SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

poranne biegi - bcaa + carbo?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1137

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1084
witam,

Zacznę od tego że ćwiczę aktualnie 3x FBW.
Chciałbym rano zacząć biegać ~1h
I teraz moje pytanie, bo na głodniaka nie będę biegał, więc chciałbym zainwestować w jakieś pomoce. Wybrałbym Carbonox z olimpu i np. OLIMP BCAA Mega Caps.

Czy byłoby to dobre połączenie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8039 Napisanych postów 149271 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1183910
bez carbo.

daj bcaa solo i biegaj
po bieganiu dasz carbo+zrodlo bialka chocby wpc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1084
a ile tych kapsułek brać?

a np. 20g carbo przed, a po biegu owsianka + jajka?? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 83559
BCAA 1g/10kg masy ciała.

Carbi nie ma sensu dawac przed aerobami szczególnie na czczo. Masz jechac na pustym zbiorniku.
Po aerobach jesz normalny posiłek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1418 Napisanych postów 35562 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 150822
moim zdaniem można dać trochę carbo razem z BCAA przed bieganiem, zwłaszcza, że godzina biegu - to sporo.

no chyba, że jesteś na mega redukcji.

ja jednak załadowałbym glikogen dzień wcześniej na wieczór (czyli węgle w ostatnim, solidniejszym posiłku), rano wstał, wrzucił BCAA + coś na obudzenie i poszedł biegać. Był czas, że tak z powodzeniem robiłem. Kolacja jednak byłą wtedy dość obfitym posiłkiem.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2011-05-17 08:42:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 83559
Tak też tak robiłem np jak wypadały mi nogi/plecy rano dobra opcja z weglami na noc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ok, dzięki nie jestem na redukcji ;)
tylko chcę poprawić swoją kondycję, bo z tą ostatnio słabo ;)

dzięki za odpowiedzi ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna a redukcja

Następny temat

Napalm vs Plutonium ?

WPC