SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

posiłek potreningowy, jak zamienić...?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 156
witam, co zjeść godzinkę po treningu zamiast ryżu, ziemniaków, kaszy, makaronu? chodzi o węgle złożone

Zmieniony przez - kolasek w dniu 2012-12-06 18:34:43
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 884 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Owsiane (chociaż ja nie lubię ze względu na dużą ilość błonnika), chleby to mi przyszło na szybko do głowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 156
no własnie myslałem o chlebie ciemnym, owsiane odpadaja...

Zmieniony przez - kolasek w dniu 2012-12-06 18:46:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 884 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4118
Dlaczego chcesz coś zmieniać? Ryżu masz wiele rodzajów przecież, różne kasze, różne sposoby na ziemniaki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 156
jak patrze na ryz kasze i ziemniaki to mi sie troche niedobrze robi jak jem codzinnie wiec dwa razy w tygodniu chciałbym to zmienic... wczoraj zjadłem czarny chlebek 200 g i powiem ze czulem sie mega syto...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 156
ponawim pytanie bo juz nie daje rady piersi i ryzu, jaki zamiennik? kazdy pisze ze tyle jest zamiennikow a nikt konkretnie nie napisze... nie chce zadnego ryzu makaronu platkow ziemniakow... 10 min po isłowni pije carbo godzine pozniej co mam zjesc? bez kitu juz nie moge cały czas tego samego... z gory dzieki za pomoc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase 70kg + trening + kilka pytań

Następny temat

Domowe sposoby na polepszenie trawienia

WHEY premium