SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomocy ważne

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 720

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 384
witam mam pytanie , bez owijania.

1. mam dojście tylko do "ruskiej" mety , a chcialbym zjeść 100, mianowicie czy to nie jest jakiś wałek, bo opinie znajomych którzy jedli z tego źródła są takie że jest "dobra" i nie mam pewności co do niej , co o tym myślicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 384
;d dobra juz dzwoniłem , nie no serio pytanie jest tylko co myslicie o tym..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Co Ci mamy powiedziec ?
podales info "ruska metka" , zadnej nazwy, zadnej firmy, brak zdjecia wiec nikt Ci nie da odpowiedzi
skoro dzialala na znajomych to jakis punkt zaczepienia masz

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 384
dobra dzieki , a jeszcze jedno , obecnie jaka meta jest dobra i pewna? mógłbyś mi doradzić :D?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94374 Napisanych postów 364299 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668714
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 384
dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 1142 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48688
Poplakalem sie ze smiechu . Milczex jak zasze odpowie konkret heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 1142 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48688
Przepraszam zle napisalem nic Miczelx
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mietek enan wino

Następny temat

staż jest,36 lat jest,czas na I cykl ! cel-komfort życia psych-fizyczny! co polecacie

WHEY premium