SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomocy!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 709

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8
Witam.
Jestem nowa tutaj i nie wiem czy nie zaśmiecam forum podobnym postem.
Otóż chcę schudnąć.
Jestem studentką. Mam 180cm i 80 kg. Od 5 dni jestem na diecie MŻ (mniej jeść) i staram się ćwiczyć, niestety tylko w domu, gdyż finanse nie pozwalają mi na zakup karnetu w siłowni czy na basenie. Robię 100-150 brzuszków dziennie, leżąc na jednym boku unoszę nogę 100 razy, potem zmieniam na drugi bok i unoszę drugą nogę 100 razy, poza tym od dwóch dni uczę się kręcić hula hopem, ale niestety spada mi ciągle z bioder. Prócz tego rano i wieczór wypijam zieloną herbatę, a w ciągu dnia pije wodę niegazowaną.
Chciałabym zrzucić około 10-15kg i mieć płaski brzuch i pozbyć się "boczków". Proszę o poważne i rzetelne porady co mogłabym jeszcze zastosować, żeby zrzucić kilogram.
Pozdrawiam.

Płeć: Kobieta

Wiek: 21

Waga: 80

Wzrost: 180

Obwód klatki: 104

Obwód ramienia: 33

Obwód talii: 84

Obwód uda: 54

Obwód łydki: 30

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 36 %

Aktywność w ciągu dnia: Studiuję dziennie

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: Co wieczór robię brzuszki, unoszenie nóg.

Odżywianie: Niestety moimi słabościami są makarony i sosy.

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: brak

Preferowane formy aktywności fizycznej: brak czasu, przez studia, prócz tego mało pieniędzy na siłownię.

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: brak

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: nie

Stosowane wcześniej diety: głodówki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 924 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8716
stosowanie diety " MŻ " napewno na dłuższą mete nie będzie skuteczne.Musisz ułożyć normalną diete ( posty podwieszone zbiór linków ) i zmienić swoje nawyki żywieniowe .Robienie 100 czy tam 150 brzuszków nic nie da poza spaleniem jakiejś tam ( małej ) liczby kalori , lepiej robić ćwiczenia które angażują całe ciało wtedy spalasz więcej kalorii , ale najpierw zacznij od diety jak już ułożysz to wklej do poprawy.

kto nie idzie do przodu ten sie cofa ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozdrabnianie jedzenia blenderem

Następny temat

dieta!! oceny

WHEY premium