SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc w ulozeniu treningu (redukcja)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 680
Witam,
Chcialbym sobie ulozyc odpowiedni trening na redukcje brzucha. Mam na sobie o pare kg za duzo i chcialbym to spalic w niekoniecznie ktotkim okresie. Prosilbym o najlepsze, najefektywniejsze cwiczenia na brzuch jakie znacie. Wczesniej juz stosowalem A6W i nie powiem bo przyniosla efekty ;] Glownie interesuja mnie domowe cwiczenia ktore moglbym wykonywac pod koniec lub na poczatku dnia.

Płeć : mężczyzna
wiek : 16
waga : nie przekracza 65kg
wzrost : około 170cm
cel treningowy : redukcja tkanki tłuszczowej
staż treningowy : 1,5 roku (aktualnie dluzsza przerwa)
dieta : brak
zazywane suplementy : brak

Wiem o tym ze bardzo istotna jest dieta lecz takowej nie posiadam.
Suplementy moglbym zazywac...w sumie mam 4h w-fu w tygodniu do tego 2 razy w tygodniu trening w noge. Zastanawialem sie juz nad ClenBureXin. Z gory dzieki za odpowiedzi. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8447
Ważysz 65kg i chcesz kupić spalacz? Błąd!

Wiem o tym ze bardzo istotna jest dieta lecz takowej nie posiadam. - skoro wiesz to szoruj do działu odżywianie!

Sam trening brzucha nic Ci nie da. Poczytaj o FBW i wygospodaruj czas na 2-3 wizyty na siłowni w tygodniu. Opłaci się
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na masę do sprawdzenia/poprawy

Następny temat

Pytanko o plan

Wiecej