SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

porada w suplementacji jumbo oraz dodatkowy i storm

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2743

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 107
witam. jestem w obecnym momencie na masie i stosuje jumbo professional jako dodatek do diety. ogólnie staram się utrzymać dietę jak najbardziej się da jednak przy moim trybie życia jest to dość ciężko gdyż pracuje na zmiany a dodatkowo zajmuje się innymi czynnościami w chwili wolnej. wiem ze powinno się spożywać 2g białka na masę wiec w mojej masie to 184g. czy można dołożyć jakiegoś bulka bądź sama odzywkę białkowa? jak tak to jaka? chciał bym ja brać do pracy gdzie własnie w niej mam tez ograniczone pole z dieta( brak kuchenki,lodówki itd) tak przynajmniej doradziło parę osób ale chce się upewnić. jeszcze jeden suplement mi siedzi, mianowicie storm, skończyłem puchę tego supla i warto dokupić druga czy jest storm na cykle i poczekać? niby w jumbo jest mix kreatynowy ale ponoć można brać ale oddzielnie i o rożnych porach co jumbo. nie mogłem znaleźć odpowiedzi na to. dzieki za odpowiedz :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
Ale smiesznie, wszyscy cos pisza a potem sami sobie usuwaja bo niezgodne z regulaminem, to po co pisac

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699678
Jeśli oczekujesz indywidualnej porady od forumowczów, zwłaszcza jeśli Ci zależy na sensownych odpowiedziach uwzgledniających Twoje indywidualne parametry, jesteś zobowiązny do podania nastepujących informacji o sobie:

1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała
2) wiek
3) waga/wzrost
4) staż treningowy
5) cel cyklu
6) stosowane już wcześniej suplementy
7) stosowane wcześniej spalacze
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od
9) ilość dni wolnych od kreatyny
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)
11)przewidziane finanse na cykl
12)uwagi i sugestie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 107
Spoko, generalnie uzupełniłem profil większością danych co podałeś. Jednak widzę ze się nie zapisały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 107
Z racji ze nie mogę zamieścić tego na profilu zamieszczam tutaj. Celem moim jest przebranie kilku kg masy mięśniowej. W obecnym momencie jestem na siłowni od pol roku. Po nie spelna 1.5 roku przerwy. Trenuje 3 razy w tygodniu plus raz basen. Podczas przerwy spędzalem wolny czas na rowerze dość często jak i basen oraz sporadycznie biegi. W obecnym momencie stosuje odżywki jumbo professional, pre-workout bsn no xplode edge i bcaa hi tec. Wcześniej stosowałem z all nutrients accelerations, storm z Universala, bcaa. Posiadam również glutamine z ostrovit która zapewne zacznę brać. Nie stosowałem żadnych spalaczy a jedyną kreatyne jaka brałem to storm. Tu tez się zastanawiam czy nie wrócić do niej bądź czystego mono. Finanse sa oczywiście ograniczone ale powiedzmy do 200 zl jestem w stanie dac. Dieta podana poniżej jest mniej więcej w każdy dzień. Podkreślam ze mniej więcej bo często jem ryby czy zamiast ryżu jest kasza gryczana. Jestem trochę zabiegany zajęciami w wolnej chwili i brak czasu na bawienie się w kucharza plus zmiany w pracy, co idzie za tym rozwalony tryb życia. Czytałem kilka opinii na internecie i sa dość nie jasno sprecyzowane czy można kontynuować cykl na stormie i czy warto jako uzupełnienie diety dokupić bulk czy odżywki białkowe? Głównie do spożycia w pracy bo brak u mnie lodówki a ciepło jest na hali więc jedzenie nie utrzyma się długo i bark kuchenki jakiej kolwiek a praca jest fizyczna i ciężka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
to czy warto uzupelnic diete bedzie wynikalo z Twojej diety, ktorej nie opisales, a nawet nie nakresliles makro, wiec jak mamy udzielic porady? to nie tak, ze w ciemno mozna nasypac troche gainera, troche bialka na dobę i wszystko bedzie zgrywac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
A co do Twoich dylematow storm czy zwykle mono to zaoszczedz kasy, kup zwykle mono / creapure , efekt bedzie ten sam, a zaoszczedzone zlotowki spozytkuj na dopiecie miski

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 107
Ok dzięki za odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 107
Ok dzięki za odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 107
Ok wiec tak, użyłem obliczeń odnośnie spożycia kcal w ciągu dnia i wyszło mi 2992 a na innym obliczaniu 3600 kcal( nie wiem czy to realne?) sięgając do tabel wartości odżywczych na necie to ogółem mam jakieś 2800 kcal. Oczywiście mniej więcej bo jest dzień gdzie będzie to mniejsza ilość. Wiec generalnie wiem ze potrzebuje większą podaż kcal bo waga stoi w miejscu. Wyczytałem ze jak chodzi o białko to jest 30% bmr więc wychodzi ze jakieś 890 z czego ja spożywam 500?! Nie licząc jumbo. Oczywiście proszę o wyrozumiałość gdyż jestem nowicjuszem w tych makro i obliczaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
no wszystko fajnie, ale jakie jest Twoje pytanie?

PS. zapraszam do działu Odżywianie:)

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to wychodzi z tych Twoich wyliczeń, że jesz za mało pełnowartościowego białka. Nawet nie ma co myśleć o uzupełnianiu tego z odżywek. Wrzuć rozpiskę tego, co jesz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Coś na pompę i pobudzenie

Następny temat

Bialko na noc

WHEY premium