SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomocy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 829

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 659
Witam.

Przez 3 lata ćwiczyłem jednym planem i teraz chce coś zmienić .

Ćwiczyłem w ten sposób .

Poniedziałek : Klata i Plecy
Wtorek Barki, Kaptury i Łapa (cala)

Środa - nie ćwiczyłem

Czwartek : Klata Plecy
Wtorek Barki Kaptury cala łapa.

Teraz chciałbym ćwiczyć tak :

Poniedziałek : Klata Biceps.
Wtorek : Barki Kaptury .
Środa- Wolne
Czwartek Plecy Triceps
Piątek Nogi Brzuch

weekend- przerwa.

Proszę ocenić :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 233
klata i plecy o stary :D nie jestesm zbyt wielkim znawca ale nigdy bym tego razem nie łączył. ten plan co chcesz wprowadzic wygloda spoko . i z czasem moze zamien na klatka triceps plecy biceps
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 659
rozumiem, a tak jest ok ?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 233
no wg mnie tak sam lecialem takim planem. ale poczekaj niech ejszcze innni sie wypowiedza .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 659
ok:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
to nie jest żaden plan a fatalny rozkład grup, to już chyba ten stary był lepszy

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2013-08-07 20:16:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 659
to jak pana zdaniem ćwiczyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
na 4 dni jest rozłozyć banalnie prosto- pomyśl co z czym możesz połaczyć, co może kolidować, jakie odstępy itp... to podstawowa wiedza, więc próbuj jeszcze raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
lipa440

Poniedziałek : Klata Biceps.
Wtorek : Barki Kaptury .
Środa- Wolne
Czwartek Plecy Triceps
Piątek Nogi Brzuch

weekend- przerwa.

Proszę ocenić :)


Ja po treningu klatki nie mógłbym robić następnego dnia barków. Jeżeli week ma być wolny to może spróbuj coś takiego:

Poniedziałek : Klata Biceps.
Wtorek : Nogi, brzuch
Środa- Wolne
Czwartek Plecy, kaptury
Piątek barki triceps
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 659
ok, i takich ludzi szanuje, którzy pomogą a nie się śmieją . dziękuje bardzo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
zauważ, ze temat jest tego typu, ze w dziale dla początkujących mógłby wywołać uśmieszki -taka prawda, pytasz bowiem o absolutne podstway a wrecz banały; a to dział dla zaawansowanych[następnym razem taki temat napewno usunę!]

zauważ, że w rozkladzie ktory podano i za ktory dziękujesz -co słuszne- lepiej byłoby zamienić kolejnością czwartek i piątek; a Ty bezkrytycznie przyjmujesz
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BoRu Dziennik treningowy

Następny temat

Klatka i triceps plan

WHEY premium