SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomozcie dokonac wyboru

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1829

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 33
Witam panowie,pisze gdyz mam problem z doborem odpowiedniego dopingu na mase!Ale jak napisalem chodzi mi o mase nie tloczenie wody w miesnie,co byscie polecali ?deke,omke,mete czy cos innego?

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 30

Waga: 77

Wzrost: 178

Obwód klatki: ..

Obwód ramienia: 39

Obwód talii: ..

Obwód uda: ..

Obwód łydki: ..

Staż na siłowni: 3lata ale potem dluga przerwa i od 6miesiecy powrot do treningu

Ilość spożywanego białka: ok 5 gram na kilogram wagi

Ilość spożywanych węglowodanów: 3gramy na kilogram wagi

Ilość spożywanych tłuszczów: sladowe ilosci(ogolnie unikam)

Opis przebytych cykli sterydowych: Metanabol jelfa 20mg (5mg co 5godz) wlasnie zakonczony cykl i stosuje teraz clomid 1tabl na noc

Trening: z obciazeniem 80%

Cel cyklu: zwiekszenie czystej masy miesniowej

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: 2dni

Poziom BF%: ..

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): szybko nabieram mase

Stan zdrowia: dobry

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: tak

PPM podstawowa przemiana materii: ....

Wyciskanie leżąc (MAX): 110

Martwy ciąg (MAX): ..

Przysiad (MAX): ..

CO CIE NIE ZABIJE TO CIE WZMOCNI!!!I TAK ZYCIE PROWADZI NA CMENTARZ!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 33
Dzieki za rady na pewno skorzystam!sorry Lixus,ponioslo mnie,ale taki juz mam charakter,lubie dostawac konkretne odpowiedzi bez ocenno coz mam nadzieje ze przy kolejnym zetknieciu bedziemy jakos wspolpracowac!pozdrawiam i raz jeszcze dzieki!

CO CIE NIE ZABIJE TO CIE WZMOCNI!!!I TAK ZYCIE PROWADZI NA CMENTARZ!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
co tak mało białka w diecie?
...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 119
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. do du py ta twoja dieta- 5gram bialka, bez tluszczow
2. 3lata ale potem dluga przerwa i od 6miesiecy powrot do treningu
-kulturystyka to styl zycia-poglebianie wiedzy
3.Metanabol jelfa 20mg (5mg co 5godz) wlasnie zakonczony cykl i stosuje teraz clomid 1tabl na noc - wiec na co czekac CO?
Odstęp czasowy od ostatniego cyklu : 2dni ijedziemy
4.deke,omke,mete- wszystke wymienione przez ciebie ciagna wode
OK
Posumowujac:
chcesz szykej msy, bez retencji(srokami jak powyzej), z zerowa wieza na temt(saa'sow, diety itp) nie zdazyles sie dobrze odblokowc ale uwazasz ze wystarczy sie nafaszerowac specyfikami.
moglem ci zrobic psikusa i rozpisac ci na privie same orale(m.in.17-alfa)+cos na stratowaie nerek- wszystko duze dawki a ty i tak bys sie nie zorientowal

sory wszyscy inni,ktorzy to czytaja- ponioslo mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
flex za malo bialka? 5g to malo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 33
Sluchaj Lixus!na temat diety to mozliwe ze wiem wiecej niz ty!ilosci bialka nie moge zwiekszyc gdyz kazdy ma inny organizm a moj przy wiekszej ilosci bialka daje mi skaze bialkowa(poczytaj jesli nie wiesz co to!),po 2.to prosilem o pomoc nie wysmiewanie czy ocene!!!wiec takie uwagi pisz tym co o to prosza!deke,omke podalem jako przyklad!!!

CO CIE NIE ZABIJE TO CIE WZMOCNI!!!I TAK ZYCIE PROWADZI NA CMENTARZ!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1936 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44135
czemu tak malo weglowodawnow? przeciez mase chcesz robic tak?

SŁABI PSYCHICZNIE MUSZĄ ODPAŚĆ

Doping

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
to dodaj białka z odżywek - w ten sposob można wydymać organizm i nie dostanieszz skazy białkowej

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mlz90 to byl sarkazm ze strony flexa. przemysl. nawet "kolesie" pokroju palumbo,yates'a,piotrkowskiego czy slodkewicza spozywaja 4g max(profesjonalisci o waze...-wiekszej niz zalane77 i treningch...itd itp) dla tkich jak my 2.5g jest git, wiekszej ilosci nie przerobimy- tak wygladaja realia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 33
lixus !sluchaj zaloz lepij kabaret a nie probuj doradzac innym bo ci to nie wychodzi!!!dobra ty potrzebujesz 2.5g bialka ja wiecej!a jesli myslisz ze dla kazdego ilosc bialka jest taka sama to zmien sport!czemu malo weglowodanow przyjmuje?szczerze tylko strzelilem ze tyle,bo procz tego przyjmuje suplementy weglowodanowe i bialkowe tez

CO CIE NIE ZABIJE TO CIE WZMOCNI!!!I TAK ZYCIE PROWADZI NA CMENTARZ!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na temat diety to mozliwe ze wiem wiecej niz ty!ilosci bialka nie moge zwiekszyc gdyz kazdy ma inny organizm a moj przy wiekszej ilosci bialka daje mi skaze bialkowa(poczytaj jesli nie wiesz co to!

mam wyksztalceie bio-chem omnibusie- co to jest mozesz sobie poczytac. szkoda ze w szpitalu nie wyladowales przy takim spozyciu bialka(znalem takich)

potrzymuje to co napisalem:
(...)z zerowa wieza na temt(saa'sow, diety itp) nie zdazyles sie dobrze odblokowc ale uwazasz ze wystarczy sie nafaszerowac specyfikami.

ja tu juz zkonczylem mozesz mi cisnac what ever
krzywe mozesz sobie jedynie zrobic geniuszu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca + Wino

Następny temat

NISKA HEMOGLOBINA

WHEY premium