słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1257

...
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 294
Byłem na finałowym meczu. Wisła wygrała 3:0 z Kolporterem Kielce. Gole strzelali: Żurawski, Ekwueme, Kwiek. Słabo grał Kuźba.
Łapcie sprawozdanie:
10 min. - Kąśliwy strzał Żurawskiego obroniony przez Mierzwę.

12 min. - Majdan podaje piłkę do jednego z rywali stwarzając zagrożenie pod własną bramką. Za chwilę paruje słabe uderzenie napastnika Korony.

21 min. - Po ostrym dośrodkowaniu Wojtasia z rzutu wolnego, piłkę wypiąstkował Majdan

27 min. - Nikola Mijailović ukarany żółtą kartką

29 min. - 50-metrowe podanie Kłosa do Żurawskiego, ten w asyście obrońcy uderzył w biegu z woleja, jednak bardzo wysoko nad bramką

31 min. - Fechner zmienił na boisku poturbowanego Mijalović'a

41 min. - groźna kontra Korony powstrzymana przez Fechnera

44 min. - Żurawski drybluje na linii pola karnego, ostatecznie strzela, jednak został zablokowawny przez jednego z obrońców

45 min. - koniec pierwszej połowy

46 min - rozpoczęła się druga część spotkania

49 min. - Hermes uderza bqrdzo mocno z rzutu wolnego z 18 metrów. Piekut z trudem przenosi nad poprzeczkę

56 min. - 1:0!!! Po zagraniu przez Kukiełkę półgórnej piłki w pole karne, Żurawski lekkim strzałem z woleja pakuje ją do siatki

61 min. - Groźna kontra Korony, Piechna jednak na spalonym

73 min. - W dogodnej sytuacji Bajera uderzył nad bramką

75 min. - Piekutowski obronił strzał Piechny

75 min. - 2:0!!! Do siatki trafia Ekwueme po podaniu Kukiełki

85 min. - 3:0!!! Kwiek wykorzystał sytuację sam na sam

90 min. - KONIEC MECZU. Puchar Prezydenta Mielca dla Wisły

Wisła: Majdan (46 Piekutowski) - Baszczyński, Kłos (70 Mysiak), Głowacki, Mijailović (31 Fechner) - Kwiek, Kukiełka, Cantoro, Ekwueme - Frankowski (46 Kuźba), Żurawski.

Korona: Mierzwa - Pastuszka, Nakielski, Radunović (57 Piechna), Gołąbek (57 Kośmicki) - Piątkowski (57 Rutka), Hermes, Barkanishov (50 Wojtaszek), Wojtaś (64 Kaznecki) - Bajera, Wójcik (57 Szyndrowski).

Widzów: 2 tys.
Sędzia: Antoni Fijarczyk (Stalowa Wola)