SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomozcie

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 809

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5
witam,
potrzebuje pomocy.
chce zacząc cwiczyc. pochodzę z patologicznej rodziny, od kilku lat mam problemy z prawem i narkotykami. mam zamiar "wziąć się za siebie". nie mam dostępu do siłowni. jedyny sprzęt do drążek, i prowizoryczne poręcze. nie mam zbytnio pieniędzy na odżywki/suplementacje, jedyne z czym moge sie bawić to koks. nie zależy mi na tym, że za pare lat będe mieć problemy ze zdrowiem (tzn. te 'drobne'). widziałem post jwpamaru, który próbował ułożyć taki plan:

"PONIEDZIAŁEK , ŚRODA , PIĄTEK

Plecy:
Podciąganie na drążku szeroko nachwytem

Klatka:
Pompki na poręczach

Barki:
?

Biceps:
Podciąganie na drążku bardzo wąsko podchwytem

Triceps:
Pompki w podporze tyłem

Brzuch:
Unoszenie nóg w zwisie "

z góry dziękuje za Waszą pomoc i porady
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 395 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2210
Barki - pompki w staniu na rekach. Nogi - przysiady, np przysiady najednej nodze, lub normalnie tyle ze z obciazeniem.

Zmieniony przez - sixstus w dniu 2009-08-19 11:21:51

Quidquid Latine dictum sit, altum videtur

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 189 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1760
Jak robisz klatke dorzuc do tego roznego rodzaju pomki,zeby tych cwiczen na klatke bylo kilka np 3-4.Juz masz jedno na poreczach,wiec dorzuc np:pompki klasyczne,nogi na podwyzszeniu,pompki na 3 "stolkach" i lec z tym :).Pozniej mozesz robic te pompki na jendej nodze tzn. zarzucajac stope na stope,ja aktualnie tak robie...jest o tyle lepiej ze ciezej utrzymac rownowage i ciezej idzie ;p.Jak robisz plecy to mozesz laczyc podciaganie nachwytem i podchwytem.Barki mozesz robic jak wyzej kolega napisal.Na triceps mozesz dorzucic takie pompki,ktore wykonywalem na treningach MMA,czyli rece wasko dosc,opuszczamy sie nisko i pompujemy,rece musza dotykac Twoich motyli,podnosisz sie tylko troche,lecz za to szybko i energicznie wykonujac duza liczbe powtorzen.Co do brzucha to nie mozesz ograniczac sie do jednego cw,rob przynajmniej 3-4,masz drazek czyli mozesz robic unoszenie kolan lub calych nog(co jest dosc trudne i mysle ze na poczatku bedziesz mial z tym trudnosci),ale za to na ziemi jest cala gama cwiczen angazujacych miesnie brzucha,unoszenie nog w podporze,roznego rodzaju spiecia itp itd,poszukasz sobie tego na necie i wybierzesz...aha jeszcze jedno co do pompek,to jesli chcesz wzmocnic sobie dwie pierwsze kostki,to zacznij robic pompki wlasnie na nich,stopniowo i powoli zwiekszaj ilosc,poczatkowo beda spuchniete i obolale,lecz po jakims czasie stana sie uwapnione i bol bedzie coraz mniejszy,bedziesz mogl robic je nawet na asfalcie...jak zejdzie Ci skora to kup saszetke Tribioticu ;p powodzienia...
Ps.Sam kiedys zaczynalem w podobny sposob,choc czasami robie sobie podobne cykle w domowych warunkach pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Na początku poczytaj sobie na spokojnie te materiały:

https://www.sfd.pl/Zanim_zaczniesz_nowy_temat_!!!-t408570.html

i zacznij od treningu dla początkujących.
Na początku wystarczy wykonywać po jednym ćwiczeniu na partię mięśniową, ale z czasem trzeba będzie zwiększyć ich ilosć, podzielić treningi etc. ale to później.

Powodzenia.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Taboret zamiast ławeczki

Następny temat

popprawa sprawności 14 lat

WHEY premium