SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc przy utracie brzucha i zwiekszenia masy

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 386

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siemka powiem tak waga 90 wzrost 82 w pasie 95 :( chce to stracic pomocy jak wyglonda mój dzien wstaje o 7 jem sniadanie co mam jest ? potem na 9 do pracy 17 cos tam wezme ale co mam brac do pracy na sniadanie wracam o 18 jem obiiad to co podaja tu nic nie zmienie mieszkam na wsi wiec nie mam jak wydziwiac jem to co daja potem na 19 30 na silownie i okolo 11 spac i nie wieem czy mam jesc po silowni teraz przestalem wiecie dla czego brzuch :( kiedy robic aeroby ile powiem tak moge na miecha z 300zl przeznaczyc na odrzywki no na max 5 ale od czasu do czasu co kupic ? i moge wstawac o 5 tylko szukam konkretnej pomocy moge opisywac swoje treningi i postempy prosze kogos o fachowa porade dzieki wielkie jesli ktos odp :)a i mam 22 lata
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwszy cykl kreatynowy

Następny temat

odchudzanie dla wieku 12 lat

WHEY premium