SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc z redukcja

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 779

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 210
1. WIEK: 30
2. WAGA: 100
3. WZROST: 183
4. WYMIARY:
-biceps: 40
-klatka: 110
-udo: 60
-talia: 105
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 1rok
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: dawno temu meta z tesciem
8. TRENING: 3 razy w tygodniu mysle o zwiekszeniu
9. CEL CYKLU:redukcja z zachowaniem jak najwiecej miesnia
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: z7 lat temu
11. POZIOM BF%: 25
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): endo tak
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: nie
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 95
-martwy ciąg:
-przysiad:

Witam chcialbym zredukowac swoja mase bo mysle o jakims cyklu ale przy tej masie mija sie to z celem pomuzcie dobrac odpowiednie produkty i jak dieta przy tym skoda mi robic normalna redukcje bo strace sporo miesni a z nimi tak dobrze nie jest muslalem o redukcji jakies 3-4 miesiace puzniej kreatynka z 2-3 miechy i wlasciwy cykl chcial bym wejsc na niego gdzies przy 80-85 kg doradzcie co dozucic by zachowac mieso z gory dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
zacznij od działu odżywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 210
juz tam bylem chce wiedziec co dodac zeby utrzymac miesnie i moze troszke zbudowac na sucho tak sie nieda wiec jestem w tym dziale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
mirek89
Juz tam bylem



To poczytaj o diecie redukcyjnej. Treningu aerobowym.
Moze potem nawet o spalaczach ale na bank nic tu po tobie.

Zmieniony przez - warezz w dniu 8/30/2014 1:10:48 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 210
dobrze wiem ze robi sie redukcje na "dopalaczach" ale widze ze nikt niechce pomuc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Owszem chcemy.
Skonczysz redukcje zaczniesz budowac mase miesniowa.
Nie ma potrzeby wrzucania SAA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
redukcje nie robi się na dopalaczach tylko na diecie z takim bębenem 105 cm w pasie i ty sie boisz ,że mięśnie stracisz tam mało co jest do tracenia , wez się za michę jak zejdziesz do 15 % przynajmniej bf wtedy zacznij myśleć o jakimś spalaczu ,ale raczej legalnym a nie jak niektóre poj**y nawet o DNP myślą i standardowo clen t3 tez niby magiczne środki co same robią krate na brzuchu spotkałem kiedyś gościa co miał pretensje o wałowany towar bo mu żyły na łapach po trenie nie wyszły jak miał 30 % bf ludzie ogarnijcie sie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 94 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15516
Nie wiem czy można wzucac linki do yt jak cos to kasujcie, tu masz fajnie opisane 4 części

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl do oceny, ewentualnej zmiany

Następny temat

bcaa w trakcie cyklu.

WHEY premium