SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomocy... jak to nadrobic?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 208
Witam.
Jest taka sprawa, ze jak bylem mlody to wszystko robilem prawa reka jak troszke cwiczylem to prawa wiecej zawsze niz lewa i teraz zaczolem duzo cwiczyc i brac odzywki/supleenty i jak troche podrosly mi rece to w prawej mam 36cm a w lewej 32 odrauz mowie, ze zaduzo tluszczu to ja nie mam na tych rekach raczej robilem na rzezbe ;/ i co ja mam zrobic bo lipnie to wyglada ;<

Jeżeli Ktoś dostał parę razy po gębie i wie, że nie jest ze szkła to wie, że żyje.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
najpierw wypelnij ankiete, bo ciezko cos powiedziec jesli sie nic o tobie niewie, jest łatwa i obowiazkowa,
dlaczego cwiczyles tylko jedna reke-jakis powod tego był???
mozesz tez wkleic trening jakim do tej pory cwiczyles??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 208
wlasnie bylem mlody i glupi i nie pomyslalem o konsekwencjach jakie moga wyniknac z tego, ze tak wlasnie "cwiczylem" w sumie to ja dopiero zaczynam cwiczyc. Od dzisiaj zaczolem cwiczyc regularnie juz dzis bylem na silowni wiec juz zaczolem. oto trening-

Dzień pierwszy: Klatka piersiowa, tricepsy, brzuch.

Klatka piersiowa:
- wyciskanie sztangi na ławce poziomej 3 serie 12,10,8.


- wyciskanie sztangielek na ławce skośnej głową do góry 3 serie 12,10,8.


- rozpiętki na ławce poziomej 3 serie po 12.


Tricepsy:
- francuskie wyciskanie sztangi zza głowy 4 serie 16,14,12,10.


- prostowanie przedramion w opadzie tułowia 3 serie po 12-14.


Brzuch:
- skłony w leżeniu (spięcia) 4 serie max.


- unoszenie nóg w zwisie na drążku 4 serie max.




Dzień drugi: Regeneracja.



Dzień trzeci: Plecy, bicepsy, przedramienia.

Plecy:
- podciąganie się na drążku szerokim chwytem 3 serie max.


- wiosłowanie sztangą w opadzie tułowia (nachwyt) 3 serie 14,12,10.


- unoszenie tułowia z opadu 3 serie max.


Bicepsy:
- uginanie przedramion ze sztangielkami &#8211; supinacja 4 serie 12-14.


- uginanie przedramion ze sztangą łamaną (podchwyt) 3 serie 12,10,8.


Przedramienia:
- zginanie nadgarstków ze sztagną trzymaną podchwytem 3 serie 20-30.




Dzień czwarty: Regeneracja.




Dzień piąty: Barki, kaptury, uda, łydki.

Barki:
- unoszenie sztangielek bowiem w górę 3 sewrie 12-14.


- wyciskanie sztangielek bowiem w górę 3 sewrie 12,10,8.


- unoszenie sztangielek w górę w opadzie tułowia 3 sewrie 12.


Kaptury:
- szrugsy ze sztagą 4 serie 14-16.


Uda:
- prostowanie nóg na maszynie 3 serie 16,14,12.


- przysiady ze sztagnę na trzymaną karku 3 serie 16,14,12.


- zginanie nóg na maszynie 3 serie 14.


Łydki:
- wspięcia na palce na maszywnie 5 serii 15-25.

Jeżeli Ktoś dostał parę razy po gębie i wie, że nie jest ze szkła to wie, że żyje.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
pierwsza sprawa odpusc sobie plany dzielone (wiem że kazdy takimi cwiczy i ja takimi cwiczylem i czasem cwicze) pierwsza sprawa sa to plany dla ludzi z duzym stazem i wiedza musi byc plan dobrze ulozony, unikaj maszyn bo na nich sily nie wyrobisz, sa dla ludzi ktorzy boja sie ciezaru, nie znam twoich wyników ciezarowych a to bardzo ważne - napisz mniej wiecej jakie podnosisz widze ze masz tylko takie cwiczenia wiec podaj w nich

wyciskanie na ławce poziomej
przysiad z sztnaga na barkach

brakuje cwiczen które powinny byc zawarte w planie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 208
na klatke wezme okolo 70kg maxymalnie mysle wziol bym wiecej pewnie, ale lewa reka przymula a tak jak ma 3 serie po 12,10,8 powtorzen to przy 12 biore 20kg+sztanga weiec wiecej troche przy 10 to 26 a przy 8 30kg a na barki biore zazwyczja okolo 35-40kg i robie powtorzenia.

Jeżeli Ktoś dostał parę razy po gębie i wie, że nie jest ze szkła to wie, że żyje.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
tobie pasuje narazie plan FBW same podstawy bo kiepski twoj fundament i nad nim nalezy narazie popracowac, masz przeczytaj wroc i powiec co ty na to wypowiedz drsguat- i pozniej pogadamy dalej

https://www.sfd.pl/FBW_do_oceny-t380753.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 208
1) przysiad
2) rumunski martwy ciag
3) wyciskanie na plaskiej
4) wioslowanie w opadzie
5) wyciskanie w staniu
6) drazek lub wyciag pionowy

wszystkie cwiczenia w 3 seriach.
liczba powtorzen-10-12.

takie cos bede robil jak polecil drsquat. I czy mogl bys mi troche wytlumaczyc jeszcze jak poprawnie wykonywac te cwiczenia?

Jeżeli Ktoś dostał parę razy po gębie i wie, że nie jest ze szkła to wie, że żyje.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
jeżeli chodzi ci o technike to wejdz sobie do atlasu cwiczen i tam przed każdym wyjsciem na silownie zobacz sobie jak wygldaja dane cwiczenia technicznie ( bo to bardzo wazne) ja tak kiedys robilem (bo technike mozna zapomniec przy wiekrzych ciezarach) jak bedziesz kodował co trening to ci to wejdzie w nawyk.

pytaj jak cos chcesz wiedziec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 208
ok juz ogarnolem wszystkie cwiczenia. A powiedz mi jeszcze jak zrobic taka krotka a skuteczna rozgrzewke przed owym treningiem.i jak brac Glutamine, Stack kreatynowy i glutamine? znaczy mniej wiecej wiem jak brac, ale wole uslyszec to od Ciebie :D

Jeżeli Ktoś dostał parę razy po gębie i wie, że nie jest ze szkła to wie, że żyje.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 208
sorka maly blad Glutamine, stack kreatynowy i bialko.

Jeżeli Ktoś dostał parę razy po gębie i wie, że nie jest ze szkła to wie, że żyje.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
glutamine sobie odpusc bo nie działa jest masa artykułown na ten temat popartych badaniami wyrzucanie pieniadzy w błoto. kreatyne sobie narazie odpusc ( po co ) przy takim stazu da ci tylko efekt wizualny w trakcie brania po bedziesz znowu taki sam zostaw sobie na odpowiedni moment,
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na mase po 3 miesięcznej przerwie.

Następny temat

ocena FBW i pare pytań

WHEY premium