SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pompa i cm3

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1052

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1396
hej ćwiczę dość długo, ale tylko z węglami i białkiem no i dietą.Kolega mi mówi że brał pompę i jego łapa urosła w miesiąc o 3 albo 4 cm potem przestał ją brać i cm3 zaprawiał by efekt nie spadł jest to możliwe bo szkoda mi kasy jeżeli to nie prawda. ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
kreatyna nie podtrzyma pompy.. a jakaz to pompe bral?? taka pompke do roweru ?? ;) .. nie napisales nawet nazwy :P

a wegle i bialko to brales.. ale dieta poa tym byla.. faaajnie

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1396
nie chodzi tu o mnie o to co brałem itp. chodzi mi głownie czy to prawda ze po pompie ,,Olimp BCAA Xplode" urośnie mi wita np z 37-40 w miesiąc oczywiście z dobrym planem dieta wysoko białkową, węglami białkiem itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
z dieta dobrana.. nie dukana - wysoko bialkowa - czy innym syfem ... BCAA nie da Ci pomppy.. jak juz to AAKG wspomoze ... ale tez bez fajerwerkow ... a to czy urosnie 2/3/4 cm czy mm ... to zalezy od genetyki/diety/ treningu .. ale da sie zrobic..ciezka praca



lapka z sama dieta tez urosnie... nawet zdrowiej .. ale nie ma nic szybko... suple tez nie pomoga.. a juz nie BCAA .. nie tak jak bys sobie tego życzył

Zmieniony przez - maniak7000 w dniu 2011-10-05 19:42:41

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 333 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15241
Na cyklu kreatynowym może występować lepsze "nabicie" mięśni ale nie pompa, która jest krótkotrwałym efektem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1396
ok dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
chlopie,od supli nie urosna ci miesnie,wez sie za robote a nie za suple i pytanie ile ci urosnie
wiesz co to pompa? wiesz do czego sluza bcaa i co to jest? watpie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1396
nie wiem czy próbujesz mnie obrazić ale tak się składa że już wiem a za robotę to nie mam co się brać bo już ćwiczę sporo czasu więc jeżeli nie wiesz to się nie wypowiadaj bo nawet nie na temat piszesz ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
losiek Ciebie nie trzeba specjalnie obrażać, wystarczy uczciwie Cie ocenić. nie masz o niczym pojęcia, jak na osobę która już długo ćwiczy i zadaje pytania czy na bcaa zroobi w miesiąc z 37 na 40 cm to chłopie... żal

:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o pomoc w dobraniu suplementów.

Następny temat

Zestaw Boster,Stek,Kreatyna jab jak dawkowac

WHEY premium