SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pomoc przy cykl prop+ npp

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 832

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1436
1.WIEK: 27
2.WAGA: 95
3.WZROST: 184
4.WYMIARY: [cm]
BICEPS: 44
KLATA: 111
UDO: 62
TALIA: 94
5.STAZ NA SILOWNI: 78- lat ( w tym czasie 4 przerwy trwające od miesiaca do trzech )
6.DIETA
BIALKO: ok 200 g dziennie
WEGLOWDANY: ok 450 g dziennie
TLUSZCZ: ok 120g dziennie
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: ok 6,5 miesiaca temu cykl trwał 8 tyg (przez 3 tygodnie prop 50 mg e2d i od 4 tygodnia podbiłem propa do 100 mg e2d )
8.TRENING: 2x w tyg trening kick-boxing , 1x tyg BJJ , 1x tyg mma, 1-2x tyg basen po godzinie, 5 razy w tyg co rano siłownia :robię zazwyczaj dwie lub jedna partie ciala po 4 ćwiczenia na partie w czym 2 ćwiczenia robie z dużym obciazeniem po 10-12 powtórzeń a 2 pozostałe ćwiczenia troche mniejszym cięzarem po 20 -30 powtórzeń i wtedy robie krótsze przerwy miedzy seriami.
9.CEL CYKLU: siła , wytrzymałość, kilka kilo masy dobrej jakości masy mięśniowej
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: ok 3,5-4 miesiecy po odbloku po poprzednim tesciu propie
11.POZIOM BF% nie mierzyłem nie duży
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): Mezomorficzny typ sylwetki
13.STAN ZDROWIA: zdrowy
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA:niska lekkie zakola w sumie mam :D
15.WYNIKI SILOWE
klata : 150 kg max jedno powtórzenie ( na prostej zazwyczaj na codzien ćwicze 90- 100 kg serie )
martwy ciag : 180 serie po 8-10 powtórzen (1 powtórzenia maxa nie robiłem )
przysiad : robię bez suwnicy sztangą 100 kg
16.PPM podstawowa przemiana materii:

PYTANIE:

Zaczynam Cykl test prop 100mg e2d + npp 75mg e2d lub e3d (pod koniec mam zamiar podbić npp do 100mg e2d lub e3d)
od poczatku cyklu podjadam tamox i właśnie jeść go 10 czy 20 mg dziennie ? bo jem 20 mg gdyz po poprzednim cyklu wiem ze mam tendencje do gino . Doradzono mi na forum ze moze mi sie posniesc poziom prolaktyny i ze moge stosowac w celu zapobiegania CABASER , DOSTINEX jak go stosowac w jakich dawkach i kiedy ?

na odblok mam tamoxyfen 2 cale opakowania i 3 listki clomidu oraz jedo opakowanie HCG 5000i czy to wystarczy na odblok czy dokupic jeszcze hcg lub clomedu? Hcg wale 3 dni po ostatnim strzale tescia po 1250i co 2 dni razem z tamoxyfenem i 2 dni po hcg wrzucam cleomed i właśnie pytanie jeszcze w jakich dawkach ten clomed i przez ile po takim cylu jak mój ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1436
do tego stosuje witaminy i minerały , rano na czczo geiner , kwasy omega , beef amino . czy dokupić coś jeszcze z suplementów jakieś osłonki , czy polecacie dokupić jakies specyfiki na zmniejszenie skutków ubocznych jeśli tak to jakie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94106 Napisanych postów 363942 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667625
ten zamykam , piszemy w poprzednim

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

cykl prop+ npp

Następny temat

Dolegliwości po iniekcji

WHEY premium