SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc w schudnieciu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 733

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Płeć

mezczyzna

Waga

146

Wzrost

193

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

nie wiem

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

praca wstaje o 8 klade o 3 cwicze kolo 20

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

pilka nozna/silownia

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

brak

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

dobry

Stosowana lub planowana suplementacja

w trakcie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10
Witam

Mam 25 lat 193cm wzrostu oraz 146kg. Do sierpnia chcialbym zejsc do 110 chodz moze byc ciezko. Ogolnie opis dnia na codzien. Wstaje o 8 i do pracy wracam o 16. Sniadanie czasem zjem o 11 czasem o 14 a czasem wcale i pierwszy posilek o 17 jako obiad. Jak juz jem co zdarza sie 2x na dzien to duze ilosci. Czasem kolacje kolo 21. Klade sie spac o 3. Aktywnosc fizyczna 2x w tyg gram w pilke no i zaczelem chodzic na silownie. Idac na silownie robie rozgrzewke ale czy prawidlowa to nie wiem. Ogolnie brzuszki krazenie rozciaganie. Po 10 min ide cwiczyc. I wlasnie jakie cwiczenia wykonywac. Wiem ze male obciazenie i wiele razy machac. Idac na silke robie cwiczenia praktycznie na wszystkie partie co jest bledem lecz skutek tego ze sie leje ze mnie i po silowni mam zakwasy przez 2do3 dni. Wspomagam sie odzywkami. Rano bialko serwatka whey 100 oraz 2tab jablczanu kreatyny 1250 cm3. Przed treningiem tabletka thermal pro v3 oraz 2 jablczanu kreatyny. Po treningu bialko i carbo. I jak sie klade bialko. Prosze o rady jakie cwiczenia wykonywac dokladny opis ich wykonania. Co mozna zmienic z odzywkami jesli zle. Wiem ze diete powinno sie zmienic czesto a malo ale jest to troszke nieosiagalne.. nie mam kiedy spozywac od rana tyle posilkow. Czy warto zaplacic za plan treningowy i wirtualnego trenera? Kazda pomoc sie przyda.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 4463 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78211
przede wszystkim dieta! Jak nie będziesz miał dopiętej diety, to choćbyś zamieszkał na siłowni to sadła nie zrzucisz

Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie - znajdziesz powód.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1357 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57599
Wszystkie odżywki bez sensu w twoim przypadku. Pieniądze wyrzucone w błoto. Ułóż dietę, jak nie umiesz to zamiast wydawać na suple kup od jednego z dietetyków z tego działu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2141
Wstawaj 30 minut wcześniej i jedz śniadanie już przed pracą.

Co do odżywek to również uważam, że są póki co zbędne. Spalacz w niczym Ci nie pomoże skoro nie masz odpowiedniej diety. Akurat trening FBW jest dobry dla osoby początkującej tylko nie może być taki na "hurra" robiony tylko przemyślany i odpowiednio skonstruowany.

Poczytaj podwieszone posty i spróbuj ułożyć chociaż zalążek diety. :)

Zmieniony przez - posluk w dniu 2014-12-09 09:21:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
https://www.sfd.pl/[art]_PIERWSZA_REDUKCJA__PRZYGOTOWANIE_DO_DIETY.-t681908.html i dział trening dla początkujących. Choć osobiście jednak proponowałbym konsultować Twój problem z kimś doświadczonym, jednak nie masz do zrzucenia 2-3kg, a poważną otyłość.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zwiększenie masy miesniowej. ULTRAWYSOKA AKTYWNOSC

Następny temat

Masa ciała a węglowodany w diecie

WHEY premium