SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pompki - trening

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10100

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 277 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12054
2000 pompek da sie zrobic ale litosci nie w 4 miesiace(pierwszego dnia zaczynajac od 30pompek na serie). I nie oczekujcie ze koles ktory robi kilka tysiecy pompek bedzie "przypakowany" pozniej juz nie liczy sie sila tylko wytrzywalosci a duze miesnie sa zbedne. To jest podobnie jak z biegami goscie ktorzy biegaja na krootkie dystanse powiecmy 100m, 400m owszem sa "przypakowani" ale juz ci co biegaja na 2000m,5000m juz nie wspomne o maratonie wygladaja jak chucherka nawet nogi maja jak patyki. Gdzies na necie ostatno widzialem filmik z gosciem ktory pykal kilka tysiecy pompek. Co odrazu rzucilo sie w oczy to to ze gosciu strasznie chudy witki cieniutie troszke wyrzezbiony i co wazne w pompkach niski ok 160cm(ciezko raczej bylo by zeby gosciu 200cm robil tyle pompek, 1 pompka 2-u metrowca to jak 3 tego malego) .

„Ten, kto zwycięży siebie, jest największym wojownikiem.”
Richard Kim

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
Miałem dodać coś do swojej wypowiedzi ,ale chciałem poczekać ,aż coś napiszecie ;) Racja da się zrobić 2000 pompek ,ale na pewno nie trenując je 4 miesiące ;) Pozdro

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 217 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1054
ale panowie, ja się uprzejmie pytam, poważnie też, a wy wiochę odstawiacie, co to zazdrość

steel - poważnie pytam, i czekam na odpowiedź

z góry dzięki

"Those who say it cannot be done, should not interrupt those who are doing it."~ Ralph Waldo Emerson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 217 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1054
odświeżam temacik bo zależy mi na odpowiedzi

steele - to jak długo pompowałeś dla takiej sylwetki ? nie pytam o te 2000 tylko o sylwetkę i pompki


z góry dziękuje za odpowiedź

"Those who say it cannot be done, should not interrupt those who are doing it."~ Ralph Waldo Emerson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 178
sorry za absencje.....sylwetke zawdzieczam w duzej mierze podciaganiu sie na drazku a jak dlugo jakies 5 miechow podciagania sie

"przez ciernie do gwiaz przez trudy cierpienia do sukcesu"
"bol jest cena ktora trzeba zaplacic za sile"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 217 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1054
tzn. rozumiem że plecy to podciąganiami, ale klatka to napewno pompki
czy to znaczy że i pompki robisz również od jakichś 5 miesięcy ?

"Those who say it cannot be done, should not interrupt those who are doing it."~ Ralph Waldo Emerson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 178
nie pompki zaczalem duzo wczesniej ale nudno bylo troche i zaczalem sie podciagac

"przez ciernie do gwiaz przez trudy cierpienia do sukcesu"
"bol jest cena ktora trzeba zaplacic za sile"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 217 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1054
a pamiętasz może ile to czasu już pompki robiłeś ? rok, dwa ?

"Those who say it cannot be done, should not interrupt those who are doing it."~ Ralph Waldo Emerson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
steele- brawo
napewno utarłeś teraz nosa wielu ludziom którzy twierdzą że robienie pompek nic nie daje, ja ostatnimi czasy mam włączone pompki do treningu na klatke i traktuje je jako jak najbardziej pełnowartościowe ćwiczenie, zresztą widać po Tobie, że pompki są wartościowym ćwiczeniem i kolejna sprawa wielu ludzi twierdzi, że zbyt częste trenowanie (czyli codzienne) doprowadza tylko do przetrenowania, a tu proszę jesteś żywym przykładem,że wcale tak nie jest
wielki respekt i pozdrowienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 607 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3397
ciekawy temat

brawa dla rekordzisty, duza wola walki
zapytalbym: po co ci 2000 pompek? ale to niegrzecznie

w wojsku na calym prawie swiecie pompki sluza jako kara, albo nauka pokory, a nie cwiczenie sily (choc niektorzy blednie to interpretuja)

do innych sluchaczy:
pompki sa cwiczeniem wytrzymalosciowym, tak jak bieganie maratonow
moga zbudowac miesnie, ale tylko w pierwszych fazach treningu (chyba ze ktos jest bardzo otyly, albo zupelnie bez formy)
za maly ciezar, sprobujcie pompek na jednej rece

kazde cwiczenie mozna robic codziennie (nawet po kilka razy dzienie), pod warunkiem, ze nie robi sie wielu powtorzen (powiedzialbym 50-75% rekordowej ilosci powtorzen)

zapraszam do dyskusji, jak ktos chce
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mała klatka :/

Następny temat

Dla kobiety

WHEY premium