SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc tradzik a silownia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2715

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 357 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2941
witam mam 16 lat zaczolem cwiczyc 2 miechy temu i tak mam bardzo duzo tradzik mialem 30% teraz ok 80% duze czerwone plamy, i niewmie jaka przyczyna jest tego
Od 2 tygodni biore kretke z vitalmax mono
Od 1 miecha biore gainer mass xxl i wydaje sie z tego
a moje produkty w diecie to ryz bialy,makaron,kasza,ziemniaki,kurczak,wolowina,mleko,banan,oliwa,twarog,orzechy,jajka,platki owsiane,ser,
z czego moze sie pojawaic ten tradzik i jak zapobiec mysle ze pisze w dobfym dziale tego posta.Mam cala twarz,klate i calutkie plecy w krostach
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 357 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2941
z jakim produktow zrezygnowac ? wydaje sie gainer zamienic na cos innego ale na co ?
ryz bialy,mleko i chyba wszystko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 357 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2941
a jak juz ktos ma w tym dobra wiedze to niech napisze po czym moga wyskakiwac syfy
jaki sklad gainera jest najlepszy po ktorym niema syfow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 357 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2941
czy syfy robia sie tylko z jedzenia z z podwyzki kalori,wegli,bialka tluszczy w diecie na mase?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 258 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10944
Moim zdaniem jest to przyczyna nie mycia sie po treningu lub h******o golenia ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 357 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2941
myje sie i niegole sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20575
ja bym na twoim miejscu udal sie do dermatologa
nie ma nigdzie napisane ze trądzik jest przyczyna diety ale z doswiadczenia wiem ze tak moze byc. U mnie pojawiały sie syfy po produktach prztworzonych i o wysokim ig za duzo białka tez może powodowac trądzik
czesto pisza ze mleko moze powodowac trądzik ale ile w tym prawdy :)
po twoim wieku sadze ze to jednak nie dieta lecz okres dojrzewania jest tu przyczyna wiec derma powinna pomoc

Pozdr/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 357 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2941
wie mam syfy ale mowie ze mam bardzo duze i robia sie dziennie nigdy tego niemialem i jakies produkty napewno musza to robic i niewime z czego zrezygnowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20575
a moze to kreta jest przyczyna? spotkalem sie z opiniami ze kreta nasilala tradzik
a byles z tym problemem u dermy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 357 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2941
30 mam dopiero isc bo niema miejsc ale wlasnie mialem to juz tak bardzo przed kretka jak zaczolem jejsc diete i gainer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 859 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6352
Ja tez mam utrapienie z trądzikiem, ale normalnie się diece i suplementuje więc wg. mnie nie w tym problem. Bardzo mi pomógł.... dermatolog! Pozostaje Ci czekac na wize u niego.

PS. moge Ci polecić fajny krem NA TUŁÓW, który bardzo mi pomógł. Do kupienia w aptece bez recepty : Benzacne.

Powodzenia w walce z tym gównem !

Odra opolska - królowa całego Śląska !
Jak ważny jest posiłek potreningowy ! - http://www.sfd.pl/[art]_Okno_anaboliczne-t502247.html
Nie zapominaj o solach mineralnych! - http://www.sfd.pl/[art]_Sole_mineralne-t574211.html
Problem ze snem? - http://www.sfd.pl/[art]_Problem_z_regeneracją_Może_to_bezsenność_[art]-t678830.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

REDUKCJA Z ARLI TRI-LEAN SYSTEM + DIETA + TRENING

Następny temat

co zrobić żeby zrzucić jeszcze 4-5 kg

WHEY premium