SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomocy z moją odwagą :(:(:(

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2972

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1784 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5148
mam właśnie taki problem iż mam predyspozycje (chodzę na siłke i trenuje przy worku intensywnie) do powalenia większego i starszego od siebie ale nie moge się przełamać aby się bić... nie wiem co mi się dzieje mam jakieś samozaparcie i nie wychodzi mi się bicie;/ w worek napierniczam aż się zgina w pół- wystarczyl by jeden taki cios w przeciwnika i już dead ale nie mam odwagi wyprowadzić ciosu.

co mi się dzieje??

"Jesli straciles wiare we wszystko, zyj dla swojej silowni, dla swoich miesni"
---------------------------
mój dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/Massujemy_-_Vice_Lord2_komentujcie_:_-t425576.html#post9

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2009
Zrób USG główy- to może być guz na mózgu, a z tym nie ma żartów. A tak w ogóle to trzeba żyć w przyjażni i nie wolno się bić. Mama nie uczyła?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 262 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6426
1. Obejrzałem Twój profil - predyspozycje to może i masz ale warunków to jeszcze nie
2. Co do samego meritum problemu - w ostatnich 2-3 miesiącach były co najmniej 2 podobne tematy - użyj wyszukiwarki.
3. Jeżeli tak bardzo Ci na tym zależy zapisz się na jakieś treningi sztuk walki - po jakimś czasie (-nastu sparingach) problem powinien minąc. Więcej porad w tematach o których wspomniałem w punkcie 2.

Zmieniony przez - Mengistu w dniu 2008-06-16 23:35:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270689
a przywalił Ci ktoś kiedyś w twarz?
I co się wtedy działo?opory mijały i chciałes go zrównać z ziemią czy nastawiłeś drugi policzek żeby wyglądało że na solarium byłeś?

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2008-06-16 23:37:11

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1579
Vice nie jestem ekspertem w doradzaniu ale twój ostatni post był o tym że,chcesz sie gdzies zapisać na boks w czewie o ile dobrze pamietam wiec chyba oprócz siłki i walenia w worek nic nie trenujesz?moim zdaniem powinienes zapisać sie na ten boks z trzech powodów pierwszy tylko trener nauczy cie wyprowadzać ciosy prawidłowo po drugie odwage można wypracowac tylko w walce dość czesto sparując(to z czasem)a po trzecie jak sie nauczysz naprawde bic dobrze to takie zaczepki na ulicy bedziesz bardziej omijał niż traktował je jak sprawdzenie swojej odwagi.Bo tak jak kolega wyżej napisał lepiej jest odejsć niż robić sobie nie potrzebnie kłopoty pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Zacznij ćwiczyć i sparować...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1784 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5148
ćwiczyć? ćwiczyć to ja juz ćwicze 8 miechów:P nom fakt tak bez niczego to nie przy******le w ryj ale jak trzeba to już inna historia

kolego Valdec- jesteś żyjącym przykładem do czego doprowadziło bicie cię po głowie przez twoją mame

a teraz dalej... - ok będe się sparował narazie z kumplem na rękawice boxerskie a potem od września na jakiś box się pójdzie:) dzięki za odpowiedzi, pozdro.

"Jesli straciles wiare we wszystko, zyj dla swojej silowni, dla swoich miesni"
---------------------------
mój dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/Massujemy_-_Vice_Lord2_komentujcie_:_-t425576.html#post9

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2359 Napisanych postów 30605 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270689
jak ja lubie szybkie pytania,szybkie odpowiedzi i zadowolonych userów

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

do znawców grapla :)

Następny temat

trening piszczeli

WHEY premium