SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pompki na poręczach

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1587

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 90 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1191
mam pytanie, jak w warunkach domowych można wykonywać to ćwiczenie?
wszędzie czytałem o tym że najlepsze są dwa krzesła, ale jak raz spróbowałem to niewiele brakowało bym się zabił jednocześnie niszcząc same krzesła ;) chyba potrzebuje czegoś bardziej stabilnego niż ten rodzaj mebli ;) doradźcie coś
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 170 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3847
http://allegro.pl/item381124735_push_up_bars_porecze_do_pompek.html 

Walka rozpoczęta...
Co nie zabije to wzmocni!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2544
dokladnie! mam wlasnie takie cos jak pokazywal kolega wyzej. kosztowalo mnie to 30 zl a stanowi swietne urozmaicenie treningu.no i oczywiscie jest stabilne.robilem na tych poreczach pompki na rekach przy scianie i pompki tricepsowe i wyszedlem po tym bez szwanku tak ze urzadzonko jest jak na ten etap testowania bardzo stabilne polecam!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 805 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10721
jak krzesla slabe to meble mozesz ustawic blisko siebie, i wyrownac np, ksiazkami nierownosci.

ewentualnie jak masz gdzie zaczepic, na linach
http://www.roguefitness.com/journal/DSCF4019.JPG 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening w domu + jujitsu

Następny temat

Pomoc , plan treningowy

Wiecej