SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomocy ...odżywki!!! Konkretne pytania

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 769

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 155
Mam 15 lat i zaczynam ćwiczyć...nigdy wczesniej nie chodziłem na siłownie ... mam ułozoną diete redukcyjną 2000kcal/na dobe. Chce spalic tłuszcz na brzuchu i udach, i z tąd moje pytania:
1. Ktos mi polecił ..zebym zaczął brac omege-3,zma i witaminy ale czy jest mi to potrzebne od samego początku jak wy sądzicie.
3. Czy powinienem stosowac jakis spalacz?? niejestem specjalnie do niego przekonany ale chce usłyszec opinie FFachowców :P
4.Kiedy ,po jakim czasie powinienem zacząc brac np białko albo carbo ...czy sa mi one wogóle potrzebne ?

sie żyje sie żyje || wieczna impreza :D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2146 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 68380
omega i witaminy sa wazne, mozesz je lykac.

nie jestem fachowcem, ale jak masz kase mozesz sie zaopatrzyc w jakis spalacz, ale pamietaj, ze podstawa sa dieta i aeroby.

co do bialka, czy carbo, zalezy to wylacznie od Ciebie i powinno byc dostosowane do brakow w Twojej diecie.

'NieMamyFortec,krajNaszNaWszystkieStronyOtwarty
NieMożeByćInaczejZasłoniony,TylkoPiersiamiObywatelow!'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3634
Moim zdaniem Tylko siłownia bez zadnych odzywek zawsze na poczatku kiedy zaczynamy cwiczyc sa najlepsze efekty:):) a co do spalanie to areoby:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 450 Napisanych postów 1042 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11832
1. dobre dla zdrowia - mozesz brac
3. pocwicz troche "na sucho"
4. w zależności od braków w diecie (o ile ją masz)

Parallel Trade of Pharmaceutical Goods

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

animal pak- czy warto?

Następny temat

BCAA + Thermo Speed...?

Fruzelina