SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

poranne biegi - bcaa + carbo?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1333

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1084
witam,

Zacznę od tego że ćwiczę aktualnie 3x FBW.
Chciałbym rano zacząć biegać ~1h
I teraz moje pytanie, bo na głodniaka nie będę biegał, więc chciałbym zainwestować w jakieś pomoce. Wybrałbym Carbonox z olimpu i np. OLIMP BCAA Mega Caps.

Czy byłoby to dobre połączenie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12029 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
bez carbo.

daj bcaa solo i biegaj
po bieganiu dasz carbo+zrodlo bialka chocby wpc.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1084
a ile tych kapsułek brać?

a np. 20g carbo przed, a po biegu owsianka + jajka?? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
BCAA 1g/10kg masy ciała.

Carbi nie ma sensu dawac przed aerobami szczególnie na czczo. Masz jechac na pustym zbiorniku.
Po aerobach jesz normalny posiłek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
moim zdaniem można dać trochę carbo razem z BCAA przed bieganiem, zwłaszcza, że godzina biegu - to sporo.

no chyba, że jesteś na mega redukcji.

ja jednak załadowałbym glikogen dzień wcześniej na wieczór (czyli węgle w ostatnim, solidniejszym posiłku), rano wstał, wrzucił BCAA + coś na obudzenie i poszedł biegać. Był czas, że tak z powodzeniem robiłem. Kolacja jednak byłą wtedy dość obfitym posiłkiem.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2011-05-17 08:42:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Tak też tak robiłem np jak wypadały mi nogi/plecy rano dobra opcja z weglami na noc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1084
ok, dzięki nie jestem na redukcji ;)
tylko chcę poprawić swoją kondycję, bo z tą ostatnio słabo ;)

dzięki za odpowiedzi ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna a redukcja

Następny temat

Napalm vs Plutonium ?

WHEY premium