Makarona zawsze trzeba gotować, innaczej jest niesmaczny ...

...
Szacuny 28 Napisanych postów 1971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9219
"L'Equipe": Jeleń najsłabszy w Auxerre

Piłkarze AJ Auxerre w meczu 6. kolejki ligi francuskiej pokonali na wyjeździe 3:2 Saint-Etienne, strzelając decydującą bramkę w ostatniej minucie. Wówczas na boisku nie było już w barwach Auxerre Ireneusza Jelenia, który grał do 86. minuty.
Polak tym razem nie wpisał się na listę strzelców. Ba, zdaniem dziennikarzy fachowego "L'Equipe" był najgorszym zawodnikiem swojej drużyny i jednym z najgorszych aktorów tego spotkania.

Bundesliga: Kukiełka w "11" kolejki

Mariusz Kukiełka, polski obrońca Energie Cottbus, zbiera coraz lepsze recenzje od dziennikarzy zza naszej zachodniej granicy. W meczu 4. kolejki Bundesligi jego ekipa pokonała FSV Mainz 2:0.
Polak rozegrał kolejne bardzo dobre spotkanie i dzięki temu został doceniony przez dziennikarzy największego serwisu sportowego w Niemczech. Kukiełka znalazł się po raz pierwszy w tym sezonie w "11" kolejki Bundesligi.

Jeleń otrzymał notę 4,5 (skala 1-10). Gorszą w tym meczu miał tylko Senegalczyk Lamine Diatta, obrońca Sain-Etienne., który został oceniony na 4.

Nie wywołuj Wilka z lasu

...
Frankowski wykorzystał "moment szaleństwa" bramkarza

Po 2076 minutach strzeleckiej niemocy Tomasz Frankowski wreszcie trafił do siatki! "Franek, łowca bramek" po strzelonym golu był chyba równie szczęśliwy, co zaskoczony.
Nie tylko dlatego, że czekał na niego aż od 18 grudnia 2005 roku, ale zaskakujący był również sposób, w jaki polski napastnik Tenerife tego gola zdobył.

W 44. minucie meczu bramkarz Hercules, Agassa, jak pisze hiszpańska prasa, "w momencie szaleństwa" złapał w biegu piłkę, ale przestraszony, że wybiegnie z nią poza pole karne, upuścił ją na murawę. Z prezentu skwapliwie skorzystał stojący obok Frankowski, który - jak przystało na lisa pola karnego - kopnął futbolówkę do pustej bramki. W ten kuriozalny sposób Polak skasował niechlubny licznik minut bez gola, dokładając cegiełkę do zwycięstwa Tenerife. Nowy klub "Franka" pokonał Hercules 3:2.

...
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
Nareszcie, teraz będzie już tylko lepiej

juve!!!

...
brawo frankwski, ciekawe czy powoła go Leo na kolejny mecz kadry! moim zdaniem Leo zapomina o Kukiełce oraz o piłkarzeach z polskeij ligi podstwa powinni tu byc Garguła,Matusiak(ostatniograli ale za mało to p[owienien byc z nich trzon) oraz Iwanski z zagłecie mozna równiez sprawdzac Chałbinskiego,Łobnodzinskiego,Brozków oraz Kolendowicza!!
...
Jhon Viafara będzie musiał przejść operację dentystyczną. Wszystko przez cios, jaki otrzymał od kolegi z zespołu Southampton - Grzegorza Rasiaka podczas meczu z Plymouth. Kolumbijczyk stracił trzy zęby, ale Polak pomógł mu ich poszukać w trawie.

Oczywiście potężne uderzenie łokciem, które wylądowało na twarzy Viafary nie było zamierzone. Kolumbijczyk okazał się zresztą twardzielem. Po uderzeniu wypluł zęby i był gotowy do dalszej walki. Dograł mecz do końca. Dopiero potem rozpoczęły się poszukiwania zębów. Nieodzowna była tu pomoc Polaka, który najlepiej pamiętał, gdzie szukać.