SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

posiłek miedzy siłownia a aerobami

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4520
siema robie teraz rzeźbe i odrazu po treningu siłowym robie aeroby moje pytanie brzmi co mam jeść miedzy siłwnią a aerobami bo w wuszukiwarce szukałem odpowiedzi na ten temat i były tylko ze tam było jakie odzywki a mi chodzi o cos naturalnego cos z pozywienia!!

"Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny i szanuj swego ojca oraz matkę. Przestrzegając tych zasad będziesz panem samego siebie. Uczynią cię silnym, napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości."
-TWINS, trener mistrzów

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2674
Jak coś zjesz to spalisz to na aerobach. Więc nic nie powinno sie jesc. ewentualnie mozna wypic napuj izotoniczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
nie jedz najwyżej jakiś antykatabolik lub kawke

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 558 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16649
trening siowy wypala glikogen mięśniowy i wątrobowy, tak więc zaraz po siłowni aeroby są bardziej efektywne. Nic nie jedz. tylko wskakuj od razu na rowerek, albo bieżnię. Wypij trochę wody (ale bez przesady) i będzie git.

Mężczyzna na poziomie powinien trzymać się w pionie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
nic nie jedz

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o pomoc ;(

Następny temat

Dieta na mase prosze o ocene

WHEY premium