SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

poprawny odblok

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2116

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 332 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3333
siemka! jestem w trakcie cyklu deki greckiej-17strzalów z tesciem (0,1g)-15 strzałów: bralem przez pierwsze 3tyg 2*deka, 1*tesc
nastepne 4tyg. raz deka, raz tesc, teraz zwiekszylem czestotliwosc i biore co dwa dni na przemian. na odblok mam tamox i clomit. nie mam zielonego pojecia jak poprawnie sie po tym odblokowac.
Z GÓRY DZIKI BARDZO ZA POMOC!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3619 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41723
Wiem że nic nowego nie powiem ale 24tab Clomiphenu i 30tab Tamoxifenu ni*****a Ci nie wystarczy, zastanowałbym się jeszcze nad HCG na twoim miejscu.
Tak jak napisałem wyżej, każdy jest inny i potrzebuje innych dawek, musi znaleźć odblokowanie odpowiednie dla siebie.
Jedyną metodą, aby się przekonać czy odblokowałeś się, jest badanie krwi, a dokładniej poziomu testosteronu, LH i FSH.
Ja Ci nie rozpisze odblokowania bo to będzie zgaduj-zgaduja, a nie na tym rzecz polega.
A przyblokowało Cię pewnie *****sko mocno.

Promotor zdrowia z fizjoterapią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to jak cykl planowales nie majac pojecia o odbloku a kupujac srodki. jaka ta deke miales 200mg czy 50mg bo nie bardzo cie zrozumalem. podaj dawkami lepiej..

Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2005-12-22 11:55:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 332 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3333
1-3 400ml deka
100ml tesc
4-7 200ml deka
100ml tesc
od8 tyg co dwa dni 200ml deka, 100 tesc
mialem rózne info w jakich terminach mam sie zaczac odblokowywac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dalej nic z tego nie wiem. odblok 3tyg po ost injekcji deki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z tego wynika że szklankami tą dęke piłeś, rozumiem literówka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 332 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3333
maly blad z ml chodziło mi o mg
tak ale mam 30 tab tamox i 24tab clomid w jakich ilosciach mam to jesc dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 810 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7203
hihi konczysz 700mg deci na tydzien, smierdzi mi tu flakiem z py.ty po cyklu

Knowledge is a steering-wheel
Stubbornness is a fuel
6I9

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cykl calkowicie bez pojecia.....

mysle ze odblok z dupy tez bedzie na miejscu

ludzie czy wy nie umiecie pomyslec przed cyklem. zapytac o niejasnosci. przeciez od tego jest to forum. w taki sposob nie jest trudno sibie s******lic zdrowie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3619 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41723
Uzupełnij PROFIL!
To jest bardzo ważna sprawa.
Poznajemy Cię w ten sposób i częściowo możemy doradzić.
Ale widać że nie masz pojęcia co robisz. [=

Powiem też że cykl do dupy wg mnie.
7tyg. to na Dece marnotrawienie towaru tym bardziej że 3 tyg. poleciałeś na froncie z 400mg. -

Co do odblokowania to sprawa indywidualna, ale myślę że mogło dość mocno przyblokować przysadkę.
Każdy jest inny i potrzebuje innych dawek środków.
Najlepiej robić badania przed i po cyklu oraz po odbloku wtedy będziesz miał jasność jak twój oorganizm reaguje na nandrolon.

Promotor zdrowia z fizjoterapią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 240
200mg co drugi dzien??przeciez to jest marnotrawienie towaru i w dodatku na sam koniec cykul kiedy dawki powinny raczej schodzic.Zastanow sie nastepnym razem zanim cos bedziesz bral.Moglo cie ostro przyblokowac,radzilbym ci oprucz tego wziasc jakies hcg i pociagnac 3 tyg po 5000j
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
o lool co ty dałes chopie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

insulinówka

Następny temat

Cykl

WHEY premium