SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc przy redukcji

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1735

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 162
Witam
Chciałbym się poradzić co kupić aby wspomóc odchudzanie. Wcześniej byłem na clenburexin od trec-a ale wolałbym przejść na coś mocniejszego bo ten już przestaje pomagać.

1) 23lata
2) 152 kg / 199cm
3) 2 miesiąc siłownia
4) redukcja tkanki tłuszczowej
5) clenburexin
6) stały nadzór dietetyka
7)300zł
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
tez to mnie zawsze fascynuje.
ja potrafi kromke ukroic tak, ze jedna ma 30g, a druga 50g, wiec rozumiem, ze wartosci te dostosowac kazdy moze pod swoje preferencje i interpretacjie kromki%)

jedyne co to typowe mieso bylo w gramach zaznaczone, jednak sam rozklad posilkow, gdzie na jednym byla kanapka z kolusiem i kubek herbaty, a na kolejny posilek 300g cycka i 50g kaszy troche zadziwia

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
witaj.
jak dlugo trwa redukcja?
z jakiego poziomu zaczynales?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 162
Witam
Dieta trwa już 3 miesiąc ćwiczyć zacząłem od stycznia na początek w domu orbitrek + podstawowe ćwiczenia z hantlami oczywiście wspomagałem ten proces clenburexin-em. Teraz zamierzam iść na siłownie od dzisiaj. w grudniu zaczynałem dietę od wagi 162,8 kg ćwiczenia zacząłem od wagi 158,3 kg. Gdy zacząłem ćwiczyć waga diametralnie zaczęła spadać ale chciałbym jeszcze czymś wspomóc ten proces i zmienić clenburexin na coś może mocniejszego.


Zmieniony przez - Labdakid90 w dniu 2017-02-13 09:27:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 162
Siłownie mam zamiar wprowadzić 3 razy w tygodniu :
Poniedziałek - orbitrek, rower + ćwiczenia siłowe
Środa - orbitrek, rower + ćwiczenia siłowe
Piątek - orbitrek, rower + ćwiczenia siłowe

Między tymi dniami w domu 30 min - 1 godz. orbitrek rano lub wieczorem


Zmieniony przez - Labdakid90 w dniu 2017-02-13 09:31:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
co do silowni
daj porzadny trening silowy minimum 3 razy w tygodniu
a cwiczenia aerobowe/interwalowe w dni wolne od treningu, lub ewentualnie po treningowo

rowniez mozna pomyslaec o tabacie.

osobiscie bym nie wrzucal nic na razie.
jaka kaloryka zaproponowana zostala przez dietetyka?
jaki podzial makro? bo powiem Ci, ze od grudnia przy tej nadwadze spadek 4,5kg to dosc mala ilosc

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 162
w grudniu dostałem rozpiske tygodniowo
dwa tygodnie - 1800kcal
dwa tygodnie - 1600kcal
ale niestety nie trzymałem się sztywno diety z tą może tak mało zrzucone.
W styczniu po rozmowie podniósł mi do 2100kcal i 1800kcal i trzymałem się sztywno

W diecie ograniczone do minimum są węgle natomiast białko i tłuszcze podwyższone musiałbym poprosić o wyliczenie dietetyka lub po prostu sam wyliczyć ale to dopiero wieczorem.


Zmieniony przez - Labdakid90 w dniu 2017-02-13 12:26:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
szybciej niz spalacz zmieniłabym dietetyka. 1600 kcal to mało na redukcję nawet dla kobiety. Dla mnie za mało a mam 167 cm, wzrostu i ważę mniej więcej 1/3 tego co Ty. Nie to, żebym chciała się pochwalić, ale pokazać proporcję

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
to są głodówkowe ilości minimum to chyba nawet i 3000 to by było za mało.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 162
Nie było aż tak źle, przyzwyczajenie się było ciężkie do tak małej ilości jedzenia. Teraz daję rade na niej funkcjonować ale zobaczymy jak będzie podczas jeszcze bardziej wzmożonej aktywności fizycznej. Wizyty mam cotygodniowe więc modyfikować dietę można do bólu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 162
@anubis84 moje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne było na poziomie 3000 kcal jako że pracuje przy biurku i nie miałem żadnego ruchu. Może dla tego tak mało mi przypisała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Organizm może się adaptować do wielu niekorzystnych warunków. W tym dietetycznych. Inaczej człowiek wyginąłby już dawno. Ale nie jest to proces, który odbywa się bez uszczerbku dla ogólnej kondycji. W tym przypadku zbyt niska podaż kalorii prędzej kompletnie wyhamuje redukcję, padnie metabolizm, który ciężko potem rozhulać. Ciekaw jestem motywacji i przesłanek Twojego dietetyka dla takiej kaloryczności. Na Twoim miejscu poważnie zweryfikowałbym ten model.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacz tłuszczu dla mało ćwiczących...

Następny temat

ktora przedtreningowka

Wiecej