...
Początkujący
Szacuny
2
Napisanych postów
7471
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
28473
4 kolejka: 20 października
Płomień Sosnowiec Jadar Radom 3:2
AZS Politechnika ZAK S.A. Kędzierzyn-Koźle 2:3
5.kolejka:30 październik
AZS Olsztyn Płomień Sosnowiec 3:0
AZS Częstochowa Jastrzębski Węgiel 3:2
Resovia Rzeszów Skra Bełchatów 2:3
ZAK S.A. Kędzierzyn-Koźle Delecta Bydgoszcz 3:0
Jadar Radom AZS Politechnika (26 październik) 3:1
...
Początkujący
Szacuny
19
Napisanych postów
10067
Wiek
32 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
27778
4 kolejka: 20 października
Płomień Sosnowiec Jadar Radom 3:1
AZS Politechnika ZAK S.A. Kędzierzyn-Koźle 1:3
5.kolejka:30 październik
AZS Olsztyn Płomień Sosnowiec 3:0
AZS Częstochowa Jastrzębski Węgiel 3:2
Resovia Rzeszów Skra Bełchatów 0 3
ZAK S.A. Kędzierzyn-Koźle Delecta Bydgoszcz 3:0
Jadar Radom AZS Politechnika (26 październik) 3:1
Scio me nihil scire. - Sokrates
We will never die, because we are UNITED !
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
915
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
3069
4 kolejka: 20 października
Płomień Sosnowiec Jadar Radom 3:1
AZS Politechnika ZAK S.A. Kędzierzyn-Koźle 2:3
5.kolejka:30 październik
AZS Olsztyn Płomień Sosnowiec 3:0
AZS Częstochowa Jastrzębski Węgiel 2:3
Resovia Rzeszów Skra Bełchatów 3:2
ZAK S.A. Kędzierzyn-Koźle Delecta Bydgoszcz 3:1
Jadar Radom AZS Politechnika (26 październik) 3:1
...
Początkujący
Szacuny
19
Napisanych postów
16971
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
87966
4 kolejka: 20 października
Płomień Sosnowiec Jadar Radom 1:3
AZS Politechnika ZAK S.A. Kędzierzyn-Koźle 1:3
5.kolejka:30 październik
AZS Olsztyn Płomień Sosnowiec 3:0
AZS Częstochowa Jastrzębski Węgiel 3:2
Resovia Rzeszów Skra Bełchatów 1:3
ZAK S.A. Kędzierzyn-Koźle Delecta Bydgoszcz 3:1
Jadar Radom AZS Politechnika 3:0
...
Początkujący
Szacuny
3
Napisanych postów
5444
Wiek
12 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
67816
5.kolejka:30 październik
AZS Olsztyn Płomień Sosnowiec 3:0
AZS Częstochowa Jastrzębski Węgiel 3:2
Resovia Rzeszów Skra Bełchatów 0:3
ZAK S.A. Kędzierzyn-Koźle Delecta Bydgoszcz 3:2
Jadar Radom AZS Politechnika 3:2
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
257
Wiek
36 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
1886
V. kolejka PLS
AZS Olsztyn - Płomień Sosnowiec 3:0
AZS Częstochowa - Jastrzębski Węgiel 3:2
Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów 3:2
ZAK S.A. Kędzierzyn-Koźle - Delecta Bydgoszcz 3:1
Jadar Radom - AZS Politechnika 3:0
...
Specjalista
Szacuny
74
Napisanych postów
34578
Wiek
32 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
434013
Daję trzy kolejki na raz ponieważ odbędą się ona w niewielkim odstępie czasowym, tabele po 5 kolejce dam 1 listopada, a tabelę po 8 kolejce około 10 listopada. Radzę za typować wszystko odrazu będzie mi się łatwiej liczyło.
Mecze do typowania:
6 kolejka:
Płomień Sosnowiec AZS Politechnika
Delecta Bydgoszcz Jadar Radom
Skra Bełchatów ZAK S.A. Kędzierzyn-Koźle
Jastrzębski Węgiel Resovia Rzeszów
Mlekpol AZS Olsztyn AZS Częstochowa
7 kolejka:
AZS Częstochowa Płomień Sosnowiec
Resovia Rzeszów Mlekpol AZS Olsztyn
ZAK S.A. Kędzierzyn-Koźle Jastrzębski Węgiel
Jadar Radom Skra Bełchatów
AZS Politechnika Delecta Bydgoszcz
8 kolejka:
Płomień Sosnowiec Delecta Bydgoszcz
Skra Bełchatów AZS Politechnika
Jastrzębski Węgiel Jadar Radom
Mlekpol AZS Olsztyn ZAK S.A. Kędzierzyn-Koźle
AZS Częstochowa Resovia Rzeszów
W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...
...
Początkujący
Szacuny
5
Napisanych postów
845
Wiek
33 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
14892
6 kolejka:
Płomień Sosnowiec - AZS Politechnika 2:3
Delecta Bydgoszcz - Jadar Radom 3:1
Skra Bełchatów - ZAK S.A. Kędzierzyn-Koźle 3:1
Jastrzębski Węgiel - Resovia Rzeszów 3:2
Mlekpol AZS Olsztyn - AZS Częstochowa 3:2
7 kolejka:
AZS Częstochowa - Płomień Sosnowiec 3:0
Resovia Rzeszów - Mlekpol AZS Olsztyn 3:1
ZAK S.A. Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel 3:2
Jadar Radom - Skra Bełchatów 0:3
AZS Politechnika - Delecta Bydgoszcz 1:3
8 kolejka:
Płomień Sosnowiec - Delecta Bydgoszcz 1:3
Skra Bełchatów - AZS Politechnika 3:0
Jastrzębski Węgiel - Jadar Radom 3:0
Mlekpol AZS Olsztyn - ZAK S.A. Kędzierzyn-Koźle 3:0
AZS Częstochowa - Resovia Rzeszów 3:2
Force is what makes the athletic world go round and round and separates the men from the boys.
...
Specjalista
Szacuny
52
Napisanych postów
2326
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
78561
6 kolejka:
Płomień Sosnowiec AZS Politechnika 3:1
Delecta Bydgoszcz Jadar Radom 3:2
Skra Bełchatów ZAK S.A. Kędzierzyn-Koźle 3:0
Jastrzębski Węgiel Resovia Rzeszów 3:1
Mlekpol AZS Olsztyn AZS Częstochowa 3:1
7 kolejka:
AZS Częstochowa Płomień Sosnowiec 3:1
Resovia Rzeszów Mlekpol AZS Olsztyn 1:3
ZAK S.A. Kędzierzyn-Koźle Jastrzębski Węgiel 0:3
Jadar Radom Skra Bełchatów 0:3
AZS Politechnika Delecta Bydgoszcz 1:3
8 kolejka:
Płomień Sosnowiec Delecta Bydgoszcz 2:3
Skra Bełchatów AZS Politechnika 3:0
Jastrzębski Węgiel Jadar Radom 3:0
Mlekpol AZS Olsztyn ZAK S.A. Kędzierzyn-Koźle 3:0
AZS Częstochowa Resovia Rzeszów 3:1
Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach
...
Specjalista
Szacuny
74
Napisanych postów
34578
Wiek
32 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
434013
6 kolejka:
Płomień Sosnowiec AZS Politechnika 3-1
Delecta Bydgoszcz Jadar Radom 2-3
Skra Bełchatów ZAK S.A. Kędzierzyn-Koźle 3-1
Jastrzębski Węgiel Resovia Rzeszów 2-3
Mlekpol AZS Olsztyn AZS Częstochowa 3-2
7 kolejka:
AZS Częstochowa Płomień Sosnowiec 3-1
Resovia Rzeszów Mlekpol AZS Olsztyn 2-3
ZAK S.A. Kędzierzyn-Koźle Jastrzębski Węgiel 2-3
Jadar Radom Skra Bełchatów 1-3
AZS Politechnika Delecta Bydgoszcz 1-3
8 kolejka:
Płomień Sosnowiec Delecta Bydgoszcz 3-1
Skra Bełchatów AZS Politechnika 3-0
Jastrzębski Węgiel Jadar Radom 3-2
Mlekpol AZS Olsztyn ZAK S.A. Kędzierzyn-Koźle 3-2
AZS Częstochowa Resovia Rzeszów 1-3
W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...