...
Napisał(a)
Nu wiec Panocki nowiutkiem informacyje z zawodow niebawem wkleim, jeno tylko siem musim z bacom ugodzic co do doklodnych godzin rozpoczecio, wtedt spraszom chlopow na mate co by sie mogli wykozac walecnoscia i poboznoscia, hej!
Grappling
...
Napisał(a)
ja jednak nie jade. Pinecone zrób jakąś relację obszerną z zawodów.
Zmieniony przez - paabloo w dniu 2005-11-24 18:16:46
Zmieniony przez - paabloo w dniu 2005-11-24 18:16:46
Grappling
...
Napisał(a)
Wiec - bede podawał tak jak pamiętam od najniższych:
Animek złoto
Potem Macio Linke Złoto
Siedziako Złoto, srebro zapomniałem jaka ksywa ale z opola węglarz czy coś takiego, brąz - Bracia Be z Kraśnika - saku i Przemas ekzegfo
Potem Bagi złoto przed Szogunem
Wyższych nie pamietam. Wyniki niebawem na : www.lublin.mixed-ma.pl - Pinek pewnie wkleji odrazu
pozdro
ps. w początkujących - 1 rok też były zaciekłe walki ale wybaczcie - pamiętam tylko ze z Kraśnika brąz Daniel, Zbycho egzekfo - 70 i Pampa srebro - 91
Animek złoto
Potem Macio Linke Złoto
Siedziako Złoto, srebro zapomniałem jaka ksywa ale z opola węglarz czy coś takiego, brąz - Bracia Be z Kraśnika - saku i Przemas ekzegfo
Potem Bagi złoto przed Szogunem
Wyższych nie pamietam. Wyniki niebawem na : www.lublin.mixed-ma.pl - Pinek pewnie wkleji odrazu
pozdro
ps. w początkujących - 1 rok też były zaciekłe walki ale wybaczcie - pamiętam tylko ze z Kraśnika brąz Daniel, Zbycho egzekfo - 70 i Pampa srebro - 91
...
Napisał(a)
LGT druzynowo zajeło 2 miejsce zaras po Grappling Kraków
maciek zloto w -73
landryna braz w -73
pajak zloto w +70 juniorzy
smieszek braz w + 70 juniorzy
torch srebro w -73 (do 1 roku)
sztanga zloto w +97 (do 1 roku)
wilku srebro w +97 (do 1 roku)
kingkong braz w +97 (do 1 roku)
barczysty srebro w -91 (do 1 roku)
borsuk braz w -70 juniorzy
Timon zloto w -70 juniorzy
mozliwe ze ktos jeszcze, ale nie pamietam
Zmieniony przez - Adamus1985 w dniu 2005-11-28 12:01:49
maciek zloto w -73
landryna braz w -73
pajak zloto w +70 juniorzy
smieszek braz w + 70 juniorzy
torch srebro w -73 (do 1 roku)
sztanga zloto w +97 (do 1 roku)
wilku srebro w +97 (do 1 roku)
kingkong braz w +97 (do 1 roku)
barczysty srebro w -91 (do 1 roku)
borsuk braz w -70 juniorzy
Timon zloto w -70 juniorzy
mozliwe ze ktos jeszcze, ale nie pamietam
Zmieniony przez - Adamus1985 w dniu 2005-11-28 12:01:49
www.linkegoldteam.pl
Adam "Palacz" Kostrzewski
...
Napisał(a)
Poprawka, klub Lubelski-MMA Lublin, zawinal 6 medali i tak w skapym skladzie sekcji przerzedzone kontuzjami, ktore nie ominely naszych nawet podczac zawodow, przec co jeden z zawodnikow musial sie wycofac "zadowolajac sie raptem brazem".
Grappling
...
Napisał(a)
BJJ OPEN KOBIET
1. Lucyna Kiszczak (Grappling Kraków)
2. Katarzyna Książek (Łamator Racibórz)
3. Beata Jończyk (Lutadores Opole)
BJJ JUNIORZY
- 60 kg
1. Wojciech Moskalewicz (Grappling Kraków)
2. Konrad Cisowski (Rio Grappling)
3. Daniel Kaczmarek (United Gym)
- 70 kg
1. Piotr Koprowski (Linke Gold Team)
2. Bartosz Czepiałowski (Berserker's Team)
3. Piotr Adamiak (Linke Gold Team)
3. Sławomir Koterba (Łamator Racibórz)
+ 70 kg
1. Paweł Kaczyński (Linke Gold Team)
2. Jakub Boczek (Lutadores Opole)
3. Paweł Wysocki (Linke Gold Team)
BJJ DO 1 ROKU
- 67 kg
1. Alan Zimny (Grappling Kraków)
2. Rafał Żyła (Grappling Kraków)
3. Daniel Pietrzyk (MMA Lublin)
3. Zbigniew Zarzeczny (MMA Lublin)
- 73 kg
1. Łukasz Ćwięk (Copa Cabana)
2. Wojciech Kos (Linke Gold Team)
3. Wojciech Kojder (Grappling Kraków)
- 79 kg
1. Marcin Srebnicki (Grappling Kraków)
2. Przemysław Ciupek (Lutadores Opole)
3. Krzysztof Srebnicki (Grappling Kraków)
3. Maciek Kriwieniok (Łamator Racibórz)
- 85 kg
1. Dawid Gronacki (Lutadores Opole)
2. Adrian Wysokowski (Linke Gold Team)
3. Michał Bujnowski (Grappling Kraków)
3. Łukasz Szarzyński (MMA Lublin)
- 91 kg
1. Karol Migo (Grappling Kraków)
2. Bartłomiej Stępak (MMA Lublin)
3. Michał Wydmański (Grappling Kraków)
- 97 kg
1. Michał Fijałka (Linke Gold Team)
2. Stefan Białas (Linke Gold Team)
3. Grzegorz Szatkowski (Linke Gold Team)
BJJ ZAAWANSOWANI
- 67 kg
1. Maciej Szczudrawa (Grappling Kraków)
2. Krystian Grzejszczyk (Berserker's Team)
3. Rafał Ciszewski (United Gym)
- 73 kg
1. Maciej Linke (Linke Gold Team)
2. Krystian Kwiecień (Rio Grappling)
3. Miachał Kędzia (United Gym)
3. Tomasz Cholewicki (Linke Gold Team)
- 79 kg
1. Robert Siedziako (Berserker's Team)
2. Mirosław Rymarz (Lutadores Opole)
3. Marcin Bartnik (MMA Lublin)
3. Przemek Bartnik (MMA Lublin)
- 85 kg
1. Piotr Bagiński (Berserker's Team)
2. Michał Kiciński (Grappling Kraków)
3. Marcin Haładus (Łamator Racibórz)
+ 91 kg
1. Damian Grabowski (Lutadores Opole)
2. Sławomir Kaczmarek (Grappling Kraków)
3. Radosław Maruszewski (Grappling Kraków)
DRUŻYNOWO
1. Grappling Kraków: 14 medali
2. Linke Gold Team: 11 medali
3. Lutadores Opolees Opole: 6 medali
4. MMA Lublin: 6 medali
5. Berserkers Team: 4 medale
6. Łamator Racibórz Racibórz: 4 medale
7. United Gymym: 3 medale
8. Rio Grapplingrappling: 2 medale
9. Copa Cabana: 1 medal
1. Lucyna Kiszczak (Grappling Kraków)
2. Katarzyna Książek (Łamator Racibórz)
3. Beata Jończyk (Lutadores Opole)
BJJ JUNIORZY
- 60 kg
1. Wojciech Moskalewicz (Grappling Kraków)
2. Konrad Cisowski (Rio Grappling)
3. Daniel Kaczmarek (United Gym)
- 70 kg
1. Piotr Koprowski (Linke Gold Team)
2. Bartosz Czepiałowski (Berserker's Team)
3. Piotr Adamiak (Linke Gold Team)
3. Sławomir Koterba (Łamator Racibórz)
+ 70 kg
1. Paweł Kaczyński (Linke Gold Team)
2. Jakub Boczek (Lutadores Opole)
3. Paweł Wysocki (Linke Gold Team)
BJJ DO 1 ROKU
- 67 kg
1. Alan Zimny (Grappling Kraków)
2. Rafał Żyła (Grappling Kraków)
3. Daniel Pietrzyk (MMA Lublin)
3. Zbigniew Zarzeczny (MMA Lublin)
- 73 kg
1. Łukasz Ćwięk (Copa Cabana)
2. Wojciech Kos (Linke Gold Team)
3. Wojciech Kojder (Grappling Kraków)
- 79 kg
1. Marcin Srebnicki (Grappling Kraków)
2. Przemysław Ciupek (Lutadores Opole)
3. Krzysztof Srebnicki (Grappling Kraków)
3. Maciek Kriwieniok (Łamator Racibórz)
- 85 kg
1. Dawid Gronacki (Lutadores Opole)
2. Adrian Wysokowski (Linke Gold Team)
3. Michał Bujnowski (Grappling Kraków)
3. Łukasz Szarzyński (MMA Lublin)
- 91 kg
1. Karol Migo (Grappling Kraków)
2. Bartłomiej Stępak (MMA Lublin)
3. Michał Wydmański (Grappling Kraków)
- 97 kg
1. Michał Fijałka (Linke Gold Team)
2. Stefan Białas (Linke Gold Team)
3. Grzegorz Szatkowski (Linke Gold Team)
BJJ ZAAWANSOWANI
- 67 kg
1. Maciej Szczudrawa (Grappling Kraków)
2. Krystian Grzejszczyk (Berserker's Team)
3. Rafał Ciszewski (United Gym)
- 73 kg
1. Maciej Linke (Linke Gold Team)
2. Krystian Kwiecień (Rio Grappling)
3. Miachał Kędzia (United Gym)
3. Tomasz Cholewicki (Linke Gold Team)
- 79 kg
1. Robert Siedziako (Berserker's Team)
2. Mirosław Rymarz (Lutadores Opole)
3. Marcin Bartnik (MMA Lublin)
3. Przemek Bartnik (MMA Lublin)
- 85 kg
1. Piotr Bagiński (Berserker's Team)
2. Michał Kiciński (Grappling Kraków)
3. Marcin Haładus (Łamator Racibórz)
+ 91 kg
1. Damian Grabowski (Lutadores Opole)
2. Sławomir Kaczmarek (Grappling Kraków)
3. Radosław Maruszewski (Grappling Kraków)
DRUŻYNOWO
1. Grappling Kraków: 14 medali
2. Linke Gold Team: 11 medali
3. Lutadores Opolees Opole: 6 medali
4. MMA Lublin: 6 medali
5. Berserkers Team: 4 medale
6. Łamator Racibórz Racibórz: 4 medale
7. United Gymym: 3 medale
8. Rio Grapplingrappling: 2 medale
9. Copa Cabana: 1 medal
Grappling
Polecane artykuły