SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

porada antek

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1639

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Wiek 24 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7394
mm1986 - chyba masz racje naczytałem się gówien na necie i teraz niewiadomo co oczekuje o antoniusza... poczekam i dam info. Lapczywy no to mam prawdopodobnie to samo co ty mialeś bo troche leżał... jak oceniasz jego działanie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Wiek 24 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7394
mm1986 - chyba masz racje naczytałem się gówien na necie i teraz niewiadomo co oczekuje o antoniusza... poczekam i dam info. Lapczywy no to mam prawdopodobnie to samo co ty mialeś bo troche leżał... jak oceniasz jego działanie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
hmm odczuwalne moze i bylo szybko ale przypominam ze zalowalem ze zacząlem od malej dawki (jak dla mnie) , bylo to chyba 75, jak przeszedlem na 150 to juz bylo dobrze... ale cos tam czulem i to dosc szybko o ile pamietam... tylko fakt, nie oczekuj niewiadomo czego , mity ze stron informacyjnych są lekko wygórowane wiec podchodz do tego z umiarem...

Był Będzie Jest...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko trening

Następny temat

omka 8 tyg

WHEY premium