SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

posiłki okołotreningowe

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1836

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 315
Mam pytanie odnośnie posiłku przed i po. moje godziny posiłków to 1) 8.00 2)10,00 3) 13.00 4) 15.30. 5) około 18.00 6) 20.30 7) kazeina przed snem. trenuje 16,30-17,45. Czy przed treningiem wypicie odżywki białkowej np. ze zblendowaną pomarancza lub bananem a po treningu owsianka na odzywce też z jakimś owocem jest w porządku?? czy nie jest to za małe uzupełnienie węgli? treningi są połaczeniem cardio i siłowych
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699671
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 315
dzięki. wydaje mi sie, ze to co robię jest ok. nie jestem jakoś wybredny co do uatrakcyjniania posiłków i stosując ewentualne zmiany owoców jest spoko. ważne,że nie robię sobie krzywdy takim jedzeniem przed i po.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
możesz mieć owoce w posiłkach okolotreningowych jeśli nie powodują u Ciebie dyskomfortu podczas treningu, ale najlepiej zjeść dobre źrodlo bialka jak mieso/ryba, bo opieranie diety w dużej mierze na odzywce jest kiepską opcją. poza tym nie ma konieczności jedzenia od razu po treningu, a i uzupełnianie glikogenu jest wysoce przereklamowane, bo nie biegasz maratonów aby to było niezbędne, wiec normalna ilość ww (nie jakies przesadzone ilości) jest OK

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 315
ten posiłek potreningowy wychodzi około pół godziny po więc już nawet chce mi się jeść.a głównym w którym jem lepsze źródło białka jest godzina 13. tutaj akurat nie mam wpływu, bo jest to przerwa w pracy i mniej więcej godziny jedzenia są pod niego poukładane..dzięki za radę, będę dalej kombinował z czasem żeby eliminować odżywki do minimum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191504
Skorzystaj z tematów podwieszonych tz. wylicz zapotrzebowanie: https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html a następnie po obliczeniu ułóż jadłospis wrzucając go w takiej formie :https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html . Następnie wrzucisz zrzut i Ci doradzimy co źle np. jest.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 315
ok. dzięki. będę miał chwile czasu to na pewno to zrobię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460693
Owsiane kiepski pomysł po treningu, lepiej zblendować ugotowany ryż, 7 posiłków trochę sporo przed treningie odżywka po treningu też, na noc znowu kazeina, nie za dużo prochu.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 315
kazeina jest opcjonalnie jak jeszcze czuje,że będę głodny, bo generalnie są to małe posiłki w okolicach 2200-2500 kcal. bardzo lubię płatki owsiane np. z grejfrutem i przez długi czas jadłem je na sniadanie,ale teraz jem bardziej ,,tłuste,, śniadania i nie za bardzo chcę je odstawiac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460693
To spróbuj mniej a bardziej syte posiłki, zbyt mało cyte powodują że można częściej podjadać, gdyż nie zaspokoiłeś głodu posiłkiem, odżywka opcjonalnie jak poczujesz głód, dietę tak powinieneś dopracować by głodu nie czuć.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 315
no własnie z tą dietą to jest wszystko intuicyjnie chociaż czasami wyliczam kcal raczej wychodzą okey co do makro jest różnie,raczej na oko dostarczam chociaż mógłbym się zdziwić. raczej nie mam tendencji do podjadania poza dwoma momentami : po obiedzie jak własnie zjem do syta( przeważnie jest ryż brązowy,warzywa, pierś)- tu sobie raczej radzę i w nocy jak sie obudzę co jest częste jest ciężej choć i tak zauważyłem poprawę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mega długi spacer - uzupełnienie kcal.

Następny temat

Węglowodany, insulina i możliwość spalania tłuszczu zapasowego

WHEY premium