SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc w ułożeniu diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 557

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 120
Witam,
Mam 21 lata ważę 60kg mam 184cm wzrostu. Jak na swój wiek i wzrost jestem stanowczo za chudy. Jem dużo i niestety nie mogę przytyć:/ Od tygodnia zacząłem chodzić na siłkę. Czy mógłby ktoś mi ułożyć albo podać gotową dietę? Bo sam się na tym wcale nie znam.
Zaraz większość z Was najedzie na mnie, że ułóż sobie sam poszukaj w necie itp. Jednak może chociaż jedna osoba pomoże człowiekowi w potrzebie:) taki mały świąteczny prezent:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 500 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16001
Najeżdżać na Ciebie nie będę, ale diety nikt Ci tu nie ułoży bo to tak nie działa. Załóżmy, że dostałbyś gotowca, i co dalej? Jadłbyś codziennie to samo bo tak jest w diecie? Po to samemu musisz umieć układać michę żebyś mógł jeść różnorodnie ale z odpowiednim bilansem dziennym
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

święta

Wiecej