SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc w wyborze diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 622

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16
Witam wszystkich serdecznie!
Jestem nowa na forum i to mój pierwszy post. Generalnie ostatnio przez 6 mies. nie byłam na żadnej diecie i znacznie przytyłam..Wcześniej stosowałam kopenhaska w połaczeniu z codziennym TBSem w klubie fitness. Mam 23 lata, ważę 68kg przy wzroście 164cm..jestem na studiach, które wymagają ode mnie ciągłego siedzenia w książkach dlatego nie ruszałam sie zbytnio z akademca, piłam mnoooostwo alkoholu, który uwielbiam;P wagą nigdy się nie sugerowałam, gdyż mam dużą mase kostną i zawsze ważyłam troche wiecej niż wygladałam, jednak teraz nie da się ukryć że jestem gruba..muszę schudnąć bo bardzo źle się z tym czuje. Chciałabym osiągnać do 1 września 60kg..myślałam o diecie 1000kcal rozłożonej na 4 posilki co 3h, ale kompletnie nie wiem jak mam sobie ułożyc menu na tydz.. z ćwiczeniami to jest tak, że miszkam na wsi i nie ma tu siłowni, z takich miejsc kozystam tylko wtedy jak mieszkam w mieście którym studiuje..proszeeee bardzo o pomoc!

Płeć: Kobieta

Wiek: 23

Waga: 68

Wzrost: 164

Obwód klatki: 89

Obwód ramienia: 26

Obwód talii: 90

Obwód uda: 56

Obwód łydki: 36

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: nie wiem

Aktywność w ciągu dnia: pisanie pracy i nauka do obrony i tylko to, zadnych innych aktywnosci

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: nie

Odżywianie: pije 4-5kaw dziennie z mlekiem i cukrem. kocham chipsy, cole , kebaby. mam mocno rozepchany żołądek i potrafie jesc naparwde obfite posilki. kocham słodycze

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: alergia na ryby,grzyby, cebule, papryke, seler

Stan zdrowia: problemy z nerkami, nadwaga

Preferowane formy aktywności fizycznej: 2h dzinnie

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: nie

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: raczej nie. nie ufam takim produktom, poza tym mam problemy z nerkami

Stosowane wcześniej diety: kopenhaska, zone, atkinsa, śródziemnomorska, 1000kcal
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc w dobraniu diety

Następny temat

Dieta Masowa do oceny i korekty

WHEY premium