Pure Guinness
...
Napisał(a)
Coraz więcej ludzi w Polsce ma staż +10 lat, coraz więcej ludzi z brązem ma go już dłuższy czas. Tak więc będzie coraz ciemniej.
...
Napisał(a)
posypie sie posypie
"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"
...
Napisał(a)
1. Mariusz Linke od Jorge Macaco Patino (Linke Gold Team) Szczecin
2. Piotr Bagiński od Felipe Costy (Berserkers Team) Szczecin
3. Robert Siedziako od Felipe Costy (Berserkers Team) Szczecin
4. Mariusz Koziej od Roberto Atalli (Rio Grappling Club) Wrocław
5. Maciej Linke od Jorge Macaco Patino (Linke Gold Team) Szczecin
6. Sebastian Słowek od Alexandre Paiva (Alliance Polska) Poznań
7. Karol Matuszczak od Roya Harrisa (Strefa Walki) Poznań
8. Sławomir Barczak od Roya Harrisa (Strefa Walki) Poznań
9. Sławomir Szamota od Viniciusa Magalhaesa "Draculino"(Gracie Barra)Katowice i Tychy
10. Marcin Dudek od Vagnera Boca Guimaresa (Grappling)Kraków
11. Mirosław Okniński od Mario Sukaty (MMA Okniński Warszawa)
12. Przemysław Gnat od Roberta Drysdale'a (Drysdale Jiu Jitsu Gniezno)
13. Radek Turek od Alexandre Paivy (Alliance Team Warszawa)
14. Sylwester "Sylwek" Dziekanowski od Mariusza Linke (Gold Team)
15. Grzegorz "Filet" Firlit od Mariusza Linke (Gold Team)
16. Maciej Polok od Draculino (Bastion Gracie Barra)
17. Robert Trzcionka od Draculino (Bastion Gracie Barra)
18. Jakub Borkowski od Joe Moreira (Husaria Włocławek)
19. Mariusz Andler od Joe Moreira (Husaria Włocławek)
20. Grzegorz Jarząbek od Joe Moreira (Octagon Rybnik)
21. Marek Matusiak od Joe Moreira (Espadon Bydgoszcz)
22. Krzysztof Mila od Joe Moreira (Espadon Bydgoszcz)
23. Paweł "Szuwar" Szubart od Fernando Boi Marquesa (Boi Team Wrocław)
24. Rafał Szymański od Karol Matuszczak (Strefa Walki Poznań)
25. Zbigniew "Zybi" Tyszka od Robert Drysdale (Piranha Grappling Team Gdynia)
26. Maciej "Giluś" Kowalski od Robert Drysdale (Walka Gniezno)
27. Śp. Paweł "Zwierzak" Kamiński od Robert Drysdale (Walka Gniezno)
28. Kornel Zapadka od Ricardo De La Riva (Berserkers Team)
29. Stefan "Hip-Hop" Osiński od Mariusz Linke (Linke Gold Team)
Jeszcze raz gratulacje!
Czekamy na NO.30!
2. Piotr Bagiński od Felipe Costy (Berserkers Team) Szczecin
3. Robert Siedziako od Felipe Costy (Berserkers Team) Szczecin
4. Mariusz Koziej od Roberto Atalli (Rio Grappling Club) Wrocław
5. Maciej Linke od Jorge Macaco Patino (Linke Gold Team) Szczecin
6. Sebastian Słowek od Alexandre Paiva (Alliance Polska) Poznań
7. Karol Matuszczak od Roya Harrisa (Strefa Walki) Poznań
8. Sławomir Barczak od Roya Harrisa (Strefa Walki) Poznań
9. Sławomir Szamota od Viniciusa Magalhaesa "Draculino"(Gracie Barra)Katowice i Tychy
10. Marcin Dudek od Vagnera Boca Guimaresa (Grappling)Kraków
11. Mirosław Okniński od Mario Sukaty (MMA Okniński Warszawa)
12. Przemysław Gnat od Roberta Drysdale'a (Drysdale Jiu Jitsu Gniezno)
13. Radek Turek od Alexandre Paivy (Alliance Team Warszawa)
14. Sylwester "Sylwek" Dziekanowski od Mariusza Linke (Gold Team)
15. Grzegorz "Filet" Firlit od Mariusza Linke (Gold Team)
16. Maciej Polok od Draculino (Bastion Gracie Barra)
17. Robert Trzcionka od Draculino (Bastion Gracie Barra)
18. Jakub Borkowski od Joe Moreira (Husaria Włocławek)
19. Mariusz Andler od Joe Moreira (Husaria Włocławek)
20. Grzegorz Jarząbek od Joe Moreira (Octagon Rybnik)
21. Marek Matusiak od Joe Moreira (Espadon Bydgoszcz)
22. Krzysztof Mila od Joe Moreira (Espadon Bydgoszcz)
23. Paweł "Szuwar" Szubart od Fernando Boi Marquesa (Boi Team Wrocław)
24. Rafał Szymański od Karol Matuszczak (Strefa Walki Poznań)
25. Zbigniew "Zybi" Tyszka od Robert Drysdale (Piranha Grappling Team Gdynia)
26. Maciej "Giluś" Kowalski od Robert Drysdale (Walka Gniezno)
27. Śp. Paweł "Zwierzak" Kamiński od Robert Drysdale (Walka Gniezno)
28. Kornel Zapadka od Ricardo De La Riva (Berserkers Team)
29. Stefan "Hip-Hop" Osiński od Mariusz Linke (Linke Gold Team)
Jeszcze raz gratulacje!
Czekamy na NO.30!
--> www.gamenessteam.pl <--
--> www.pajacyk.pl <--
--> www.polskieserce.pl <--
...
Napisał(a)
Chyba jeszcze trwają klubowe obozy, nominacje w Rio Grappling we wrześniu. Wszystko jest możliwe...
Pure Guinness
...
Napisał(a)
Jak podaje Grappler info mam kolejne 3 czp: Bagi mianował Tomasza Stasiaka, Grzegorza Kloca z Berserkersów i Łukasza Bagińskiego ze Złomiarza Gdańsk.
Gratulacje.
To mamy 32....
Gratulacje.
To mamy 32....
Pure Guinness
...
Napisał(a)
bardziej czytelnie:
1. Mariusz Linke od Jorge Macaco Patino (Linke Gold Team) Szczecin
2. Piotr Bagiński od Felipe Costy (Berserkers Team) Szczecin
3. Robert Siedziako od Felipe Costy (Berserkers Team) Szczecin
4. Mariusz Koziej od Roberto Atalli (Rio Grappling Club) Wrocław
5. Maciej Linke od Jorge Macaco Patino (Linke Gold Team) Szczecin
6. Sebastian Słowek od Alexandre Paiva (Alliance Polska) Poznań
7. Karol Matuszczak od Roya Harrisa (Strefa Walki) Poznań
8. Sławomir Barczak od Roya Harrisa (Strefa Walki) Poznań
9. Sławomir Szamota od Viniciusa Magalhaesa "Draculino"(Gracie Barra)Katowice i Tychy
10. Marcin Dudek od Vagnera Boca Guimaresa (Grappling)Kraków
11. Mirosław Okniński od Mario Sukaty (MMA Okniński Warszawa)
12. Przemysław Gnat od Roberta Drysdale'a (Drysdale Jiu Jitsu Gniezno)
13. Radek Turek od Alexandre Paivy (Alliance Team Warszawa)
14. Sylwester "Sylwek" Dziekanowski od Mariusza Linke (Gold Team)
15. Grzegorz "Filet" Firlit od Mariusza Linke (Gold Team)
16. Maciej Polok od Draculino (Bastion Gracie Barra)
17. Robert Trzcionka od Draculino (Bastion Gracie Barra)
18. Jakub Borkowski od Joe Moreira (Husaria Włocławek)
19. Mariusz Andler od Joe Moreira (Husaria Włocławek)
20. Grzegorz Jarząbek od Joe Moreira (Octagon Rybnik)
21. Marek Matusiak od Joe Moreira (Espadon Bydgoszcz)
22. Krzysztof Mila od Joe Moreira (Espadon Bydgoszcz)
23. Paweł "Szuwar" Szubart od Fernando Boi Marquesa (Boi Team Wrocław)
24. Rafał Szymański od Karol Matuszczak (Strefa Walki Poznań)
25. Zbigniew "Zybi" Tyszka od Robert Drysdale (Piranha Grappling Team Gdynia)
26. Maciej "Giluś" Kowalski od Robert Drysdale (Walka Gniezno)
27. Śp. Paweł "Zwierzak" Kamiński od Robert Drysdale (Walka Gniezno)
28. Kornel Zapadka od Ricardo De La Riva (Berserkers Team)
29. Stefan "Hip-Hop" Osiński od Mariusz Linke (Linke Gold Team)
30:Tomasz ” Pająk ” Stasiak od Piotr Bagiński (Berserker's Team -Stargard Szczeciński)
31.Grzegorz ” Yama ” Kloc od Piotr Bagiński (Berserker's Team)
32.Łukasz Bagiński od Piotr Bagiński (Złomiarz Team)(zbieżność nazwisk przypadkowa
1. Mariusz Linke od Jorge Macaco Patino (Linke Gold Team) Szczecin
2. Piotr Bagiński od Felipe Costy (Berserkers Team) Szczecin
3. Robert Siedziako od Felipe Costy (Berserkers Team) Szczecin
4. Mariusz Koziej od Roberto Atalli (Rio Grappling Club) Wrocław
5. Maciej Linke od Jorge Macaco Patino (Linke Gold Team) Szczecin
6. Sebastian Słowek od Alexandre Paiva (Alliance Polska) Poznań
7. Karol Matuszczak od Roya Harrisa (Strefa Walki) Poznań
8. Sławomir Barczak od Roya Harrisa (Strefa Walki) Poznań
9. Sławomir Szamota od Viniciusa Magalhaesa "Draculino"(Gracie Barra)Katowice i Tychy
10. Marcin Dudek od Vagnera Boca Guimaresa (Grappling)Kraków
11. Mirosław Okniński od Mario Sukaty (MMA Okniński Warszawa)
12. Przemysław Gnat od Roberta Drysdale'a (Drysdale Jiu Jitsu Gniezno)
13. Radek Turek od Alexandre Paivy (Alliance Team Warszawa)
14. Sylwester "Sylwek" Dziekanowski od Mariusza Linke (Gold Team)
15. Grzegorz "Filet" Firlit od Mariusza Linke (Gold Team)
16. Maciej Polok od Draculino (Bastion Gracie Barra)
17. Robert Trzcionka od Draculino (Bastion Gracie Barra)
18. Jakub Borkowski od Joe Moreira (Husaria Włocławek)
19. Mariusz Andler od Joe Moreira (Husaria Włocławek)
20. Grzegorz Jarząbek od Joe Moreira (Octagon Rybnik)
21. Marek Matusiak od Joe Moreira (Espadon Bydgoszcz)
22. Krzysztof Mila od Joe Moreira (Espadon Bydgoszcz)
23. Paweł "Szuwar" Szubart od Fernando Boi Marquesa (Boi Team Wrocław)
24. Rafał Szymański od Karol Matuszczak (Strefa Walki Poznań)
25. Zbigniew "Zybi" Tyszka od Robert Drysdale (Piranha Grappling Team Gdynia)
26. Maciej "Giluś" Kowalski od Robert Drysdale (Walka Gniezno)
27. Śp. Paweł "Zwierzak" Kamiński od Robert Drysdale (Walka Gniezno)
28. Kornel Zapadka od Ricardo De La Riva (Berserkers Team)
29. Stefan "Hip-Hop" Osiński od Mariusz Linke (Linke Gold Team)
30:Tomasz ” Pająk ” Stasiak od Piotr Bagiński (Berserker's Team -Stargard Szczeciński)
31.Grzegorz ” Yama ” Kloc od Piotr Bagiński (Berserker's Team)
32.Łukasz Bagiński od Piotr Bagiński (Złomiarz Team)(zbieżność nazwisk przypadkowa
...
Napisał(a)
33. Ireneusz Mila od Joe Moreiry (Strefa Walki Konin)
Gratulacje!
Gratulacje!
Pure Guinness
...
Napisał(a)
1. Mariusz Linke od Jorge Macaco Patino (Linke Gold Team) Szczecin
2. Piotr Bagiński od Felipe Costy (Berserkers Team) Szczecin
3. Robert Siedziako od Felipe Costy (Berserkers Team) Szczecin
4. Mariusz Koziej od Roberto Atalli (Rio Grappling Club) Wrocław
5. Maciej Linke od Jorge Macaco Patino (Linke Gold Team) Szczecin
6. Sebastian Słowek od Alexandre Paiva (Alliance Polska) Poznań
7. Karol Matuszczak od Roya Harrisa (Strefa Walki) Poznań
8. Sławomir Barczak od Roya Harrisa (Strefa Walki) Poznań
9. Sławomir Szamota od Viniciusa Magalhaesa "Draculino"(Gracie Barra)Katowice i Tychy
10. Marcin Dudek od Vagnera Boca Guimaresa (Grappling)Kraków
11. Mirosław Okniński od Mario Sukaty (MMA Okniński Warszawa)
12. Przemysław Gnat od Roberta Drysdale'a (Drysdale Jiu Jitsu Gniezno)
13. Radek Turek od Alexandre Paivy (Alliance Team Warszawa)
14. Sylwester "Sylwek" Dziekanowski od Mariusza Linke (Gold Team)
15. Grzegorz "Filet" Firlit od Mariusza Linke (Gold Team)
16. Maciej Polok od Draculino (Bastion Gracie Barra)
17. Robert Trzcionka od Draculino (Bastion Gracie Barra)
18. Jakub Borkowski od Joe Moreira (Husaria Włocławek)
19. Mariusz Andler od Joe Moreira (Husaria Włocławek)
20. Grzegorz Jarząbek od Joe Moreira (Octagon Rybnik)
21. Marek Matusiak od Joe Moreira (Espadon Bydgoszcz)
22. Krzysztof Mila od Joe Moreira (Espadon Bydgoszcz)
23. Paweł "Szuwar" Szubart od Fernando Boi Marquesa (Boi Team Wrocław)
24. Rafał Szymański od Karol Matuszczak (Strefa Walki Poznań)
25. Zbigniew "Zybi" Tyszka od Robert Drysdale (Piranha Grappling Team Gdynia)
26. Maciej "Giluś" Kowalski od Robert Drysdale (Walka Gniezno)
27. Śp. Paweł "Zwierzak" Kamiński od Robert Drysdale (Walka Gniezno)
28. Kornel Zapadka od Ricardo De La Riva (Berserkers Team)
29. Stefan "Hip-Hop" Osiński od Mariusz Linke (Linke Gold Team)
30:Tomasz " Pająk " Stasiak od Piotr Bagiński (Berserker's Team -Stargard Szczeciński)
31.Grzegorz " Yama " Kloc od Piotr Bagiński (Berserker's Team)
32.Łukasz Bagiński od Piotr Bagiński (Złomiarz Team)
33. Ireneusz Mila od Joe Moreiry (Strefa Walki Konin)
Gratulacje
2. Piotr Bagiński od Felipe Costy (Berserkers Team) Szczecin
3. Robert Siedziako od Felipe Costy (Berserkers Team) Szczecin
4. Mariusz Koziej od Roberto Atalli (Rio Grappling Club) Wrocław
5. Maciej Linke od Jorge Macaco Patino (Linke Gold Team) Szczecin
6. Sebastian Słowek od Alexandre Paiva (Alliance Polska) Poznań
7. Karol Matuszczak od Roya Harrisa (Strefa Walki) Poznań
8. Sławomir Barczak od Roya Harrisa (Strefa Walki) Poznań
9. Sławomir Szamota od Viniciusa Magalhaesa "Draculino"(Gracie Barra)Katowice i Tychy
10. Marcin Dudek od Vagnera Boca Guimaresa (Grappling)Kraków
11. Mirosław Okniński od Mario Sukaty (MMA Okniński Warszawa)
12. Przemysław Gnat od Roberta Drysdale'a (Drysdale Jiu Jitsu Gniezno)
13. Radek Turek od Alexandre Paivy (Alliance Team Warszawa)
14. Sylwester "Sylwek" Dziekanowski od Mariusza Linke (Gold Team)
15. Grzegorz "Filet" Firlit od Mariusza Linke (Gold Team)
16. Maciej Polok od Draculino (Bastion Gracie Barra)
17. Robert Trzcionka od Draculino (Bastion Gracie Barra)
18. Jakub Borkowski od Joe Moreira (Husaria Włocławek)
19. Mariusz Andler od Joe Moreira (Husaria Włocławek)
20. Grzegorz Jarząbek od Joe Moreira (Octagon Rybnik)
21. Marek Matusiak od Joe Moreira (Espadon Bydgoszcz)
22. Krzysztof Mila od Joe Moreira (Espadon Bydgoszcz)
23. Paweł "Szuwar" Szubart od Fernando Boi Marquesa (Boi Team Wrocław)
24. Rafał Szymański od Karol Matuszczak (Strefa Walki Poznań)
25. Zbigniew "Zybi" Tyszka od Robert Drysdale (Piranha Grappling Team Gdynia)
26. Maciej "Giluś" Kowalski od Robert Drysdale (Walka Gniezno)
27. Śp. Paweł "Zwierzak" Kamiński od Robert Drysdale (Walka Gniezno)
28. Kornel Zapadka od Ricardo De La Riva (Berserkers Team)
29. Stefan "Hip-Hop" Osiński od Mariusz Linke (Linke Gold Team)
30:Tomasz " Pająk " Stasiak od Piotr Bagiński (Berserker's Team -Stargard Szczeciński)
31.Grzegorz " Yama " Kloc od Piotr Bagiński (Berserker's Team)
32.Łukasz Bagiński od Piotr Bagiński (Złomiarz Team)
33. Ireneusz Mila od Joe Moreiry (Strefa Walki Konin)
Gratulacje
Feel the pain and do it anyway...
Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html
...
Napisał(a)
Cieszę się,że temat jest ciągle odświeżany Się wysypało nam w BJJ.Gratulacje dla kolejnych czarnych pasków.Szkoda tylko,że jeden nadany w smutnych okoliczniościach...
Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.
...
Napisał(a)
Czy czasami pierwszy posiadam czarnego pasa w Polsce bjj Mariusz Linke nie posiada 2 danu?
Poprzedni temat
Trenuje MMA!!! Mam kilka pytan!
Następny temat
Trening Bokserski
Polecane artykuły