-Mansijsk sprint
28.03 Chanty-Mansijsk bieg pościgowy
29.03 Chanty-Mansijsk bieg masowy
Zawody pogrubione to mistrzostwa świata, które również będą zaliczane do klasyfikacji PŚ.
Terminarz panów:
03.12 Oestersund Szwecja bieg indywidualny
06.12 Oestersund Szwecja sprint
07.12 Oestersund Szwecja bieg pościgowy
12.12 Hochfilzen Austria sprint
13.12 Hochfilzen Austria bieg pościgowy
14.12 Hochfilzen Austria sztafeta
18.12 Pokljuka Słowenia bieg indywidualny
20.12 Pokljuka Słowenia sprint
21.12 Pokljuka Słowenia sztafeta
08.01 Oberhof Niemcy sztafeta
10.01 Oberhof Niemcy sprint
11.01 Oberhof Niemcy bieg masowy
15.01 Ruhpolding Niemcy sztafeta
17.01 Ruhpolding Niemcy sprint
18.01 Ruhpolding Niemcy bieg pościgowy
23.01 Anterselva Włochy sprint
24.01 Anterselva Włochy bieg pościgowy
25.01 Anterselva Włochy bieg masowy
14.02 Pyeong Chang Korea Płd. sprint
15.02 Pyeong Chang Korea Płd. bieg pościgowy
17.02 Pyeong Chang Korea Płd. bieg indywidualny
19.02 Pyeong Chang Korea Płd. sztafeta mieszana
21.02 Pyeong Chang Korea Płd. bieg masowy
22.02 Pyeong Chang Korea Płd. sztafeta
11.03 Vancouver Kanada bieg indywidualny
13.03 Vancouver Kanada sprint
15.03 Vancouver Kanada sztafeta
19.03 Trondheim Norwegia sprint
21.03 Trondheim Norwegia bieg pościgowy
22.03 Trondheim Norwegia bieg masowy
26.03 Chanty-Mansijsk Rosja sprint
28.03 Chanty-Mansijsk Rosja bieg pościgowy
29.03 Chanty-Mansijsk Rosja bieg masowy
Zawody pogrubione, to mistrzostwa świata.
Liczę w tym sezonie na dobre występny naszych zawodników, Tomasza Sikory, Krzysztofa Pływaczyka, Magdy Gwizdoń i Krystyny Pałki, oraz pozostałych naszych reprezentantów. Jak co roku będę trzymał też kciuku za moją ulubioną biathlonistkę, Magdę Neuner. Liczę na ciekawy sezon
W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...