SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomocy!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1227

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2072
Witam wszystkich serdecznie potrzebuje pomocy jestem zolnierzem i za 2 tyd wylatuje z kraju na misje moi kumple co byli juz wczesniej na misji mowia zebym nie bral z polski odrzywek tylko tam kupil u amerykanow ze wszystkie odrzywki mozna kupic nawet tAkie co w polsce sa zakazane. Wdzieczny bym byl za kilka wskazowek jakie mam kupic odrzywki tam a jakie tu a chodzi mi o takie na redukcje tkanki tluczczowej mam 178cm 95kg w pasie 110cm i chcial bym oczywiscie to zmniejszycz mase i obwod w pasie z gory dziekuje za kazda opdowiec na moj temat

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9baf8556585f4838.html

Wiek: 22

Waga: 95

Wzrost: 178

Cel cyklu: redukcja tkanki tluszczowej

stosowane już wcześniej suplementy : tak ale 5lat temu kreatyne itp.

Uprawiane inne sporty: brak

stosowane wcześniej spalacze : brak

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: brak

ilość dni wolnych od kreatyny: 5lat

przewidziane finanse na cykl: tak

uwagi i sugestie: brak

Staż treningowy: poczatkujacy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 485 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2305
podstawa w redukcji jest dieta a jak o nia zadbasz to dobre suple na spalanie sadła to firma/nawa supla
alri/ venom hyperdrive
myogenix/ thermal core
muscletech/ hydroxycut hardcore
nutrex /lipo6
nie pamiętam firmy ale supel nazywa się\ripped fuel
do tego efedryna i jej pochodne
no i na misji dogadaj się z amerykańcami mają takie go pilsy z amfa czy jej pochdnymi :) nie polecam ogólnie

Zmieniony przez - jabpol w dniu 2009-03-13 11:11:52

Ubi lex, ibi poena
MEMBER OF BIG MOTHERf***ER CLUB

moje masło orzechowe http://www.sfd.pl/masło_orzechowe-t423745-s2.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2081 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21606
tragicznie wygladaja ci nasi zolnierze a tyle osob mowi ze nabiera sie tam sil i terzyzny fizycznej :)
A co do tematu to cholera wie co tam oni maja za odzywki, byli kumple brali od nich sa zadowoleni to cos ci poleca.
Zreszta wyrzuca cie gdzies na pustynie to spalacza nie bedziesz potrzebowal ;)

Zmieniony przez - sebek1982 w dniu 2009-03-13 11:18:14

Bez Farmaceutyki Nie Ma Co Liczyć Na Wyniki .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2072
wiem ze tragicznie wygladaja zolnierze ;) ale nie wszyscy wczesniej jak bylem na innej jednostce to bylo git ciagle zajecia byly nikt sie nie nudzil naprawde bylo ok ale teraz jak jestem na drugiej jednosce teraz jako mechanik to brakl czasu na normalne posilki tylko sie je co sie da bo duzo roboty i taka wlasnie jest lipa a na misji mam nadzieje ze bedzie lepiej bo silka jest za***...a jedzenie podobno jest larytas na co masz ochote to jesz bar salatkowy jest itp. mysle ze dieta bedzie dobra tylko coz ttymi odrzywkami boje sie jednego ze jak kupie tam cos nie swiaddomie to mi watrobe rozwali albo ze bedzie inny efekt niz zakladalem i dla tego takie buty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2072
przed chwila zakupilem tylko nie wiem czy dobrze prosze o ocene:
TREC - night protein bland 2500g
TREC - l-carnitine gold 1l
TREC - diet control 120kap.
TREC - cla&green tea 180kap.*2
vitamin-shop - thermo cup 90kap.*2
vitamin-shop - slim action 60kap.*2
dobry zakup czy nie zabardzo??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2072
czy ten temat jest taki bez sensu ze nikt nie chce odp?? ;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
przed chwila zakupilem tylko nie wiem czy dobrze prosze o ocene:
TREC - night protein bland 2500g
TREC - l-carnitine gold 1l
TREC - diet control 120kap.
TREC - cla&green tea 180kap.*2
vitamin-shop - thermo cup 90kap.*2
vitamin-shop - slim action 60kap.*2
dobry zakup czy nie zabardzo??


IMO troche nieprzemyslany. Masa kasy poszla, a mozna bylo zupelnie inaczej to rozegrac.

Poza tym, mozesz kupowac suple kilogramami, jelsi nie bedzie diety odpowiedniej i treningu i tak nici z redukcji i efektywnosci.

p.s Jestes zolnierzem? bo cos slabiutko

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 485 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2305
jak nie otworzyłes i masz paragon to idz i oddaj

Ubi lex, ibi poena
MEMBER OF BIG MOTHERf***ER CLUB

moje masło orzechowe http://www.sfd.pl/masło_orzechowe-t423745-s2.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
jak nie otworzyłes i masz paragon to idz i oddaj

A to niby czemu? moze warto uzasadnic swoja wypowiedz?

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 115 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2212
jak kupił na necie to raczej nie zwróci a co do zakupu na pewno mu sie nie znudzi bedzie na misji pewnie około 6 miechów więc nie zaszkodzi jeśli to bedzie wcinał ale jak wyżej dieta i trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2072
dieta bedzie i trening tez o to to nie musze sie martwic tylko jaka kombinacja supli by byla najlepsza szukalem i cos nie moge znalesc kiedys mialem ciekawy zestaw ale teraz to lipa zeby znalesc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

kreatyna i aminokwasy

Wiecej