stan na dzień 29 kwietnia 2016
MEN’S CLASSIC BODYBUILDING UP TO 168 CM
1. Robert Horvat Croatia A
2. Rain Kuusnõmm Estonia A
3. Frederic Faulon France A
4. Anar Salimovi Georgia A
5. Philipp Jendreiek Germany A
6. Omar Obino Italy A
7. Alberto Siesto Italy A
8. Giancarlo La Piana Italy B + masters
9. Sefa Salman Turkey A
10. Stanislav Vizenher Ukraine A
MEN’S CLASSIC BODYBUILDING UP TO 171 CM
1. Elnur Shikhaliyev Azerbaijan A
2. Jamal Judeiri Azerbaijan A
3. Peep Reinart Estonia A
4. Michele Raganati Italy A
5. Francesco Brandanu Italy B
6. Kamil Romanek Poland B
7. Claudio Adam Portugal B
8. Nebojsa Bojcovski Serbia A
9. Pedro Ortega Spain A
10. Abdullah Ömürlü Turkey A
11. Mert Soyusilmez Turkey B
12. Idris Başaran Turkey B
13. Reno Banks United Kingdom A
MEN’S CLASSIC BODYBUILDING UP TO 175 CM
1. Michel Decolle Belgium A
2. Petar Petrov Bulgaria A
3. Lukáš Topinka Czech Republic A
4. Tamás Márton Hungary A
5. Antonio Ludovico Italy A
6. Giovanni Visconti Italy B
7. Edzus Prieditis Latvia A
8. Francisco Ramalho Portugal B
9. Cristian Fekete Romania A
10. Patrik Stiglic Slovakia A
11. Josep Mayoral Spain A
12. Ilkay Beyga Turkey A
13. Abdullah Acabey Turkey B
14. Mykhailo Kislyakov Ukraine A
MEN’S CLASSIC BODYBUILDING UP TO 180 CM
1. Aliaksei Patarocha Belarus A
2. Vitali Champalov Belarus A
3. Constantinos Koutras Cyprus A
4. Jan Páleníček Czech Republic A
5. Siim Savisaar Estonia A
6. Imre Vähi Estonia A
7. Jani Lemberg Finland A
8. Alexandre Piel France A
9. Romain Raimbo France A
10. Lionel Wollbrett France B
11. Marco Vaccino Italy B
12. Gedvydas Norkevičius Lithuania A
13. Patryk Jaskiewicz Poland A
14. Bartosz Leoniewski Poland B
15. Antonio de la Torre Spain A
16. Levent Gençoğlu Turkey A
17. Mehmet Tatar Turkey B
MEN’S CLASSIC BODYBUILDING OVER 180 CM
1. Alen Ahmethodžić Bosnia & Herzegovina
2. Emmanuel Iwuji Bulgaria A
3. Ivan Ivanov Bulgaria A
4. Marc Skovsbøgh Denmark A
5. Mathias Hansen Denmark A
6. Eric Lompard France A
7. Johnny Quinzin France A
8. Giorgi Rusia Georgia A
9. Krzysztof Piotrowski Italy A
10. Daniel Umanah Malta A
11. JP Flikweert Netherlands A
12. Hubert Kulczynski Poland A
13. Jacek Ratusznik Poland A
14. Aleksandar Stojic Serbia A
15. Ivan Krzanovic Serbia A
16. Cristian Perez Spain A
17. Jose Perez Spain A
18. Serdar Teker Turkey A
19. Zack McGuirk United Kingdom A
JUNIOR MEN’S CLASSIC BODYBUILDING 16-23 YEARS, OPEN
1. Olivier Kremers Belgium A
2. Maykal Spasov Bulgaria A
3. Lukáš Bína Czech Republic A
4. Gustav Gaarde Denmark A
5. John Lausvuo Finland A
6. Ingi Birgirsson Iceland A
7. Tomasz Marzec Poland A
8. Tomas Marton Slovakia B
9. Michal Zaukolec Slovakia A
10. Calle Bolund Sweden A
11. Emre Özkaram Turkey A
12. Yunus Caglayan Turkey B
13. m****can Karahasanlar Turkey B (too many)
MASTER MEN’S CLASSIC BODYBUILDING 40-49 YEARS, OPEN
1. Brian Bonde Denmark A
2. Jani Sinisalo Finland A
3. Jean Francois Garrigues France A
4. Ludovic Ghyselinck France A
5. Hüseyin Cece Germany A
6. Serghei Gospodar Moldova A
7. Ole Dragseth Norway A
8. Roger Lineau Sweden A
9. Fredrik Ström Sweden B
10. Abdul Chakhmani Spain A
11. Benito Ruiz Spain B
12. Antonio de La Torre Spain A
13. Taner Uçar Turkey A
14. Fatih Sürmeli Turkey B
MASTER MEN’S CLASSIC BODYBUILDING OVER 50 YEARS, OPEN
1. Timo Kiviniemi Finland A
2. Jochen Kretz Germany A
3. Alberto Siesto Italy A
4. Giancarlo La Piana Italy A
5. Raymond Cassar Malta A
6. Johnny Grape Sweden A
7. Roman Läber Switzerland A
8. Ali Cem Erkara Turkey A
MEN’S BODYBUILDING UP TO 70 KG
1. David Henriques France A
2. Alexandre Bozonnet France A
3. Halim Mayeux France B
4. Aristide Mbomni Germany A
5. Francesco Cervino Italy A
6. Emanuele Vezzola Italy B
7. Sebastian Vasut Romania A
8. Miroslav Skadra Slovakia A
9. Igor Kocis Slovakia A
10. Ibrahim Efe Turkey
MEN’S BODYBUILDING UP TO 75 KG
1. Armando Mansaku Albania A
2. Vojtěch Trnka Czech Republic A
3. Abdul Hikmat Denmark A
4. Raigo Kuusnõmm Estonia A
5. Serge Sadoven France A
6. Maurizio Montaldo Italy A
7. utas Žylė Lithuania A
8. Roderick Schembri Malta A
9. Andrei Alexandrescu Romania A
10. Miroslav Lelko Slovakia A
11. Juan Ortega Spain B
12. Carles Viñals Spain A
13. Selim Tarakçi Turkey A
14. Ergül Çimen Turkey B
MEN’S BODYBUILDING UP TO 80 KG
1. Marios Artemiou Cyprus A
2. Rohid Razban Denmark A
3. Charles Barbe France A
4. Musstapha El Mechtali France A
5. Adil Jennane France B
6. Khayyam Kazimov Georgia A
7. David Alexander Iceland A
8. Tomas Svernenka Ireland A
9. Thomas Ruggini Italy A
10. Filippo Masucci Italy A
11. Lorenzo Fabbian Italy B
12. Sergio Blanco Italy B
13. Piotr Klinkosz Poland B
14. Rui Nascimento Portugal B
15. Miguel Pinto Francisco Portugal B
16. Jan Sotak Slovakia A
17. Jozef Nagy Slovakia A
18. Rafael Beltran Spain A
19. Alberto Alonso Spain A
20. Gürkan Alkiliç Turkey A
21. Yalçin Ergenekon Turkey B
MEN’S BODYBUILDING UP TO 85 KG
1. Ott Kiivikas Estonia A
2. Dhorel Yengo Fouani France A
3. Mohamed Benziane France B
4. Vincent Craine Ireland A
5. Gianluca De Gortes Italy A
6. Nicolas Ventura Italy B
7. Roderick Theuma Malta A
8. Krzysztof Skryplonek Poland A
9. Mariusz Balazinski Poland A
10. Paweł Lisowski Poland B
11. Rubén Rocha Portugal B
12. Nour El Felyly Spain A
13. Jonathan Quintero Spain B
14. Sento Olombrada Spain B
15. Sinan Aydemir Turkey A
16. Turhan Güçlü Turkey B
17. Artem Shulzhenko Ukraine A
MEN’S BODYBUILDING UP TO 90 KG
1. Zhivko Petkov Bulgaria A
2. Saif Jaseem Denmark A
3. Jonathan Ardenoy France A
4. Karol Stuglik Ireland A
5. Luca Corrado Italy A
6. Davide Zambaldi Italy B
7. Mariusz Tomczuk Poland A
8. Lukasz Marcinkowski Poland A
9. Alexandre David Portugal A
10. Rogério Barradas Portugal B
11. Anton Anjo Portugal B
12. Sergey Rodin Russia A
13. Tomas Tabaciar Slovakia A
14. Jose Manuel Lopez Spain B
15. Jorge Zamorano Spain A
16. Fernando Navarro Spain A
17. Patrick Schenk Switzerland A
18. Hamit Görkem Gürsoy Turkey A
19. İsmail Bayram Turkey B
MEN’S BODYBUILDING UP TO 95 KG
1. Armin Jagiello Austria A
2. Behnam Yousefi Azerbaijan A
3. Marko Barić Croatia A
4. Luigi Quinto Italy B
5. Jakub Potocki Poland A
6. Roman Dudushkin Russia A
7. Oleg Kakorin Russia A
8. Manuel Cañadillas Spain A
9. Luis Llorente Spain A
10. Rabi Fahkro Sweden A
11. m**** Ataç Turkey A
12. Stepan Stepanenko Ukraine A + junior
MEN’S BODYBUILDING UP TO 100 KG
1. Reza Kakavand Azerbaijan A
2. Siarhei Ahunovich Belarus A
3. Jacob Biriboduwoni Denmark A
4. Mohammad Aziz Denmark B
5. Dennis Jensen Denmark A
6. Mattia Vecchi Italy A
7. Gilberto Ciriello Italy B
8. Pascal Chukwu Netherlands A + masters
9. Jimmy van der Heijden Netherlands B
10. André Thesen Norway A
11. Andrey Popov Russia A
12. Jorge Aunion Spain B
13. David Pozzi Spain A
14. Djalma Laroque Spain B
15. Arne Lundell Sweden A
16. Ahmet Koçak Turkey A
MEN’S BODYBUILDING OVER 100 KG
1. Andre Dufrasness Belgium A + masters
2. Krasimir Sarafov Bulgaria A + masters
3. Florent Dorizon France A
4. Theo Leguerrier France B
5. Matteo Innocenti Italy A
6. Andrea Presti Italy B
7. Marco Sapigni Italy B
8. Deividas Dubinas Lithuania A
9. Piotr Ševčenko Lithuania A
10. Maciej Kieltyka Poland A
11. Zi Makanda N’giuwu Romania A
12. Andrey Makeev Russia A
13. Jan Kral Slovakia A
14. Adam Kozyra Ukraine A
JUNIOR MEN’S BODYBUILDING 16-23 YEARS, UP TO 75 KG
1. Armando Mansaku Albania
2. Gyunay Gyurgendzhi Bulgaria A
3. Vojtěch Trnka Czech Republic A
4. Lucas Guido Germany A
5. Edgaras Gladas Lithuania A
6. Jakub Siemek Poland B
7. Aleksandar Zivkovic Serbia A
8. Ufukcan Ebiloğlu Turkey A
JUNIOR MEN’S BODYBUILDING 16-23 YEARS, OVER 75 KG
1. Tomislav Damjanović Bosnia & Herzegovina
2. Marius Mėgelaitis Lithuania A
3. Vincenzo Coppola Malta A
4. Lorenzo Leeuwe Netherlands A
5. Tomasz Giza Popland A
6. Kristian Wolski Poland A
7. Kamil Tanwic Poland B
8. Patrik Valach Slovakia A
9. Pablo Llopis Spain A
10. Mustafa Yildiz Turkey A
11. Can Güngörgenç Turkey B
12. Ozan Nural Önder Turkey B
13. Stepan Stepanenko Ukraine A
MASTER MEN’S BODYBUILDING 40-49 YEARS, UP TO 70 KG
1. Stephane Volet France A
2. Sandro Brocca Italy A
3. Sebastian Vasut Romania A + masters
4. İsmail Kabakçi Turkey A
MASTER MEN’S BODYBUILDING 40-49 YEARS, UP TO 80 KG
1. Christian Racan Austria A
2. Eric Miet France A
3. Dominique Dion France A
4. Jens Schneider Germany A
5. Shay Dabi Israel A
6. Filippo Masucci Italy A
7. Danilo Barbi Italy A
8. Matteo Martinez Italy B
9. Stefano Valsecchi Italy B
10. Juan Ortega Spain B
11. Fredrik Spång Sweden A
12. Mats Ljung Sweden A
13. Veysel Karamanoğlugil Turkey A
14. Kamil Narman Turkey B
15. Çetin Efe Turkey B
16. Andriy Sharapov Ukraine A
17. Valerii Koptenko Ukraine A
MASTER MEN’S BODYBUILDING 40-49 YEARS, UP TO 90 KG
1. Roman Kronberger Austria A
2. Dražen Salopek Croatia A
3. Pavel Fanta Czech Republic A
4. Antti Pirinen Finland A
5. Giovanni Cubeddu France A
6. Stephane Pelloquin France A
7. Lionel Thoue France B
8. Martin Koslowski Germany A
9. Carlos Pereira Portugal B
10. Fernando Piedade Portugal B
11. Juan Alberto Machado Spain A
12. Oktay Koç Turkey A
13. Bahattin Yücel Turkey B
MASTER MEN’S BODYBUILDING 40-49 YEARS, OVER 90 KG
1. Jörg Kapfer Austria A
2. Andre Dufrasness Belgium A
3. Radek Čejka Czech Republic A
4. Peter Wilenius Finland A
5. Gyula Túró Hungary A
6. Gilberto Ciriello Italy A
7. Eric Schembri Malta A
8. Antoine Zerafa Malta A
9. Pascal Chukwu Netherlands
10. Arkadiusz Rozanski Poland A
11. Roland Brosman Slovakia A
12. Manuel Cañadillas Spain A
13. Lorenzo Fernandez Spain B
14. Coşkun Meriç Turkey A
MASTER MEN’S BODYBUILDING 50-59 YEARS, UP TO 80 KG
1. Peter Bendsen Denmark A
2. Jari Laine Finland A
3. Fabrice Ferah France A
4. Frederic Mompo France A
5. Gunnar Paasche Germany A
6. Ismail Lacin Germany A
7. Sigurkarl Adalsteinsson Iceland A
8. Massimo Venturelli Italy A
9. Maurizio Minoccari Italy A
10. Rui de Moura Portugal B
11. Costel Torcea Romania A
12. Igor Marufov Russia A
13. Mintxo Lasaosa Spain A
14. İsmail Yildizel Turkey A
MASTER MEN’S BODYBUILDING 50-59 YEARS, OVER 80 KG
1. Dr. Wolfgang Schober Austria A
2. Jukka Backlund Finland A
3. Noel McPartlin Ireland A
4. Edward Walsh Ireland A
5. Aivars Visockis Latvia A
6. Jovche Vasilevski Macedonia (FYROM) A
7. Aleksandr Alekseev Russia A
8. Anselmo Cortado Spain A
9. Jan Nordlund Sweden A
10. Mutlu Bakirtaş Turkey A
MASTER MEN’S BODYBUILDING 60-64 YEARS, OPEN
1. Milan Bodlák Czech Republic A
2. Vladimír Dvořák Czech Republic A
3. Willi Odenthal Germany A
4. Mario Pace Malta A
5. Mehmet Didin Turkey A
MASTER MEN’S BODYBUILDING OVER 65 YEARS, OPEN
1. Karl Hannig Austria A
2. Jiří Rohan Czech Republic A
3. Vladimír Štěpánek Czech Republic A
4. Juhani Mattila Finland A
5. Juan Barreto Spain A
6. Rafael Vera Spain A
MIXED PAIRS
1. Hanna Ihnatsenka - Aliaksei Patarocha Belarus A
2. Nika Maštruko - Matej Barišić
3. Kateřina Fantová - Pavel Fanta Czech Republic A
4. Melissa Geimer - Martin Koslowski Germany A
5. Ariell Rosenblad - André Thesen Norway A
6. Alina Aschilean - Sebastian Vasut Romania A
7. Lisbeth Grape - Johnny Grape
WOMEN'S FITNESS UP TO 163 CM
1. Eveliina Tistelgren Finland A
2. Laurence Prevot France A
3. Nikolett Királyvári Hungary A
4. Olena Checkerda Italy A
5. Tina Larsen Norway A
6. Mihaela Rasca Romania A
7. Marisela Grandic Serbia A
8. Elif Şadoğlu Turkey A
9. Vicki Gale United Kingdom A
WOMEN'S FITNESS OVER 163 CM
1. Endla Vaher Estonia A
2. Luca Darvas Hungary A + junior
3. Boglárka Sántics Hungary B
4. Marina Zvanchuka Latvia A
5. Tatiana Dvotrsova Russia A
6. Elena Spivak Turkey A
7. Megan Hookins United Kingdom A
MEN'S FITNESS OPEN
1. Erik Tingstad Norway A
2. Urs Zumstein Switzerland
3. Kerem Güzel Turkey A
4. Sedat Kahya Turkey B
5. Nazar Kharkhun Ukraine A
6. Anton Mushtanov Russia A
7. Aleksandr Abramov Russia B
JUNIOR WOMEN'S FITNESS 16-23 YEARS, UP TO 163 CM
1. Vanessza Leányfalvi Hungary B
2. Brenda Maer Hungary A
3. Roxana Buruian Romania A
4. Barbara Armbruster Serbia A
5. Sena Köksal Turkey A
JUNIOR WOMEN'S FITNESS 16-23 YEARS, OVER 163 CM
1. Luca Darvas Hungary A
2. Boglárka Sántics Hungary B
3. Vanesa Belova Latvia A
4. Aleksandra Kepa Poland A
5. Marta Sawiniec Poland A
6. Rebeca Git Romania A
7. Natalya Radionova Russia A
8. Jelena Lukic Serbia A
9. Tatiana Kozuchova Slovakia A
10. Eva Banikova Slovakia A
11. Kristina Juricova Slovakia B
JUNIOR MEN'S FITNESS 16-23 YEARS, OPEN
1. Bartlomiej Byjos Poland A
2. Alexandru Roatis Romania A
3. Artem Volguntcev Russia A
4. Burak Sağlam Turkey A
5. H. Cem Turgutoğlu Turkey B
WOMEN’S BIKINI-FITNESS UP TO 160 CM
1. Tamara Miesen Belgium A
2. Ralitsa Panayotova Bulgaria A
3. Regina Krukovskaja Estonia A
4. Jekaterina Remets Estonia A
5. Tanja Sundell Finland A
6. Priscilia Del Canto France A
7. Jennifer Dennion France A
8. Priscillia Usaï France B
9. Ana Tchedia Georgia A
10. Adrienn Vörös Hungary A
11. Alexandra Gábor Hungary B
12. Ágnes Lili Huszák Hungary B
13. Galia Yerofyeyeva Italy A
14. Stefania Finessi Italy B
15. Maureen Blanquisco Norway + junior
16. Sylwia Sobota Poland A
17. Malgorzata Flis Poland A
18. Ana Fonseca e Sousa Portugal B
19. Thelma Paulo Portugal A
20. Ana Gomes Portugal B
21. Yulia Khotkina Russia B
22. Elena Skvortsova Russia B
23. Yulia Zemlyankina Russia A
24. Teodora Stvanovic Serbia A
25. Erika Tarkulicova Slovakia A
26. Leiry Blanco Spain A
27. Sylwia Zajkowska Switzerland A
28. Nucia Freitas Switzerland A
29. Öykü Tunçeli Turkey A
30. Hacer Cin Turkey B
31. Nataliia Partaloha Ukraine A +masters
32. Olena Ohanova Ukraine A
33. Krishna Kataria United Kingdom A
34. Georgie Lewis United Kingdom A
WOMEN’S BIKINI-FITNESS UP TO 163 CM
1. Eranda Shuaipi Albania A
2. Kelly Van Looy Belgium A
3. Gergana Vlaeva Bulgaria A + masters
4. Dora Adanić Croatia A
5. Yuliya Arkhiyereyeva Czech Republic A
6. Nikola Matoušová Czech Republic B
7. Bettina Bach Denmark B
8. Kicki Dunk Jepsen Denmark A
9. Trine Rathlau Denmark A
10. Karima El-Kedim Denmark B
11. Melina Keltaniemi Finland A
12. Frederique Jacques France A
13. Melanie Thomas France A
14. Zeynab Bolboly Georgia A
15. Laura Aufenberg Germany A
16. Alexandra Kocsis Hungary A
17. Chothip Buckley Ireland A
18. Anna Damiano Italy A
19. Laima Petrukonytė Lithuania A
20. Marija Naceva Macedonia (FYROM) A
21. Julia Fusiecka Poland A
22. Yulia Len Russia B
23. Anastasiia Volkova Russia B
24. Yana Kuznetsova Russia A
25. Evgenia Mishchenko Russia A
26. Stanislava Pritrska Slovakia A
27. Cristobalina Omara Spain A
28. Rocio Lopez Spain A
29. Derya Mutlu Turkey A
30. Merve Karakaya Turkey B
31. Anastasiya Kabanova Ukraine A
32. Viktoriya Kozychko Ukraine B
33. Oleksandra Kostyleva Ukraine B
34.
WOMEN’S BIKINI-FITNESS UP TO 166 CM
1. Nadzeya Budryk Belarus A
2. Elodie Puraye Belgium A
3. Marija Tomaš Croatia A
4. Barbora Votavová Czech Republic A
5. Zandra Dons Denmark A
6. Norma Valls Company Denmark A
7. Anette Zølner Denmark B
8. Tiffany Bracq France A
9. Carla De Olivera France B
10. Zsófia Kindl Hungary A
11. Vivien Lengyel Hungary B + juniors
12. Tímea Varga Hungary A
13. Yasmina Benallal Ireland A + masters
14. Aurelia Bissoli Italy A + masters
15. Aleksandra Mikucka Latvia A
16. Laura Kalnina Latvia A
17. Svetlana Lenivtseva Moldova A
18. Therese Opsahl Norway A
19. Katarzyna Maliszewska
20. Kseniia Romanova Russia A
21. Madelen Myhr Sweden A + masters
22. Frida Sjöström Sweden A + masters
23. Elif Körekoğlu Turkey A
24. Natalia Rahushenko Ukraine A
25. Kristina Tokareva Ukraine B
WOMEN’S BIKINI-FITNESS UP TO 169 CM
1. Vera Paplauskaya Belarus A
2. Monika Naumova Bulgaria A + juniors
3. Alina Pana Cyprus
4. Ene Tomingas Estonia A
5. Reet Reimets Estonia A
6. Andra Vagur Estonia B
7. Agne Kiviselg Estonia B
8. Sara Sievinen Finland A
9. Alexandra Váli Hungary A
10. Adalbjorg Gærdbo Iceland A
11. Rebecca O’Rourke Ireland A
12. Silvia Semkova Ireland A
13. Zulema Duran Italy A
14. Matilde Biagini Italy B
15. Solvita Sellare Latvia A
16. Nikita Robles de Medina
17. Djanilla Boekweg Netherlands B
18. Natalia Ejsmont Norway A
19. Lisa-Mari Ingebrigtsen Norway A + junior
20. Magdalena Koral Poland A
21. Kristina Zdorikova Russia B
22. Anna Borovikova Russia A
23. Valeria Marcisovska Slovakia A
24. Jana Milova Slovakia A
25. Tayri Rodriguez Spain A
26. Eva Breide Spain A
27. Frida Paulsen Stern Sweden A +
juniors
28. Asli Aydoğan Turkey A
29. Oksana Brygidyr Ukraine A
30. Alina Yaman Ukraine B
31. Lauren Bartlam United Kingdom A
WOMEN’S BIKINI-FITNESS UP TO 172 CM
1. Liliya Salimhareyeva Belarus A
2. Karolina Machová Czech Republic A
3. Eliška Dombková Czech Republic A
4. Danial Bečková Czech Republic B
5. Leslie Bruyere France A
6. Rita Major Hungary A
7. Elis Naumanis Ireland A
8. Veronica Mancini Italy A
9. Kristine Indricha Latvia A
10. Diana Stankejeva Lithuania A
11. Asta Kočenaitė Lithuania A
12. Kirsten Dalmas Malta A
13. Paula Janson Netherlands + juniors
14. Ana Maria N’giuwu Romania A
15. Ekaterina Lapteva Russia A
16. Saskia Cakoci Slovakia A
17. Veronika Gulasova Slovakia A
18. Mehtap Şen Turkey A
19. Liudmyla Nasonova Ukraine A
20. Mariia Kvasnikova Ukraine B
WOMEN’S BIKINI-FITNESS OVER 172 CM
1. Bilyana Yotovska Bulgaria A
2. Lenka Trčková Czech Republic A
3. Marketa Tůmová Czech Republic B
4. Marie West Denmark A
5. Julie Speich Denmark A
6. Nathalie Buhl Denmark B
7. Jane Tammearu Estonia A
8. Milla Kelahaara Finland A
9. Stefanie Kiewitt Germany A
10. Vivien Hupczik Hungary A + juniors
11. Szandra Horváth Hungary A
12. Helga Stibi Ireland A
13. Simona Renzetti Italy A
14. Irina Mihailova Latvia A
15. Veronika Serzante Latvia A
16. Birgit Aarsman Netherlands B
17. Michelle Heuts Netherlands A
18. Shirley van den Bos Netherlands A
19. Leslie Eidsaune Norway A
20. Catharina Wahl Norway A
21. Kseniia Sheveleva Russia B
22. Natalia Lugovskikh Russia B
23. Helena Antalova Slovakia B
24. Jagienka Kaminska Spain A
25. Deniz Eke Turkey A
26. Yevheniia Suprun Ukraine A
JUNIOR WOMEN’S BIKINI-FITNESS 16-23 YEARS, UP TO 160 CM
1. Savanah Prez Belgium A
2. Gabriela Nedelcheva Bulgaria A
3. Ana Filković Croatia A
4. Karina Spanggaard Denmark A
5. Karina Polovnikov Estonia A
6. Vanessza Kulcsár Hungary A
7. Alexandra Gábor Hungary B
8. Jarmilla Gömbi Hungary B
9. Maureen Blanquisco Norway A
10. Sabina Plevakova Slovakia A
11. Jana Kleinova Slovakia B
12. Vanessa Hrubovcakova Slovakia B
13. Silvia Martinez Spain A
14. Yana Yenko Ukraine A
15. Yevheniia Pushka Ukraine A
JUNIOR WOMEN’S BIKINI-FITNESS 16-23 YEARS, UP TO 166 CM
1. Ivona Nemčić Croatia A
2. Michaela Mazáčová Czech Republic A
3. Andrea Horňáková Czech Republic A
4. Sanne Mose Denmark A
5. Melina Keltaniemi Finland A
6. Jessica Hugues France A
7. Paula Krämer Germany A
8. Franziska Lohberger Germany A
9. Vivien Lengyel Hungary A
10. Veronika Iljinaitė Lithuania A
11. Lara Vassallo Malta A
12. Monika Grzebieluch Poland A
13. Magdalena Suwinska Poland A
14. Ioana Sulea Romania A
15. Timea Trajtelova Slovakia A
16. Erika Kandracova Slovakia A
17. Susana Sans Spain A
18. Deniz Saypinar Turkey A
19. Hannah Kent United Kingdom A
JUNIOR WOMEN’S BIKINI-FITNESS 16-23 YEARS, OVER 166 CM
1. Monika Naumova Bulgaria A
2. Reetta Virtanen Finland A
3. Vivien Hupczik Hungary A
4. Fruzsina Ignácz Hungary A
5. Paula Janson Netherlands
6. Lisa-Mari Ingebrigtsen Norway A
7. Kristina Zdorikova Russia A
8. Anna Grebenchenko Russia B
9. Monika Steflovicova Slovakia B
10. Frida Paulsen Stern Sweden A
11. Dilek Civci Turkey A
12. Nurcan Kabali Turkey B
13. Karina Frelich United Kingdom A
MASTER WOMEN’S BIKINI-FITNESS +35 YEARS, OPEN
1. Eranda Shuaipi Albania A
2. Gergana Vlaeva Bulgaria A
3. Marcela Blechtová Czech Republic B
4. Marketa Tůmová Czech Republic A
5. Signe Tilk Estonia B
6. Õnnela Raudsepp Estonia A
7. Nadja Eerola Finland A
8. Heidi Östergård Finland B
9. Emilie Escaffre France A
10. Prescillia Leroy France B
11. Viola Schulz Germany A
12. Amira Ghadhab Germany B
13. Judit Béres Hungary A
14. Barbara Kormanik Hungary B
15. Ágnes Urbán Hungary B
16. Nadezda Rjabchuk Iceland A
17. Manuela Di Febbo Italy A
18. Daniela Falzaroni Italy B
19. Aurelia Bissoli Italy B
20. Alessia De Mitri Italy B
21. Francesca Petrella Italy B
22. Sabrina Santamaria Italy B
23. Lubna Ouarghi Netherlands B
24. Camilla Brahms Norway A
25. Karolina Janowska Poland A
26. Agnieszka Zembron-Chudzicka
27. Elsa Pena Portugal A
28. Liliana Fernandes Portugal B
29. Helena Ferreira Portugal B
30. Ekaterina Rubanenko Russia A
31. Ekaterina Romanova Russia B
32. Lucia Baldwin Slovakia A
33. Ana Lia Hernandez Spain B
34. Sara Diaz Spain A
35. Rocio Pedrero Spain B
36. Madelen Myhr Sweden A
37. Frida Sjöström Sweden A
38. Nucia Freitas Switzerland
39. Elena Galatan Turkey A
40. Liz Richardson United Kingdom A
41. Nicky Raj United Kingdom B
WOMEN’S BODYFITNESS UP TO 158 CM
1. Mette Kragelund Denmark A
2. Hanna Ihnatsenka Belarus A
3. Nika Maštruko Croatia A
4. Pavla Pranspergerová Czech Republic A
5. Sophie Leo France A
6. Sabrina Coltella Italy A
7. Agnese Donati Italy B
8. Anna Bochicchio Italy B
9. Daiva Žuvaitienė Lithuania A
10. Sylwia Taczala Poland A
11. Joanna Wodecka Poland B
12. Ioana Dinescu Romania A
13. Ekaterina Belousova Russia A
14. Olga Lutsenko Russia B
15. Alzbeta Petkova Slovakia A
16. Eva Berenguer Spain A
17. Gülizar Tüfenk Turkey A
WOMEN’S BODYFITNESS UP TO 163 CM
1. Kristina Kozlova Azerbaijan A
2. Simone Duus Denmark A
3. Susse Hougaard Denmark A
4. Therese Vilrik Denmark B + junior
5. Liis Org Finalnd A
6. Barbara Menage France A
7. Adebola Sadig France A
8. Nino Zumbulidze Georgia A
9. Aideen Geraghty Ireland A
10. Cristina Menini Italy A + masters
11. Renata Marcinkutė Lithuania A
12. Chantal Graziani Malta A
13. Hellen Lopulula Netherlands A
14. Dionne Lemmer Netherlands B
15. Veronica Bødtker Norway A
16. Filipa da Silva Portugal A
17. Alina Aschilean Romania A
18. Irina Topoleva Russia A
19. Ela Masarykova Slovakia A
20. Jana Knotkova Slovakia A
21. İpek Altun Turkey A
22. Olha Martynova Ukraine A + masters
23. Yuliya Horyachun Ukraine A
24. Liudmyla Matvieieva Ukraine B
WOMEN’S BODYFITNESS UP TO 168 CM
1. Volha Kashtanava Belarus A
2. Mari Tarkmanian Cyprus A
3. Jana Bolomová Czech Republic A
4. Arleta Krausová Czech Republic A
5. Camille Wagner Denmark A
6. Tatiyana Pudovkina Estonia A
7. Gea Taalvelt Estonia A
8. Mari Leppänen Finland A
9. Melissa Geimer Germany A
10. Elzbieta Stuglik Ireland A
11. Giusy Dezio Italy A
12. Sandra Markauskaitė Lithuania A
13. Synnøve Belden Norway A + masters
14. Anna Nawrot Poland A
15. Natalia Kordus Poland A
16. Katy Marques Portugal B
17. Alexandra Oiegas Romania A
18. Olga Shestoperova Russia A
19. Svetlana Sapunova Russia A
20. Kristina Danilovic Serbia A
21. Lucia Kosecka Slovakia A
22. Eva Kvasnickova Slovakia B
23. Susana Martin Spain A
24. Maria Hasselmark Sweden A
25. Pinar Batuge Turkey A
WOMEN’S BODYFITNESS OVER 168 CM
1. Mariya Startseva Azerbaijan A
2. Hanna Kryuda Belarus A
3. Pauliina Räisänen Finland A
4. Katrin Vetterl Germany A
5. Olga Kickenberg Germany A
6. Angela Eramo Italy A
7. Lesley Barents Netherlands A
8. Gro Johansen Norway A
9. Malgorzata Mackiewicz Poland B
10. Alesiya Sidorenko Russia A
11. Raquel Arranz Spain A
12. Selda Yildirim Turkey A
JUNIOR WOMEN’S BODYFITNESS 16-23 YEARS, OPEN
1. Therese Vilrik Denmark A
2. Petra Palomäki Finland A
3. Nelli Heikkilä Finland B
4. Isabell Petzuch Germany A
5. Mona Popp Germany B
6. Irma Jonsdottir Iceland A
7. Gintarė Burdulytė Lithuania A
8. Elėja Lukytė Lithuania B
9. Maria Sonstad Norway A
10. Vibeke Litland Norway B
11. Adriana Sojkova Slovakia B
12. Klaudia Pisarcikova Slovakia A
13. Andrea Regidor Spain A
14. Dilara Korkmaz Turkey A
MASTER WOMEN’S BODYFITNESS 35-44 YEARS, OPEN
1. Djeini Doumbia Belgium A
2. Kateřina Fantová Czech Republic B
3. Heli Ahvenainen Finland A
4. Kirsi Kivimäki Finland A
5. Claudia Leher France A
6. Francoise Linois France B
7. Susanne Schramm Germany A
8. Stephanie Szesny Germany A
9. Sandra Ásgrímsdóttir Iceland A
10. Cristina Menini Italy A
11. Synnøve Belden Norway A
12. Janne Krohn Norway B
13. Monica Claussen Norway B
14. Oana Marinescu Romania A
15. Irina Blinova Russia A
16. Eva Berenguer Spain A
17. Maria Hasselmark Sweden A
18. Simone Schneiter Switzerland A
19. Demet Meşe Turkey A
20. Elena Chernousenko Ukraine A
21. Olha Martynova Ukraine A
MASTER WOMEN’S BODYFITNESS OVER 45 YEARS, OPEN
1. Esta Pilt Estonia A
2. Kirsi Palosaari Finland B
3. Marie Di Franco France A
4. Anikó Vörös Hungary A
5. Mona Hoff Norway A
6. Marina Reis Portugal B
7. Carina Isaksson Sweden A
8. Monica Leutwyler Switzerland A
9. Dilek Yaşar Turkey A
WOMEN’S PHYSIQUE UP TO 163 CM
1. Andrijana Dabic Austria A
2. Lenka Jandová Czech Republic A
3. Niina Pellikka Finland A
4. Barbora Paprancova Germany A
5. Ilania Barnaba Italy A + masters
6. Loredana De Franciscisc Italy B + masters
7. Ariell Rosenblad Norway A
8. Monica Pastor Spain A
9. Sevil Şimşek Turkey A
10. Mariia Akizhanova Ukraine A
11. Maryna Zaporozhets Ukraine B
WOMEN’S PHYSIQUE OVER 163 CM
1. Todorka Ivanova Bulgaria A
2. Natalia Shatokhina Cyprus A
3. Margita Zámolová Czech Republic A
4. Bettina Virenfeldt Denmark A
5. Michelle Nielsen Denmark A
6. Giuditta Magazzino Italy A + masters
7. Jessica Laghetto Italy B + masters
8. Maria De Iorgi Italy B + masters
9. Evelien van Pelt Netherlands B
10. Maria Wattel Netherlands A + masters
11. Olga Bogrunova Russia A
12. Branislava Jovanovic Serbia A
13. Tatyana Bulut Turkey A
14. Oleksandra Dubinina Ukraine A
MASTER WOMEN’S PHYSIQUE +35 YEARS, OPEN
1. Margita Zámolová Czech Republic A
2. Daniela Pfeiffer Germany A
3. Claudia Lambertus Germany B
4. Tanja Schröder Germany B
5. Gabriela Zimmermann Germany B
6. Olga Kourkouline Israel A
7. Ilania Barnaba Italy A
8. Loredana De Franciscisc Italy B
9. Giuditta Magazzino Italy B
10. Jessica Laghetto Italy B
11. Maria De Iorgi Italy B
12. Maria Wattel Netherlands A
13. Isabel Martins Baião Portugal B
14. Semiran Dag Sweden A
15. Lisbeth Grape Sweden B
MEN’S PHYSIQUE UP TO 170 CM
1. Andreas Georgiou Cyprus A
2. Aidara Sadibou France A
3. Renatas Suleimanovas Lithuania A
4. Jose Bjargo Norway A
5. Luis Postiga Portugal B
6. Tiago Rebelo Portugal B
7. Juan Salomon Spain A
8. Diego Lizarraga Spain B
9. Harun Şen Turkey A
10. Hüseyin Uğurnalci Turkey B
MEN’S PHYSIQUE UP TO 174 CM
1. Oguz Acar Austria A
2. Hootan Tahmasbi Cyprus A
3. Sherko Elyasi Finland A
4. Alexis Autreau France A
5. Remi Kharbotli France A
6. Bruno Plouvier France B
7. Maxime Ratier France B
8. Ákos Körmendi Hungary A
9. Dániel Tulok Hungary A
10. Daniel Brack Ireland A
11. Angelo Ripellino Italy A
12. Davide Fiorini Italy A
13. Andrea Bertelloni Italy B
14. Silvio Ludovico Italy B
15. Antonio Nocerino Italy B
16. Dennis Johansen Norway A
17. Robert Berg Norway A
18. Hélder da Lomba Portugal B
19. André Alves Portugal B
20. Flavius Ursachi Romania A
21. Jesus Muñoz Spain B
22. Jaisell Pellicier Spain A
23. Mert Gürler Turkey A
MEN’S PHYSIQUE UP TO 178 CM
1. Aleh Kanavalau Belarus A
2. Ke-Shen Lian Belgium A
3. Igor Jevtić Bosnia & Herzegovina
4. Terry Frlan Croatia A
5. Sami Hamidi Cyprus A
6. Hashim Youshaa Denmark A
7. Mads Bonderup Denmark A
8. Faizan Sakhi Denmark B
9. David Ouamba Finland A
10. Thierry Bayala France B
11. Yanis Bouchema France A
12. Andrew Maher Ireland A
13. Igor Kulik Ireland A
14. Andrea Mosti Italy A
15. Cristiano Iommetti Italy B
16. Ramin Moggi Italy B
17. Janis Pavkshtello Latvia A
18. Liudas Vaisieta Lithuania A
19. Konrad Fenech Malta A
20. Fa’iq Ma’arij Netherlands A
21. Eduardo Da Silva Norway A
22. Patrick Kwarasey Norway A
23. Patryk Walczuk Poland A+ junior
24. Rafal Ruzylo Poland B
25. Helder Marinho Portugal B
26. Marco Costa Portugal B
27. Denis Sogonov Russia A
28. Joan Garcia Cuenca Spain A
29. Enrique Gutierrez Spain A
30. Redir Nerway Swededn A + junior
31. Law Shala Sweden A
32. Salih Şahin Turkey A
33. Doğuşcan Özkan Turkey B
34. Ricardo Paul United Kingdom A
35. George Dixon United Kingdom A
MEN’S PHYSIQUE OVER 178 CM
1. Ivan Shapilau Belarus A
2. Daniele Molla Belgium A
3. Matej Barišić Croatia A
4. Vyacheslav Arkhiereev Czech Republic A
5. Viktor Minář Czech Republic A
6. Daniel Klüver Denmark A
7. Alexandros Staboulis Finland A
8. Jaani Inkinen Finland A
9. Mickael Pretot France B
10. Dániel Kovács Hungary A + juniors
11. Diego Faravelli Italy A
12. Gianluigi Bonifazi Italy A
13. Elvis Rudbahs Latvia A
14. Avni Ozyurt Netherlands A
15. Michael Bruijstens Netherlands B
16. Tomasz Politowski Poland A
17. Hélder Azevedo Portugal B
18. Bruno da Cunha Portugal B
19. Pablo Ramis Spain A
20. Jesus Perez Alvarez Spain B
21. Martin Montazeri Sweden A
22. Alptuğ Tan Turkey A
23. Gökhan Kuden Turkey B
24. Yevhen Partaloha Ukraine A
25. Serghei Semeniuc Ukraine A
JUNIOR MEN’S PHYSIQUE UP TO 170 CM
1. Marius Varzaru Romania A
2. Teodor Petrea Romania A
3. Juan Carbonell Spain A
4. Furkan Er Turkey A
5. Emre Çelik Turkey A
JUNIOR MEN’S PHYSIQUE UP TO 178 CM
1. Rabie Haddad Denmark A
2. Sarhed Zada Denmark A
3. Kert Kaljula Estonia A
4. Egert Oiov Estonia A
5. Milad Amiri Finland A
6. Federico Curti Italy A
7. Clemente Goglia Italy A
8. Bojan Ilievski Macedonia (FYROM) A
9. Axl Mallia Malta A
10. Dylan Sonneveld Netherlands A
11. Philipe Da Silva Norway A
12. Patryk Walczuk Poland A
13. Marcin Zganiacz Poland A
14. Michal Gliszczynski Poland B
15. Ignacio Mora Spain A
16. Redir Nerway Sweden A
17. Hikmethan Küçük Turkey A
18. Yunus Ozhan Turkey B
19. Darren Johnson United Kingdom A
JUNIOR MEN’S PHYSIQUE OVER 178 CM
1. Tim De Breuker Belgium A
2. Robert Jolić Croatia A
3. Radek Svoboda Czech Republic A
4. Kuido Jõgisalu Estonia A
5. Florent Wernert France A
6. Rene Richter Germany A
7. Daniel Sanati Germany A
8. Dániel Kovács Hungary A
9. Szabolcs Földi Hungary A
10. Stefano Beacco Italy A
11. Linas Petraitis Lithuania A
12. Tomica Milushevski Macedonia (FYROM) A
13. Levie Curiel Netherlands A
14. Vladyslav Holovatyuk Poland A
15. Lukasz Majkut Poland B
16. Srboslav Lazic Serbia A
17. Wilfer Ochoa Spain A
18. Cahit Can Akyol Turkey A
19. Şahin Sağiroğlu Turkey B
20. İsacan Akhan Turkey B
MASTER MEN’S PHYSIQUE +40 YEARS, OPEN
1. Aleh Kanavalau Belarus A
2. Valentin Petkov Bulgaria A
3. Benjamin Bjerregaard Denmark B
4. Tom Vinge Denmark A
5. Thomas Böhnke Germany A
6. Róbert Fruzsa Hungary A
7. Carlo Bellodi Italy A
8. Antonio Damiano Italy B
9. Dawsen Hamilton Norway A
10. Bartłomiej Mazurkiewicz Poland A
11. Karol Kundzicz Poland B
12. Luís Ribeiro da Cunha Portugal A
13. Pedro Valente Portugal B
14. Sergi Bittan Spain A
15. Yasin Şahin Turkey A
16. Aykut Karadaş Turkey B
17. Bruce Richardson United Kimgdom A
18. Steven Winter United Kimgdom B
19. Ricky Beckford United Kimgdom B
MUSCULAR MEN’S PHYSIQUE, OPEN
1. Valentin Petkov Bulgaria A + masters
2. Romain Lacoste France A
3. Thibault Grebul France B
4. Steve Richel France
5. David Roig France
6. Gábor Nagy Hungary A
7. Jesser Pichardo Netherlands A
8. Tobiasz Rusek Poland A
9. Cağri Duran Turkey A
Countries:
1. Albania
2. Austria
3. Azerbaijan
4. Belarus
5. Belgium
6. Bosnia & Herzegovina
7. Bulgaria
8. Croatia
9. Cyprus
10. Czech Republic
11. Denmark
12. Estonia
13. Finland
14. France
15. Georgia
16. Germany
17. Hungary
18. Iceland
19. Ireland
20. Israel
21. Italy
22. Latvia
23. Lithuania
24. Macedonia (FYROM)
25. Malta
26. Moldova
27. Netherlands
28. Norway
29. Poland
30. Portugal
31. Romania
32. Russia
33. Serbia
34. Slovakia
35. Spain
36. Sweden
37. Switzerland
38. Turkey
39. Ukraine
40. United Kingdom
OFFICIALS:
1. Enrico Levantino Albania
2. Dr. Wolfgang Schober Austria – NF President + EBFF Ex.Co.
3. Silvia Schober Austria
4. Rauf Bunyatliyev Azerbaijan – NF President + EBFF Ex.Co.
5. Jamil Bunyataliyev Azerbaijan
6. Mahmud Savalan Azerbaijan
7. Andrei Kazlenka Belarus
8. Natallia Kachan Belarus
9. Andre Wouters Belgium – NF President
10. Steven Segers Belgium
11. Ivan Penkov Bulgaria
12. Irena Ilieva Bulgaria
13. Mirsad Terzo Bosnia & Herzegovina
14. Ivica Dabić Bosnia & Herzegovina
15. Neven Mada Croatia
16. Boris Presečki Croatia
17. Panicos Archontides Cyprus
18. Costa Costakis Cyprus
19. Vyacheslav Vinogradov Czech Republic
20. Martin Novotný Czech Republic
21. Stine Lund Bonde Denmark
22. Palle West Denmark
23. Ville Isola Finland
24. Aino-Maija Laurila Finland
25. Mario Valero France – NF President
26. Thierry Aussenac France
27. Konstantin Matsaberidze Georgia – NF President
28. Shota Marhalitadze Georgia
29. Margret Netack Germany
30. Peter Klein Germany
31. István Huber Hungary - NF President
32. Viola Vargha Hungary
33. Einar Gudmann Iceland – NF President
34. Johann Nordfjord Iceland
35. Michael Bullman Ireland – NF President
36. Tara Carroll Ireland
37. John Carroll Ireland
38. Asher Freig Israel – NF President
39. Benedetto Mondello Italy – NF President + EBFF Ex.Co.
40. Marco Bosco Italy - EBFF Ex.Co.
41. Gianni Francese Italy
42. Ivano Bianchi Italy
43. Christina Vedernikova Latvia - NF President
44. Vladimir Belov Latvia
45. Sandra Martinkienė Lithuania
46. Rinaldas Česnaitis Lithuania
47. Boban Gjoroski Macedonia (FYROM) – NF President
48. Valentina Vasilevska Macedonia (FYROM)
49. Ralph Decelis Malta - NF President
50. Blanche Coppola Malta
51. Aurelian Gorea Moldova - NF President
52. Juliette Bergmann Netherlands - NF President + EBFF Ex.Co.
53. Berry de Mey Netherlands
54. Richard Kien Netherlands
55. Jesper Olsen Norway
56. Mari Haukland Norway
57. Pawel Filleborn Poland - NF President, EBFF Ex.Co.
58. Andrew Michalak Poland - EBFF Ex.Co.
59. Jerzy Szymanski Poland
60. Halina Kunicka Poland
61. Vitor Reis Portugal - NF President
62. Rui Ferreira Portugal
63. Ovidiu Mezdrea Romania
64. Felicia Purice Romania
65. Vladimir Dubinin Russia - NF President, EBFF Ex.Co.
66. Aleksandr Vishnevskiy Russia
67. Petr Fedorov Russia
68. Zoran Stojic Serbia
69. Ivan Strugarevic Serbia
70. Dr. Milan Cizek Slovakia - NF President, EBFF Ex.Co.
71. Ladislav Mesko Slovakia
72. Lubos Matejicka Slovakia
73. Rafael Ovejero Spain
74. Rosa Sayago Ardila Spain
75. Niclas Strömqvist Sweden - NF President
76. Per Sundström Sweden
77. Beat Geser Switzerland - NF President
78. Stiv Marro Switzerland
79. Koray Girgin Turkey
80. Ali Dahlameroğlu Turkey
81. Ihor Deliiev Ukraine - NF President, EBFF Ex.Co.
82. Oleksandr Gordiienko Ukraine
83. Nazar Hasyuk Ukraine
84. Martin Davies United Kingdom
85. Callum McGuirk United Kingdom
JUDGES:
1. Mahmud Savalan Azerbaijan
2. Andre Wouters Belgium
3. Steven Segers Belgium
4. Fabiene Antoine Belgium
5. Mirsad Terzo Bosnia & Herzegovina
6. Ivan Penkov Bulgaria
7. Vyacheslav Vinogradov Czech Republic
8. František Zamola Czech Republic
9. Vladimír Pajič Czech Republic
10. Palle West Denmark
11. Lars Milsten Denmark
12. Neven Mada Croatia
13. Krunoslav Komesarović Croatia – IFBB
14. Panicos Archontides Cyprus
15. Costa Costakis Cyprus
16. Christos Papettas Cyprus
17. Aino-Maija Laurila Finland
18. Pauliina Käiväräinen Finalnd
19. Jean Marie Mignon France
20. Jean Pascal Robert France
21. Khoudiedji Sidibe France
22. Shota Marhalitadze Georgia
23. Margret Netack Germany
24. István Huber Hungary
25. Viola Vargha Hungary
26. Csaba Bara Hungary
27. László Berkes Hungary
28. Zsuzsanna Messe Hungary
29. Katalin Koós Hungary
30. Sándor Balogh Hungary
31. György Turós Hungary
32. Einar Gudmann Iceland
33. Johann Nordfjord Iceland
34. Georg Gardarsson Iceland
35. Calin Brehaite Ireland
36. Asher Freig Israel
37. Gianni Francese Italy (?)
38. Ivano Bianchi Italy
39. Christina Vedernikova Latvia
40. Vladimir Belov Latvia
41. Sandra Martinkienė Lithuania
42. Rinaldas Česnaitis Lithuania
43. Eglė Raščiūtė Lithuania
44. Boban Gjoroski Macedonia
45. Antoine Micallef Malta
46. Juillette Bergmann
47. Leoarda Bergmann
48. Tone Opheim Norway
49. Kim Torgersen Norway
50. Andrew Michalak Poland
51. Halina Kunicka Poland
52. Jerzy Szymanski Poland
53. Grzegorz Kepa Poland
54. Mariola Filleborn Poland
55. José Monteiro Portygal
56. Ovidiu Mezdrea Romania
57. Danut Enuta Romania
58. Nina Abramova Russia
59. Aleksandr Vishnevskiy Russia
60. Zoran Stojic Serbia
61. Ivan Strugarevic Serbia
62. Ladislav Mesko Slovakia
63. Lubos Matejicka Slovakia
64. Natalia Lenartova Revajova
65. Rosa Sayago Ardila Spain
66. Maria Isabel Barnes Spain
67. Diego Antonio Villegas Spain
68. Joaquin Rodriguez Spain
69. Jose Maria Garcia Spain
70. Per Sundström Sweden
71. Kenneth Johansson Sweden
72. Tomas Ivering Sweden
73. Laura Reisalu Switzerland
74. Oleksandr Gordiienko Ukraine
75. Iryna Deliieva Ukraine
76. Oleksandr Kysliy Ukraine
77. Vitaliy Talavera Ukraine
78. Valerii Parkhomenko Ukraine
TEST- JUDGES
1. Natallia Kachan Belarus
2. Ivica Dabić Bosnia & Herzegovina
3. Pantelis Archontides Cyprus
4. Sonny Jensen Denmark
5. Tiina Vaskelainen Finland
6. Pierre Payet France
7. Aurelian Gorea Moldova
8. Gerard Boer Netherlands
9. Rui Miguel Brito Ferreira Portugal
10. Marc Schmidli Switzerland
11. Stiv Marro Switzerland
12. Burak Olgun Switzerland
13. Aliye Kesimal Turkey
14. m**** Atay Turkey
15. Melek Ebru Ekin Turkey
16. Mehmet Ali Özyüksel Turkey
Zmieniony przez - ASNF w dniu 2016-04-30 21:22:20