SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

popijanie sobie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3544

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A no widzisz, czlowiek uczy sie cale zycie..

Ale dzieki tej wiedzy, jeszcze masz czas nadrobic!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2552 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 51919
Wejde na antka pewnie... 150mg ed no i oczywiscie maślanka czy kefir jak radzisz? a czy 18% śmietana nie zrobi roboty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 583 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26775
Kefirek jak znalazł do tego kasza gryczana i zraz zawijany z wołowinki. Mniam mniam. A na deser cukiereczki z winstrolem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mi sie wydaje, ze im wiecej procent smietana tym lepiej bo jest gęęęsta i wtedy ona otoczy tabsa i watroba go nie zauwazy i nic sie nie stanie, teraz cykl na antku to jak na cykl na mono ! :) wee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 110 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2543
Często można sie spotkać z taką radą leakrza(raczej starszej daty).Jak se popije kefirem to nic sie nie stanie a skoro mu tak lepiej to niech wali te kefiry dalej.

"Rób swoje i nie patrz się na innych"


Twardym trzeba być

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
Próbował ktoś kefiru z mildesa? Bo z danona podobno latają wyyebki z Krasnystawu też robi robote:D.

PS. Ostry temat;)... Początkowo myślałem ze będzie chodziło o popijanie alko na cyklu ...ale widzę ze alko przy tym to pikus... Zastanawia mnie tylko co za ludzie łapią. Za doping skoro nie wiedza jak popić tabletkę...

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10434
ostatnio jogo tez ma wyyebki... zona mi mowila...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"sproboj o smaku stracciatelli moze jeszcze lepiej sie wchlonie "

Po tym umarlem xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
proponuje podwiesic temat buehehehe ziomek jestes hardkorem po prostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 121 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3075
Tutaj macie linka do jeszcze bardziej zwałowego tematu :D https://www.sfd.pl/Metanabol_i_konkretne_pytanie-t890588.html 
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Niskie libido, wyniki hormonów. Prosba o pomoc

Następny temat

ptanie hcg pregnyl

WHEY premium